Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2016.
Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od necak »

Mně jde spíš o to podívat se na to trochu logicky... Vážně, co bys musel ze sedmi karet vytáhnout, aby se ti vrátilo (stačí vrátilo, vydělat na tom je úplně mimo realitu) to, co jsi vrazil do UD Black, UD Premier, nedej bože do UD The CUP? Vždyť ani ten Wayne by to nezachránil - jeho /25 podpisovky z letošních UD Premier chodí za 5-6 litrů, o CUPech ani nemluvím, přitom tam je cena za box pomalu dvojnásobná! I když je Bianco aspirant na titul VEMENO fóra, v tomhle ho trochu chápu...
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od peldap »

jsem rád, že jsem vyvoval takové diskuse, v bedně dávají kulový, tak dnes večer budu číst komentáře na moje brejky, taky dobrý.
Budu se opakovat, chtěl jsem si to prožít, když se podíváš na Ebay, dají se z těchto "high-end" boxů vytáhnout neuvěřitelně krásné karty, to že tyto brejky končí z větší části provarem, je jasný, nebudu lhát, počítal jsem samozřejmě že obsah bude lepší, bohužel.
Pro spoustu lidí jsem blázen, já to beru jako součást mého koníčku, určitě to ještě někdy zkusím, teď už jsou na řadě UD THE CUP!!!!!
necak píše:Chlapi, pardon, ale i kdyby vytáhl toho podepsanýho Gretzkyho z každýho boxu, vrátí se mu tak dvě třetiny toho, co do toho vrazil... Já absolutně nechápu smysl těchhle "high-end" boxů, vždyť přece logicky to musí tak z 95 procent skončit provarem, pokud člověk nevytáhne 1/1, nebo se pletu? Co jinýho mi může vyvážit cenu skoro 9 litrů za 7 karet nebo kolik... To fakt musí člověk vytáhnout vyloženě něco do sbírky, ale ani tak to nechápu, to si to radši koupím rovnou, holt přijdu o tu přidanou hodnotu v podobě překvapení, ale ta mi stačí u boxu za trojku. To je jako bych zaplatil lístek v ceně NHL a šel se podívat na naší Extraligu... *bang*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od pavelbart »

Já to bral čistě dolarově. Cena boxu vs prodaná karta. To, že si to pak nechaj lidi poslat bez DPH apod. mimo celnici bych sem netahal.
Ale dolarově je Gretza blízko, Larkin Eichel a já nevím kdo, jsou paradoxně na lepších kartách nad cenou Gretzi. McD je skoro jasný výdělek, když to nebude obyč. JSY.
Což je trochu logický vzhledem k množství karet Wayna... Ale odpověď na tvou otázku - na výdělek musí být mega karta hvězdy, nebo lepší karta RC s jedním z těch top jmen. Panarin,
Já to necaku neomlouvám, já jen, že pořád lidi zapomínají, že všechny karty jsou ukrytý v boxech, tedy cesta jak se k nim dostat je rozbalovat boxy...
Já mám dokonce dojem, že jak se blíží konec RC sezóny McDády, že UD nebo prodejci v US ty ceny boxů ještě víc šponují!!
Osobně bych jim vyčítal hlavně větší množství RC karet na úkor hvězd a normálních, zajetých hráčů. Spousta RC je v podstatě nic neříkající. A i když mohou být dobří, hodnotou je to o ničem.
Jinak myslím, že pokud McD bude hrát pořád dobře, lidi se budou hodně vracet k 15-16 boxům a ty ceny budou vypadat ještě hůře. Viz 05-06 boxy...
ToPeldap - CUPy já osobně zkusím určitě taky!!! Ostatně zkoušíme každý produkt... A většinou více jak 1 box.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od peldap »

p. Bartko, pod tyto vaše slova se plně podepisuji " lidi zapomínají, že všechny karty jsou ukrytý v boxech, tedy cesta jak se k nim dostat je rozbalovat boxy... alespoň někdo toto chápe, ještě jednou díky!!!!!!!!!!!!!!!!
pavelbart píše:Já to bral čistě dolarově. Cena boxu vs prodaná karta. To, že si to pak nechaj lidi poslat bez DPH apod. mimo celnici bych sem netahal.
Ale dolarově je Gretza blízko, Larkin Eichel a já nevím kdo, jsou paradoxně na lepších kartách nad cenou Gretzi. McD je skoro jasný výdělek, když to nebude obyč. JSY.
Což je trochu logický vzhledem k množství karet Wayna... Ale odpověď na tvou otázku - na výdělek musí být mega karta hvězdy, nebo lepší karta RC s jedním z těch top jmen. Panarin,
Já to necaku neomlouvám, já jen, že pořád lidi zapomínají, že všechny karty jsou ukrytý v boxech, tedy cesta jak se k nim dostat je rozbalovat boxy...
Já mám dokonce dojem, že jak se blíží konec RC sezóny McDády, že UD nebo prodejci v US ty ceny boxů ještě víc šponují!!
Osobně bych jim vyčítal hlavně větší množství RC karet na úkor hvězd a normálních, zajetých hráčů. Spousta RC je v podstatě nic neříkající. A i když mohou být dobří, hodnotou je to o ničem.
Jinak myslím, že pokud McD bude hrát pořád dobře, lidi se budou hodně vracet k 15-16 boxům a ty ceny budou vypadat ještě hůře. Viz 05-06 boxy...
ToPeldap - CUPy já osobně zkusím určitě taky!!! Ostatně zkoušíme každý produkt... A většinou více jak 1 box.

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od necak »

Jasně, chápu, ale tady se bavíme o kolika hráčích? Dvou až třech? A kromě McDavida opravdu nevím, jestli by ti zbylí zaplatili box. Já si každý rok kupuju Artifacts, každý rok jsem tu za vola, přitom paradoxně minimálně 70 procent ceny boxu se mi vždy vrátilo + mi ještě zbylo plno karet, co nikdo u nás nechtěl + vloni Redemption Emerald Jersey McDavida, takže jsem "vydělal" na podpisovku Wayna. Vždyť ty boxy CUP, PREMIER, ULTIMATE, BD apod. vychází za stejný pálky každej rok a dobře, letos teda Mcdavid, ale co vloni, předloni... Já to nemyslím nijak zle vůči Tobě nebo peldap, ale spíš vůči UD!
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od pavelbart »

Ty Necaku, podívej se, jaký nesmysly jsou schopný dát Amíci za /3 AUTO patch nějakýho průměrnýho nováčka... To není jen o těch 5ti top RC.
A můžeš být klidný, já na UD nadávám taky...:-). Ale prostě se mi hrozně líbí karty co produkují poslední dobou.
Jsem zvědavý, zda tento rok budou vypadat ceny boxů jinak. Já osobně nevěřím, že Matthews, Nylander nebo Zacha a já nevím kdo, by způsobovali takovou hysterii jako Connor. I když UD se ji bude samozřejmě snažit vyvolat uměle, jako každý rok a vlastně nejen UD, ale celý ten business kolem NHL, krásný příklad byl třeba Yakupov. Tam spousta lidí říkala, že on nebude v NHL hned vynikat, a jestli vůbec někdy...Ale stejně se ty jeho karty prodávaly za nesmysly, dokud ho lidi neviděli hrát 20 zápasů:-))).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od necak »

No právě - Amíci! Ti a Kanaďani ať ty karty klidně tahají na svět! I třeba díky tomu, že je to vzhledem ke mzdám a i cenám těch boxů u nich (nic ve zlém!) asi vyjde laciněji! Jenže u nás se pak stává to, že nějaký český sběratel pak toho Wayna z tohohle boxu vytáhne, já mu napíšu a on pak za to (logicky) chce totální nesmysly, argumentuje kravinama, že na eBay dám bůhvíjaký poplatky a nemám jistotu a princ nenašel střevíček a Popelka se dala na fet... Jo a ve čtvrtek byl u nás Lener, kdyby Tě to zajímalo! *rfl*
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od pavelbart »

lenera sem raději neeee:-)))).
A máš pravdu v tom, že oni to mají o dost jednodušší s tím nakupováním...
Ale i tam hodně lidí remcá, co jsem měl možnost vysledovat.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od Tony Lapacka »

Všechny karty jsou sice původně ukryté v boxech, ale já osobně bych je tam za ty prachy klidně nechal spát... Od firmy UD je produkce těchto předražených boxů prostě sázkou na to, že se v průběhu příštích několika let lidem bude chtít tyto karty tzv. tahat na světlo Boží.

Mým odhadem je výrobní cena takového boxu je tak 50, max. 75 dolarů, takže pro tu firmu je úplně jedno, jestli teď nasadí cenu 350 dolarů, když to lidi nekoupí, za rok doporučí prodejní cenu třeba 250 dolarů a když to ani tak lidi nekoupí, tak pořád mají velký polštář ten produkt zlevňovat.

Takže já osobně bych radši tahal karty z ověřených produktů typu SP Authentic, Series 1 a 2 nebo tak podobně.

Co se nováčků týče, tak McDavid zas o tolik na Světovém poháru ani ve své nováčkovské sezóně podle mého názoru nevyčníval. Možná ten Mathews bude ještě větší eso, zvlášť, když se bude Torontu dařit. U Oilers pro mě není vůbec jisté, jestli budou letos opravdu lepší a pořád mám obavu, aby se vůbec dostali do play-off.
Hobby od roku 1994.

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od zette »

Diky ze breaky, skoda no. Jinak ty Premiery se mi libi vice.

"Třeba Svatoš má taky super karty hlavně proto, že breakuje hodně. O tom to taky je."
Kdyby Svatos nebreakoval, tak ma tak 30x lepsi karty nez ted:-), ale souhlasim s tim, ze nekdo kuchat proste musi.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od sabres911 »

Tony Lapacka píše: Mým odhadem je výrobní cena takového boxu je tak 50, max. 75 dolarů, takže pro tu firmu je úplně jedno, jestli teď nasadí cenu 350 dolarů, když to lidi nekoupí, za rok doporučí prodejní cenu třeba 250 dolarů a když to ani tak lidi nekoupí, tak pořád mají velký polštář ten produkt zlevňovat.

Co se nováčků týče, tak McDavid zas o tolik na Světovém poháru ani ve své nováčkovské sezóně podle mého názoru nevyčníval. Možná ten Mathews bude ještě větší eso, zvlášť, když se bude Torontu dařit. U Oilers pro mě není vůbec jisté, jestli budou letos opravdu lepší a pořád mám obavu, aby se vůbec dostali do play-off.
Dovolím si nesouhlasit. Výrobní náklady jsou určitě vyšší, musíš brát v potaz cenu exkluzivních práv, náklady na transport karet k hráčům a legendy se nepodepisují zadarmo. Každý si bere min. 20 usd za podpis (viz. card show), gretzkymu musel dát UD za exkluzivitu taky slušný balík. Navíc je prodejcům neprodávají za 350 usd, ale mají tam určitý prostor pro svoji marži.

S tím McDavidem, no já nevím. V EDM dokázal slušné věci, diktoval tempo hry a mít bod na zápas v první sezóně mi přijde dost dobrý počit, já ho viděl v Praze a jeho genialita na letě vidět byla. Na SP mi přišlo, že byl občas o myšlenku popředu a spíš nestíhali jeho spoluhráči. I když je pravda, že 2-way hra Matthewse je někde jindy. Za mě srovnání Crosby x Toews je jako McDavid x Matthews.

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od Tony Lapacka »

Je možné, že výrobní cena je o něco vyšší, schválně jsem to napsal tak, aby vynikla absurdita té prodejní ceny, která je podle mě značně velká. Tak Lukáši napiš svůj odhad, za kolik podle tebe Upper Deck podobný boxík se šesti kartičkama asi tak vyrobí... Pravdu se asi nikdy nedozvíme, ale i tak mě zajímá na kolik to kdo odhaduje. Nechci prudit, ale on každý ten nováček z těch boxů má už asi tak minimálně stovku jiných nováčkovských kartiček z jiných produktů... čili tyhle produkty jsou podle mě vyloženě "na sklad", až se ty jiné produkty vyprodají, aby měla firma pořád ještě z téhle sezony co nabízet.

PS: Díval jsem se na hodnocení těchto produktů sběrateli na Cardboardconnection a nijak je tam teda nechválí. Pěkné kartičky se tam najít dají, o tom žádná, akorát by člověk musel mít fakt "velkou kliku."
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od lastik »

Diky za break!! Taky bych si chtel nekdy lupnout High-end box, ze zvedavosti a pro ten pocit, ze muzes vytahnout nejakou brutalitu, ale bohuzel na to nejsou moc penize :) ale tobe preji do budoucna vice stesti nez jsi mel ted!! treba se ti to vrati na CUPech :)

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od Veteran fans hcs »

"Pelikán křídly zamával" :) klobouk dolů Peldo, Jeď si svojí pohodu a nenech se znechutit, neotvíráš to přece proto aby jsi vydělal :thumbup:

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od DJjandy »

O tom, že si bohužel neměl moc štěstí už tady bylo napsáno dost, já před tebou rozhodně smekám klobouk za odvahu, protože takovýchto brejků se tady moc nevidí. A fakt si mě pobavil s tím komentářem k tomu Poierovi (nebo jak se to píše), že bys ho snad vytáhl i z Icebooku jak je úplně v každým boxu. *lgh*
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od SugarRay »

Tony Lapačka ty jsi zase ve formě , k tomu co vypsal Lukáš bych přidal ještě i to že v zámoří ty zaměstnanci co dělaj pro Upper Deck maj celkem vysoký platy , to dělá taky hodně a musí se to projevit na cenách těch boxů , kupujou se dresy , memorabílie atd. i hodně právě od těch legend ale i tak , taky si myslim že jsou ty boxy předražený .
S McDavidem jsi uplně mimo , vůbec nevíš která bije .
A taky souhlasim s tim co psal Pavel , jsou tam na většině karet jenom samí nováčci ve všech těhle high end sériích kde box u nás stojí 5000,- kč a víc a my nejsme tak ujetý na ty RC karty a to je právě ten důvod proč nás většina těch boxů může zklamat za ty prachy , být tam víc současných hvězd a legend je to uplně něco jinýho .
Šílenství to svym způsobem je ale člověk má chuť to občas zkoušet , já bych chtěl jít v prosinci taky zase do nějaký podobný série , jako Ultimate apod.
ty tvoje boxy se fakt nepovedly , obrovská smůla že tam nebyla fakt ve dvou boxech ani jedna nějak dobrá karta , která by potěšila a člověk by si řek super stálo to za to , měl by z toho brejku radost a né takhle dát tolik peněz do toho a pak být akorát nasranej .
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od pavelbart »

Mohu potvrdit, ze my Poiriera tahame snad z kazdeho boxu, uz se tomu normalne smejeme:).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od DJjandy »

Jo jo, vím, že je skoro všude, jak z videií od tebe že shopu nebo třeba z YouTube a proto mě ten koment k němu fakt pobavil. :thumbup:
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
Honza_S
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: čtv 07. črc 2016 17:03:22

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od Honza_S »

JJ68 píše:
Irbe píše:V čechách prodáš akorát tak toho Faksu zbytek bych šoupnul co nejrychlejš na ebay za Murrayho ještě můžeš dostat celkem slušně zaplaceno ;)

2015/16 Upper Deck Premier Rookie Autograph Matt Murray /399 Auto se prodává za 20 - 30 usd .................... takže skoro nic , ještě si něco ztrhnou a nemáš nic , to si tu kartu raději ponechat někde v albumu na památku za tuhle Upper Deckou žumpu , jediné plus za tvojí odvahu do toho jít ..............
Nejlevněji šel na ebayi za 41USD ale šel i za 85! nečteš nevíš *rfl*

unnofiks
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 78
Registrován: pát 02. led 2015 19:01:43
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2015-16 UD BLACK a 2015-16 UD PREMIER

Příspěvek od unnofiks »

Týýý jo *cry-a* to musel být adrenalin.Klobouk dolu za odvahu i za přežití výsledku.

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti