Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2016.
peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od peldap »

tvá slova plně podepíšu, když jsem na burze rozbaloval UD Premier, mě se klepali ruce jako kdybych měl Parkinsona, při UD Black to bylo ještě horší, protože ta první rozbalovačka se moc nepovedla, je to úplně o něcem jiném než otvírat box za 3000Kč , protože tyto dva boxy byla pro mě měsíční výplata.
unnofiks píše:Peldap- já tě v tothle chápu.Taky zkoušim ušetřit a koupit aspoň 1 lepší boxík.Zkusit si jaké to je pač dost lidí tvrdí,že to je úplně jiné než otevírat box za 3K.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od peldap »

teď už taky vím, že jsem měl koupit 2014-15 Ultimate, mohl jsem ušetřit 2500Kč a třeba bych tam měl něco lepšího, no jak píšeš, teď jsem generál....
lastik píše:Jj jak rikate... ja bych sel taky do 2014-15 nebo 2015-16 Ultimate misto Black... videl jsem dost breaku a fakt me nenadchlo jejich plneni ikdyz karty jsou nazivo paradni... ale po bitve je kazdy general... :angel:

Uživatelský avatar
valduch
Nováček
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: ned 08. pro 2013 19:48:35
Bydliště: Praha 4

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od valduch »

Petře škoda že ten Seguin nebyl v tomhle dresu to bych si ho vzal *gp*

Obrázek
ROMAN TUREK "798"
M O T O R

Uživatelský avatar
Skejva
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 111
Registrován: stř 18. bře 2015 10:42:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od Skejva »

Tak i já napíši svůj názor abych nechyběl *typing* Cena těchto boxů je opravdu šílená. Je velká škoda, že na trhu není Panini .Pak by cena těchto boxu byla úplně jinde. Není dobře že UD má monopol pak jsi mohou diktovat cenu. za mě Panini vždycky měli hezcí karty a lepší cenu. A myslím jsi že každý sběratel karet by, jsi jednou za čas měl takový box dopřát, ať už to dopadne jakkoliv. Ten adrenalin je nepopsatelný *cheer* Jsem rád že jsem získal Seguina z tohoto breaku. Jen tak dál
Ahoj sbírám karty Dallasu,Motoru a Repre kdo nějaké má ať se ozve :-)

Dallas Stars 8550 / ???
Motor České Budějovice 1230/ ???
Repre 650/ ???
IceBook 15-16

Facebook : https://www.facebook.com/Sb%C4%9Bratels ... 0164157242
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCc-B8u ... Pe31dJ5UDA
Instagram : https://www.instagram.com/sberatelskekarty/
Tiktok : https://www.tiktok.com/@sberatelskekarty?lang=cs-CZ
Twitter : https://twitter.com/SberatelskeK

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od peldap »

Seguin je už připravený a zítra pocestuje k tobě, díky za obchod.
Skejva píše:Tak i já napíši svůj názor abych nechyběl *typing* Cena těchto boxů je opravdu šílená. Je velká škoda, že na trhu není Panini .Pak by cena těchto boxu byla úplně jinde. Není dobře že UD má monopol pak jsi mohou diktovat cenu. za mě Panini vždycky měli hezcí karty a lepší cenu. A myslím jsi že každý sběratel karet by, jsi jednou za čas měl takový box dopřát, ať už to dopadne jakkoliv. Ten adrenalin je nepopsatelný *cheer* Jsem rád že jsem získal Seguina z tohoto breaku. Jen tak dál

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od peldap »

Jendo, kdyby ten Seguin byl v tomto dresu, tak předpokládám že bys o něj měl zájem, ale ten by teda byl sakra drahej.....
valduch píše:Petře škoda že ten Seguin nebyl v tomhle dresu to bych si ho vzal *gp*

Obrázek

Uživatelský avatar
Skejva
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 111
Registrován: stř 18. bře 2015 10:42:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od Skejva »

Jak říkáš *drink*

peldap píše:Jendo, kdyby ten Seguin byl v tomto dresu, tak předpokládám že bys o něj měl zájem, ale ten by teda byl sakra drahej.....
valduch píše:Petře škoda že ten Seguin nebyl v tomhle dresu to bych si ho vzal *gp*

Obrázek
Ahoj sbírám karty Dallasu,Motoru a Repre kdo nějaké má ať se ozve :-)

Dallas Stars 8550 / ???
Motor České Budějovice 1230/ ???
Repre 650/ ???
IceBook 15-16

Facebook : https://www.facebook.com/Sb%C4%9Bratels ... 0164157242
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCc-B8u ... Pe31dJ5UDA
Instagram : https://www.instagram.com/sberatelskekarty/
Tiktok : https://www.tiktok.com/@sberatelskekarty?lang=cs-CZ
Twitter : https://twitter.com/SberatelskeK

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od shark »

peldap píše:teď už taky vím, že jsem měl koupit 2014-15 Ultimate, mohl jsem ušetřit 2500Kč a třeba bych tam měl něco lepšího, no jak píšeš, teď jsem generál....
lastik píše:Jj jak rikate... ja bych sel taky do 2014-15 nebo 2015-16 Ultimate misto Black... videl jsem dost breaku a fakt me nenadchlo jejich plneni ikdyz karty jsou nazivo paradni... ale po bitve je kazdy general... :angel:
ja ti nevim, ale letosni ultimejtky mi prijdou horsi nez blacky
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od peldap »

Je to otázka názoru, každému se líbí něco jiného. To plnění je v podstatě stejné, vždy záleží, co vytáhneš. Blacky jsou o dost dražší, v tom jsou Ultimate přeci jenom dostupnější.
shark píše:
peldap píše:teď už taky vím, že jsem měl koupit 2014-15 Ultimate, mohl jsem ušetřit 2500Kč a třeba bych tam měl něco lepšího, no jak píšeš, teď jsem generál....
lastik píše:Jj jak rikate... ja bych sel taky do 2014-15 nebo 2015-16 Ultimate misto Black... videl jsem dost breaku a fakt me nenadchlo jejich plneni ikdyz karty jsou nazivo paradni... ale po bitve je kazdy general... :angel:
ja ti nevim, ale letosni ultimejtky mi prijdou horsi nez blacky

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od peldap »

moc díky za tento komentář, hokejové karty je moje celoživotní hobby, takže i tato zkušenost se musí překousnout, v žádném případě mě to nemůže odradit, peníze budou kdežto mi budeme dávno zahrabaný na hřbitově.
Já mám tyto "luxusní" boxy velice rád, většinou jsou to velice krásné a kvalitní karty, myslím že celý ten problém ( kromě ceny )
je ohledně plnění, mít v takovém boxu ze 7 karet 6 RC karet je zkrátka mírně řečeno zvláštní.
Kdyby to plnění bylo podle mého selského rozumu takové : base, rc, a pak buď AU nebo patch legenda nebo nováček a nějaká současná hvězda NHL, myslím že kdyby takový box obsahoval byť jenom 5 karet ale za poloviční cenu, daleko více lidí by ty peníze "obětovalo".
Nikhaj píše:Tak isto som si prečítal poctivo celú konverzáciu. Celý výsledok boxov v širších súvislostiach je relatívny. Ľudia vyhadzujú peniaze za rôzne veci. Podstatné /nepodstatné.

V podstate tieto boxy patria medzi TOP toho čo sa dá zohnať, parádne karty, design, atď... tak ako Pavel písal robia najlepšie karty doposiaľ. Práve preto taká cena a potom Conor a neviem kto dalej...

Čo ale v prípade, že dáš do toho také peniaze a keď to prerátaš zistíš, že ťa niekto škaredo "voškubal". Pokiaľ niekto stále deklaruje a myslím, že by to tak stale malo byť ,že karty sú komodita, ktorá predstavuje nejakú investíciu, či už v budúcnosti rastúcu alebo stagnujúcu (nie klesajúcu) tak potom nakupovanie týchto boxov je veľmi nevýhodna a neistá investícia. platím za prekvapenie nie za karty, presne ako v športke. V takom prípade ak nechcem prerobiť a chcem premeniť peniaze na karty do tohto produktu nejdem a volím inú, prijateľnejšiu cestu, ktorou môžem výsledok v podobe kariet ovplyvniť. Ak ale chcem otvoriť mega šupu v podobe UD BLACK alebo Premier tak musím do toho ísť stým, že tam nič nebude a nebudem potom and tým plakať. Za odvahu v tomto prípade by som bral ak by som to kúpil a povzniesol by som sa nad slabým obsahom čo pelpad podľa mňa aj splnil, nezanevrel, dá si odvykaciu pauzu a pôjde dalej. Avšak takýto prístup je vzácny a veľmi drahý, doslova.

Skôr mi ide o to, že trh nie UD ale trh sa postaral o to, že tie boxy stoja koľko stoja a pomaličky nechávajú aby sa trh pokazil, čo sa už aj do istej miery stalo. Ak by som pre 10 rokmy niekomu povedal, že dáš do kariet 500€ a nebudeš tam nič mať a musíš to predýchať lebo tak to je, asi by si o mne každý pomyslel svoje. Osobne som rád, že si sa podelil aj o túto "nelichotivú" skúsenosť.

Podľa mňa každý nech si kupuje čo chce no nemyslím si, že týmto produktom sa zberateľský svet hýbe správnym smerom.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od peldap »

Ahoj,
jenom krátce, už jsme se o tom bavili při naší schůzce, kritika je v pořádku ale jak si viděl na vlastní oči, ty UD Premier jsou zkrátka úžasný karty, cena je bohužel ale špatná.
Jak už tady někdo napsal, ta cena je relativní, pro Amíka to určitě takový nářez není jako pro obyčejného českého človíčka, co maká od rána do večera za 16000Kč čistého a spousta lidí ani tolik nevydělává, problém tedy není ani tak cena boxu, jako platy v naší republice.
Tony Lapacka píše:Všechny karty jsou sice původně ukryté v boxech, ale já osobně bych je tam za ty prachy klidně nechal spát... Od firmy UD je produkce těchto předražených boxů prostě sázkou na to, že se v průběhu příštích několika let lidem bude chtít tyto karty tzv. tahat na světlo Boží.

Mým odhadem je výrobní cena takového boxu je tak 50, max. 75 dolarů, takže pro tu firmu je úplně jedno, jestli teď nasadí cenu 350 dolarů, když to lidi nekoupí, za rok doporučí prodejní cenu třeba 250 dolarů a když to ani tak lidi nekoupí, tak pořád mají velký polštář ten produkt zlevňovat.

Takže já osobně bych radši tahal karty z ověřených produktů typu SP Authentic, Series 1 a 2 nebo tak podobně.

Co se nováčků týče, tak McDavid zas o tolik na Světovém poháru ani ve své nováčkovské sezóně podle mého názoru nevyčníval. Možná ten Mathews bude ještě větší eso, zvlášť, když se bude Torontu dařit. U Oilers pro mě není vůbec jisté, jestli budou letos opravdu lepší a pořád mám obavu, aby se vůbec dostali do play-off.

Uživatelský avatar
sixta1983
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 72
Registrován: ned 06. bře 2016 18:13:24
Bydliště: české budějice

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od sixta1983 »

hele za mě blázen rozhodně nejsi :) .... je to pecka otvírat takové boxy !!!!....já nevim jak to pojmu ale příští týden nebo ten další vyzvedávám boxy za cca 50 tisíc a udělám si Break svůj vlastní :).....budou tam dominion ,pár sp game used , artifacty a podobně ....už se moc těšim a hned to tu dám na fórko .).....za mě palec nahoru
sháním Gretzkyho jersay,podpisovku ,na gold team 95-96,Brodeur na parkhurst international 95-96 NNO3 !!!!!

Díky červencovému GB, už je na světě z-team Gretzky juchú!!!! díky šťastné ruce Pavla.Zde jsou karty na prodej nebo výměnu krom pana Wayne Gretzkyho !.. http://pavelmyn.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
meda10
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 197
Registrován: čtv 06. pro 2012 22:09:55
Bydliště: České Budějovice

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od meda10 »

Tak jsem to všechno pročetl a taky přispěju :-)
Můj názor je ten že každej by měl rozbalovat boxy za takovou cenu,aby když
to dopadne průserem nemlátil hlavou o sloup že si za ty peníze radši nekoupil třeba tv.
S boxama je to jako s loterií můžeš vyhrát ale ta šance není moc vysoká.
Zkrátka tím chci říct že i když v boxu nebude nic,tak aby měl člověk takovej ten pocit
škoda že tam nic nebylo tak neva prubnu to někdy příště zase.
A né ten pocit jako když prohraje za večer svůj plat v casinu,né že bych o tom něco věděl :-)
A pak je to jak píšete o příjmu toho člověka.
Když někdo bere cca:60.000,- tak proč si treba The Cup jednou za čas nerozbalit.
Já osobně si párkrát za rok rozbalim box do 3.000,- a jsem spokojen.

Toť můj názor nikomu ho samozřejmě nevnucuju ;-)

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od DJjandy »

peldap píše:problém tedy není ani tak cena boxu, jako platy v naší republice.
Přesně takhle bych to viděl taky. Něříkám sice, že beru úplnou almužnu, ale pokud mám platit hypotéku a zajistit komplet rodinu, tak si zkrátka nemůžu dovolit otvírat takovéto boxy, to je realita. Takže čas od času loupnu nějaký levnější box a to mi udělá taky radost. Samozřejmě, dalo by se spořit do prasátka s nápisem The Cup, ale na nějaký delší spoření já nejsem a měl bych otvírací absťák. :D
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

The Thing
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 97
Registrován: úte 04. říj 2016 21:27:35
Bydliště: Kladno

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od The Thing »

DJjandy píše:
peldap píše:problém tedy není ani tak cena boxu, jako platy v naší republice.
Přesně takhle bych to viděl taky. Něříkám sice, že beru úplnou almužnu, ale pokud mám platit hypotéku a zajistit komplet rodinu, tak si zkrátka nemůžu dovolit otvírat takovéto boxy, to je realita. Takže čas od času loupnu nějaký levnější box a to mi udělá taky radost. Samozřejmě, dalo by se spořit do prasátka s nápisem The Cup, ale na nějaký delší spoření já nejsem a měl bych otvírací absťák. :D

Při představě, že si půl roku nebo rok spořím do prasátka, pak to během dvou minut otevřu, nic pořádnýho tam nenajdu a zase můžu rok spořit, mě jímá velká hrůza :lol:
Sbírám převážně karty těchto legend: Pat LaFontaine, Mario Lemieux, Rod Brind'Amour

Můj wantlist: http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=12612

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2731
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od SteveRogers92 »

Souhlasím s Thingem. Asi by mě "cyp střelil " *bang* :lol:
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od peldap »

díky za tento komentář, už jsem si připadal jako že asi nejsem normální, že jsem si rozbalil dva drahé boxy, jak píšeš, je to zážitek něco takového otevírat, snad to nebylo naposledy, jinak tobě držím u tvého brejku hodně štěstí a rozhodně se těším, až to budeš tady prezentovat.
sixta1983 píše:hele za mě blázen rozhodně nejsi :) .... je to pecka otvírat takové boxy !!!!....já nevim jak to pojmu ale příští týden nebo ten další vyzvedávám boxy za cca 50 tisíc a udělám si Break svůj vlastní :).....budou tam dominion ,pár sp game used , artifacty a podobně ....už se moc těšim a hned to tu dám na fórko .).....za mě palec nahoru

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od peldap »

tady bych s tebou velmi souhlasil, samozřejmě že by se dalo na UD The Cup ušetřit, ale přesně jak píšeš, ten absťák by byl pro mě šílenej, já se znám, určitě bych to nevydržel !!!!!!!!!!
DJjandy píše:
peldap píše:problém tedy není ani tak cena boxu, jako platy v naší republice.
Přesně takhle bych to viděl taky. Něříkám sice, že beru úplnou almužnu, ale pokud mám platit hypotéku a zajistit komplet rodinu, tak si zkrátka nemůžu dovolit otvírat takovéto boxy, to je realita. Takže čas od času loupnu nějaký levnější box a to mi udělá taky radost. Samozřejmě, dalo by se spořit do prasátka s nápisem The Cup, ale na nějaký delší spoření já nejsem a měl bych otvírací absťák. :D

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host