Pacific Exclusive 2002-2003

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ceris
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 635
Registrován: úte 21. dub 2015 17:52:28
Bydliště: Pardubice

Pacific Exclusive 2002-2003

Příspěvek od Ceris »

Velice rád Vás všechny opět zdravím, :wave:

Vánoce jsou sice již za námi, ale nemohu si odepřít příspěvek ze své rozbalovačky vánočního boxu, který se objevil pod stromečkem. Výběr byl jednoduchý v tom, že jsem chtěl starší box, přeci jen v novějších boxech nemám takovou šanci objevit Denise do sbírky a hlavně mě novějších boxy a balíčky opravdu netáhnou. Jako historikovi mi to nemějte za zlé :D Ale těžký výběr to byl naopak v tom, který box. Dlouho jsem se rozhodoval mezi posledním kouskem Pacific Exclusive, který nakonec vyhrál a boxem 2000-01 UD Rookie Update. Objednáno, zaplaceno a už jen čekat na Štědrý den.

Výsledek poznáte za chvíli. V tomto boxu jsem se mohl těšit na spoustu krásných karet od řadovek, přes fantastické inserty až po možnost zisku podepsaných nováčků a jersey karet té doby. Ale hlavně si to užít, jelikož nepatřím k pravidelným rozbalovačům boxů, ale spíše balíčků. Čekalo mě 20 balíčků po 6 kartách. Plnění jistě většina z Vás zná. Adrenalin je v plné míře, pojďme se tedy podívat.

Za kvalitu některých fotek se omlouvám a pro jistotu uvedu popisky.

Obrázek

Obrázek

Co je hned na tomto boxu skvělé? Provedení, plnění ano a mnohem víc, ale ta JMÉNA se spoustou vzpomínek při pohledu na dané karty.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Řadovky jsou nádherné a zdaleka jsem ještě nepřevedl všechny. Ale nyní ukázka nalezených Gold Variation (1:1)

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Nyní se posuneme dále - Maximum Overdrive (1:6) Fantazie - Sakic, Forsberg, Modano a Fedorov

Obrázek

Great Expectations (1:6) - Cole, Hossa, Huml

Obrázek

Exclusive advantage (1:6) - zde jsem se hodně těšil, která jména na mě vykouknou a nakonec velice dobrá.

Obrázek

Destined for Greatness (1:11) - povedly se hned dvě - Datsyuk a Nash

Obrázek

Etched in Stone (1:21) - tady jsem byl hodně spokojen Ron Francis je super

Obrázek

Jak je to s nováčky vlastně že? Zde se ukázali ve složení - Spezza, Fedorov, Hemský a Henry zde... další uvidíte vzápětí.

Obrázek

Blue Rookie Variation - (1:11) oba v limitaci /699 Frolov a Hainsey

Obrázek


Authentic Game-Worn Jerseys (2:21) - Legwand a Richards

Obrázek


Do té chvíle hodně příznivé plnění a minimum duplikátů, které byly nakonec jen 2. Ale jak jsem zmiňoval na začátku. Ty jména tomu zkrátka dodávají správný šmrnc. Kdyby Denis byl Gold varianta byl bych ještě více spokojen.

Obrázek
Obrázek

Pak se tu v boxu dají nalézt podepsaní nováčkové. Nebyl sice kolem nich takových shon jako dnes, ale karta nováčka, který si významněji prosadí má do budoucna cenný sběratelský význam.

Rookie Autographs (1:21) - Těšil jsem se, že snad alespoň jednoho bych zde měl mít. Po otevření všech balíčků jsem nevěřil. Nevím jak to lépe pojmenovat, ale nazval bych to překvapivou třešničkou na závěr boxu. *what*

Obrázek

K tomuto všemu mohu říci už jen jediné. Rozbalovačku tohoto boxu jsem si maximálně užil, měl dostatek adrenalinu, netrpělivosti, sběratelské touhy získat kartu do sbírky i šok z plnění.

Děkuji Vám a současně přeji vše nejlepší do Nového roku 2017 *thks*
Sbírám:

Marc Denis - 790/852


K 8. 9. 2019 ukončuji svůj sběratelský příběh i svoji aktivitu zde.


Tradelist - http://ceris1.rajce.idnes.cz/
- http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=9548

Uživatelský avatar
Fred-69
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 163
Registrován: sob 04. čer 2011 15:03:28
Bydliště: Království

Re: Pacific Exclusive 2002-2003

Příspěvek od Fred-69 »

pěknej boxík
Obrázek
Salo 1028 karet
Škoula 95 karet

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: Pacific Exclusive 2002-2003

Příspěvek od Stefi »

Když se mi kdysi dostala do rukou zlatá verze Bureho v NYR, myslel jsem, že mám něco extra. Pak jsem zjistil, že to je paralelní verze, ale nevadilo to, protože je to fakt krásná série :thumbup: Dík za break a jen doplním jména podepsaných nováčků z tvého breaku, není to moc vidět - Bouwmeester, Smirnov, Kobasew
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

The Thing
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 97
Registrován: úte 04. říj 2016 21:27:35
Bydliště: Kladno

Re: Pacific Exclusive 2002-2003

Příspěvek od The Thing »

Moc pěkná otvíračka se skvělou prezentací :clap: No a to plnění více než dobrý, taky bych se někdy nezlobil vytáhnout na místo jednoho garantovanýho podpisu hned tři :shock: Ten Francis vypadá opravdu parádně, moc moc pěkná karta a naživo musí být super.

Jinak je zajímavostí, že jsi z boxu vytáhl obě dvě karty nováčků se stejným očíslováním
(Alex Henry a Jason Spezza, oba number 179) :)

Díky za break a více takových :thumbup:
Sbírám převážně karty těchto legend: Pat LaFontaine, Mario Lemieux, Rod Brind'Amour

Můj wantlist: http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=12612

Uživatelský avatar
Nelly
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 142
Registrován: pát 08. led 2016 22:34:06
Bydliště: Fulnek

Re: Pacific Exclusive 2002-2003

Příspěvek od Nelly »

Moc hezká prezentace boxu :) Myslím, že se ti povedly moc pěkné karty se skvělými jmény :) O to lepší, že jsi tam objevil právě i Denise *cheer* Navíc tě koukám provázelo štěstí s těmi třemi podpisy, to muselo být hodně potěšující překvápko *prty* Gratuluji k opravdu povedenému breaku *gp*

Uživatelský avatar
Jirka87
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 02. pro 2016 9:47:31
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pacific Exclusive 2002-2003

Příspěvek od Jirka87 »

Jak už tu zaznělo, parádní série s krásnými kartami....a když se k tomu přidá štěstí na plnění...co víc si přát *cheer* *gp*
POMALÝ RESTART SBÍREK
Martin Brodeur - 322 karet
Dušan Salfický - 19 karet
Petr Sýkora - 42 karet

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Pacific Exclusive 2002-2003

Příspěvek od deiv14 »

Ty řadovky nemají chybu, nádhernej boxík, jen marně hledám nějakyho pěknyho Paula *rfl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Kozzy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 174
Registrován: pon 28. pro 2015 14:42:46

Re: Pacific Exclusive 2002-2003

Příspěvek od Kozzy »

Parádní break :clap: Asi před rokem jsem si taky zkusil tenhle box a byl suprovej. Podepsaná RC Nashe, Etched in Stone Patrick Roy, Blue Rookie Patrick Sharp (mimochodem, všiml sis, že je taky Rookie? *cheer* ), jersey Hejduka a Marleau... Co jsem viděl na netu, tenhle box obsahem nikdy nezklame :) Ať se daří!

unnofiks
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 78
Registrován: pát 02. led 2015 19:01:43
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pacific Exclusive 2002-2003

Příspěvek od unnofiks »

Takovej dotaz :-) já si nedávno kupoval 3 balíčky a všechny karty mělí poškozené rohy.Né moc ale přehlédnout to nejde.Jak to bylo u tebe?

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Pacific Exclusive 2002-2003

Příspěvek od SugarRay »

Mě se moc líbí inserty v týhle sérii , ty tři rc podpisy to je dobrej bonus .
Obrázek

Uživatelský avatar
Ales
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 197
Registrován: sob 31. říj 2015 0:06:43
Bydliště: Hlinsko

Re: Pacific Exclusive 2002-2003

Příspěvek od Ales »

Ceris na jednu stranu opravdu děkuji za super prezentaci celého boxu a skvělých karet. 3 RC podpisy byly určitě vynikající závěr. Gratuluji ti :clap:

Ale na druhou stranu, tam vidím docela dost EDM :D z čehož nadšen jsem, ale Denisové prostě nikde krom Ebay nejsou a ani tam si až na pár výjimek nejsem jist co máš a co již ne :D abych měl něco na výměnu.
Sbírám vše co se týká Edmontonu Oilers

Tradelist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=10649

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Pacific Exclusive 2002-2003

Příspěvek od peldap »

krásná připomínka historie, díky a gratulace!!!!!!

Uživatelský avatar
Ceris
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 635
Registrován: úte 21. dub 2015 17:52:28
Bydliště: Pardubice

Re: Pacific Exclusive 2002-2003

Příspěvek od Ceris »

Děkuji Vám všem opravdu :) :thumbup:

Stefi - díky za doplnění jmen u těch podpisů, nevšiml jsem si toho.

The Thing - Francis nemá chybu, nádherná karta to je. U těch nováčků jsem se také podivil, že mají stejné očíslování :D

Deiv14 - Paul bohužel nebyl :D jen Adam Oates a Sýkorka.

Kozzy - no tak to jsi měl dosti našlapaný box, jak si to pročítám. U toho Sharpa jsem si RC všiml, ale přiložil jsem jej během focení ke kartám, které mě v boxu překvapily.

unnofiks - rohy byly bezproblémové, větší strach jsem měl z toho, že některé karty byly slepené, jak už je to starší box. Takže by mohlo dojít k porušení povrchu karet což bohužel u dvou došlo...není to nic vážného, ale zamrzí to.

Ales - To máš pravdu. Na ebay toho je stále dost a seznam chybějících karet mám k dispozici. Ale i zde se určitě dá něco najít, ovšem dá to práci. A též děkuji :)
Sbírám:

Marc Denis - 790/852


K 8. 9. 2019 ukončuji svůj sběratelský příběh i svoji aktivitu zde.


Tradelist - http://ceris1.rajce.idnes.cz/
- http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=9548

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host