100+1 BOSTONská zajímavost od Hanse

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2017.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

100+1 BOSTONská zajímavost od Hanse

Příspěvek od Dampa17 »

Teda ale vůbec by mě nenapadlo, že zrovna já budu začínat srpnové boxbreaky, ale když už to tak vyšlo ... Jak už jsem psal jinde, našly se nějaké peníze a já si mohl dopřát "rozjařovadlo". Nakonec padla volba na Hansovu nabídku týmového boxu a výběr nemohl být jiný než Boston. S Hansem jsme se velice rychle domluvili a dokonce jsem dostal možnost vybrat si hit boxu z 5 nabídek. Jak jsem volil posuďte sami, Hans mi napsal, že "moudře" no a já jsem samozřejmě na výsost spokojený ...

... nejprve pohled, jak vždycky píše kolega Vasil, na 6 cm bostonských base karet, které si svoje místo v albu určitě najdou a na nějakou dobu mám o zábavu postaráno a to také šlo ... výběr je pestrý, zastoupeny jsou série od UD, Pacifiku, Panini i ITG. Z každého setu vždy několik karet, takže do týmové sbírky ideál.
Obrázek

... pak byly přibaleny dvě lepčí bejsky v limitu /150 ze série 11/12 ITG Captain C - naživo krásné karty, které jsem dosud v ruce nedržel a opravdu staří pánové a legendy, které dosud prostý chlapec z moravského venkova neznal. A proto se musel zase něco přiučit ... zejm. Dit Clapper je velice zajímavé jméno, za Boston odehrál 20 sezón a ke konci kariéry byl i hrajícím trenérem, zároveň byl schopen hrát pravé křídlo i obranu

Obrázek Obrázek

... no a na závěr výsledek mého "draftu" - chlapec už sice dávno hraje jinde, ale za medvědy si svoje taky odehrál a pro kartu rozhodlo i to, že je to oblíbená kombinace jsy/stick. A to jsem ještě netušil, protože fotky jsem k výběru neměl, že ten stick je tak vymazlený ...

11/12 ITG Captain C - Stick & Jersey Gold /10 - Joe Thornton - ta karta mi bude připomínat rekonstrukci koupelny pro Juláše (o tom pro mě mnohdy karty jsou, při jaké příležitosti se ke mě dostanou) a taky fajn kolegu sběratele Hanse *drink*, kterému za takový boxík moc děkuju a pokud někdo uvažujete, tak můžu jenom doporučit

Obrázek

Uživatelský avatar
Johann66
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1470
Registrován: pon 30. kvě 2011 5:01:32
Bydliště: Olomouc

Re: 100+1 BOSTONská zajímavost od Hanse

Příspěvek od Johann66 »

parádní Big Joe *gp*

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 100+1 BOSTONská zajímavost od Hanse

Příspěvek od mapko »

super karta!

Uživatelský avatar
alkesh
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 462
Registrován: pon 20. dub 2015 14:23:16
Kontaktovat uživatele:

Re: 100+1 BOSTONská zajímavost od Hanse

Příspěvek od alkesh »

Hit bych si vybral podobně. Takový typ karet od ITG taky vyhledávám :-)

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 100+1 BOSTONská zajímavost od Hanse

Příspěvek od Omerta »

Super, konečně zase ty "správný" barvy! :thumbup:

6cm karet.... no asi se k tomu takovým stylem, jaký teď je, jednou dopracujeme, že budeme (pro)dávat karty na centimetry.
"...tak kolik toho dnes bude pane, 10 cm jako minulý měsíc??"

Parádní jména na legendách a nakonec Big Joe na fantastický kartě.

Gratulace k výběru!

PS: proč neukážeš komplet celou bejs sestavičku? ;)
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 100+1 BOSTONská zajímavost od Hanse

Příspěvek od Dampa17 »

Díky za komentáře *drink* ... těch 6 cm samozřejmě uvádím pro představu, jsem rád za každou kartu, rozhodně tím ty řadovečky nechci nijak snižovat ;) ... a komplet skeny zatím nejsou, protože doděláváme koupelnu pro holky než se tuto sobotu vrátí z lázní a jaksi nestíhám, i za to, že se mi podařilo naskenovat toto jsem byl rád ... ale jak bude chvilka, tak třeba po částech rád napravím ;)

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti