Artifacts 2008/09

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kubi12
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 449
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:43:35
Bydliště: Beroun

Artifacts 2008/09

Příspěvek od Kubi12 »

Díky Pavlovu e-shopu jsem se dostal k pokladu v podobě boxu Artefaktů ze sezóny 08/09. Pro mě osobně jeden z nejlepších produktů UD všeho všudy a nejlepší Artifacts co kdy vyšly.

Box obsahuje 10 balíčků po 4 kartách a v každém balíčku je jedna "neřadová" karta. Konkrétně 2x rookie, 1x rookie redemption, 1x legends, 1x star, 1x parallel, 1x auto a 3x memorabilia (1x Frozen Artifacts, 1x Treasured Swatches, 1x Tundra Tandems/Trios).

Kecy nikoho stejně nezajímají, tak se jdeme podívat, co v boxu bylo:

1. Balíček
- i když nejsem velkým fanouškem podepsaných karet, tak Autofacts našince Patrika Eliáše udělala radost, skvělý start otvíračky
Obrázek

2. Balíček
- Tundra Tandems ve verzi silver v limitaci /50. Sice jersey verze, ale ne základní, ale níže limitovaná. Ani druhý balíček neurazil
Obrázek

3. Balíček
- první rookie Andrew Ebbett
Obrázek

4. Balíček
- a hned druhá rookie Teddy Purcell, bohužel se s ním nesetkávám v boxu naposledy
Obrázek

5. Balíček
- Star Slovinec Anze Kopitar, může být
Obrázek

6. Balíček
- Teddy Purcell opět na scéně, tentokrát jako paralelní karta. Verze Blue /50. Raději bych parallel verzi řadovky než inzertu, ale dejme tomu, že zase tak zlé to není
Obrázek

7. Balíček
- čas na další memorabilia kartu. A ne jen tak ledajakou! Měl jsem to štěstí, že všechny 3 memorabilia nebyly ve verzi jen s jersey, ale v jednom balíčku na měl čekal Patch!
Obrázek
Dvoubarevný kousek jersey a tříbarevný patch Atlanty na kartě Frozen Artifacts Jersey/Patch Silver /35
Obrázek

8. Balíček
- poslední memorabilia, opět Frozen Artifacts, takže karta Treasured Swatches v tomto boxu nebyla, což ovšem ten Patch bohatě kompenzuje. Opět silver verze, ale tentokrát dual jersey Dion Phaneuf
Obrázek

9. Balíček
- samozřejmost v podobě rookie redemption. Ze zvědavosti jsem kouknul, kdo by na ní byl, kdyby nebyla propadlá. Neměl jsem to dělat, Florida Panthers - Michael Frolík
Obrázek

10. Balíček
- a na závěr poslední zbývající inzert, legenda Letců Bobby Clarke
Obrázek


Za mě s boxem ohromná spokojenost, skvělá otvíračka. Jak by se takový boxík líbil vám? :wave:
Pomoc mi s mojí sbírkou! Karty, které sháním najdeš na mém WANTLISTu na odkazu níže:
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 11#p196211

Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

Re: Artifacts 2008/09

Příspěvek od corfix »

No konečně... už jsem se nemohl dočkat breaku po tom, co jsem ho viděl v poště :D
Trošku mě štve, že jsem ho nezaregistroval v e-shopu dřív, protože už ho delší dobu sháním (můžeš když tak pm, na kolik tě vyšel, ať mám trochu představu ohledně aktuální ceny?).
Trošku jsem doufal, že mi vytáhneš nějakou Auto-facts do sbírky, ale šance byla hodně malá díky tomu, která jména mi chybí :|.
Každopádně Eliáš patří k tomu lepšímu, co se dá vytáhnout, určitě bude min. SP.
No a Kovalchuk určitě paráda. Já bych byl rozhodně spokojený! :thumbup:

Díky! :clap:
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
flynander
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 110
Registrován: pon 01. zář 2014 19:05:20
Bydliště: Šternberk

Re: Artifacts 2008/09

Příspěvek od flynander »

Za mě teda super box!! Samý dobrý jména (krom zakletého Pucella :D), a to i z pohledu českého sběratele (škoda Frolíka). Překvapil mě vysoký počet nízkolimitovaných karet, to už se teďka moc nevidí. :)

Uživatelský avatar
nsxhitman
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 410
Registrován: ned 26. úno 2012 13:50:13
Bydliště: Kaplice (Vyšší Brod, Tábor)

Re: Artifacts 2008/09

Příspěvek od nsxhitman »

Purcell je v pohodě. Špatný hráč to podle mě není. Chytit na té /50 verzi třeba toho Ebbetta, tak je to daleko horší. *cl*
Jose Theodore, insertní série gólmanů

Uživatelský avatar
fantomas 66
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 522
Registrován: pát 01. kvě 2015 12:35:47
Bydliště: Benátky N.J.

Re: Artifacts 2008/09

Příspěvek od fantomas 66 »

Ten Eliáš se mi moc líbí. A Kovalchuk je super trefa. Jen škoda toho Frolíka. Ale stejně veliká gratulace k povedenému boxu. :clap:

nsxhitman píše:Chytit na té /50 verzi třeba toho Ebbetta, tak je to daleko horší. *cl*
Já bych se za verzi /50 Ebbetta nezlobil. *lgh*
Tradelist http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=9856

Obrázek

Sbírám Anaheim Ducks, 1996/97 Pinnacle Mint

Uživatelský avatar
affly
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1235
Registrován: ned 15. led 2012 17:15:53
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Re: Artifacts 2008/09

Příspěvek od affly »

Souhlasím s tím, že jsou to nejhezčí Artifacty vůbec. Legendy se snažím zkompletovat, jsou prostě boží :thumbup:
PAUL KARIYA 895
T.J OSHIE 170

Jordan Kyrou
BE A PLAYER 09-10 SIGNATURES 136/156
ST.LOUIS BLUES

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host