Pinnacle 2010/2011 hobby box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2017.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mato24
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 64
Registrován: úte 27. pro 2016 16:47:50

Pinnacle 2010/2011 hobby box

Příspěvek od Mato24 »

Zdravím,

chcem sa podeliť aj o ďalší break, tento raz šlo o box Panini Pinnacle 2010/2011. Pri výbere zavážila dobrá cena, kopec balíčkov a 4 memo/auto karty. V minulosti som už raz otváral box Pinnacle, a síce 1997/1998, kde som vytiahol Die Cut masku Mikea Richtera, čo dodnes považujem za svoj najlepší úlovok :) Vravel som si, že takýto box za tie peniaze nemôže sklamať a ani nesklamal.

Začnem nováčikmi a paralelkami. Medzi nováčikmi fajn mená, Tyler ešte v Bostone, Nino v časoch, keď ho Islanders nasilu držali v prvom tíme a Pirri, to je hráč, ktorý má podľa mňa medzi ľavákmi jeden z najlepších PP príklepov v NHL. Na paralelných kartách tiež dobré mená.

Obrázek

Inserty Canvas a Saving Face sú veľmi pekné, Quick potešil, akurát má ohnutý ľavý dolný roh. Na Tough Times som našiel Nicka Fotiua, o ktorom som nikdy nepočul, ale zistil som, že fanúšikovia Rangers ho mali veľmi radi, pretože pochádzal priamo z NY a mal údajne špecifický bitkársky štýl. A ešte zvykol pri rozcvičke strieľať puky fanúšikom sediacim na najlacnejších miestach, kam by sa puk z hry nikdy nedostal.

Obrázek

Na jersey kartách slušné obsadenie, v súvislosti s Enstromom sa mi vždy asociuje, ako odmietol hrať za Švédsko na olympiáde, lebo sa chcel sústrediť na Jets a ich utopický boj o PO. Thomas je super a Doan taktiež, navyše je to SP /99. A rád som aj za to, že v boxe boli obsadené oba typy memo.

Obrázek

Podpisovku som si prial, tie City Lights sa mi páčia, asi viac než Threads. No bola a bol na nej solídny hráč, ktorého akurát nemusím pre jeho off ice prehrešky. Meno ale mohlo byť určite horšie :thumbup:

Obrázek

No a podľa mňa to najlepšie v boxe, ktorý by sa asi dal nazvať aj P.K. box, boli tieto dve RC karty. Akurát je trošku škoda, že Artist Proof sa viac nelíši od bežnej radovky, no P.K. určite potešil. Netuším, akú má cca hodnotu, ale asi je pomerne vzácna.

Obrázek

Super box, zábava otvárať, slušné karty. Hodnotím ho úspešne! :thumbup: Za tie peniaze naozaj nemôže sklamať :)
Derek Forbort (Kings) - 50

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Pinnacle 2010/2011 hobby box

Příspěvek od DaveBrownsound »

Mato24 píše: No a podľa mňa to najlepšie v boxe, ktorý by sa asi dal nazvať aj P.K. box, boli tieto dve RC karty. Akurát je trošku škoda, že Artist Proof sa viac nelíši od bežnej radovky, no P.K. určite potešil. Netuším, akú má cca hodnotu, ale asi je pomerne vzácna.
Ta artist proof Subbana je na COMC za 15 USD a na e-bay 42 USD, ta druhá karta (rink) je na COMC za 6.73 USD a na e-bay 15 a 30 USD ;-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2701
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Pinnacle 2010/2011 hobby box

Příspěvek od valento3 »

Mato24 píše:boli tieto dve RC karty.
Za RC kartu se, pokud vim, povazuje pouze zakladni verze karty, tedy base karta.

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host