14/15 UD Premier

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
raid3n
Opora
Opora
Příspěvky: 320
Registrován: pon 27. čer 2011 0:07:57

14/15 UD Premier

Příspěvek od raid3n »

Tenhle box (respektive plechovku) jsem otevíral už před nějakou dobou, ale nemohl jsem se dokopat k tomu, abych to sem dal. Nad UD Premier jsem přemýšel už dlouho, takže když jsem viděl u Pavla poslední plechovku, tak jsem do toho šel. Dopadlo to zhruba přesně podle očekávání (moje očekávání: hodně nováčků víceméně o ničem + jedna lepší karta), takže nejsem extra zklamaný, ani extra nadšený, ale jsem rád, že jsem si tenhle produkt zkusil.

Obrázek

Plechovka s Waynem je krásná, to se musí nechat
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tohle jméno mi něco říká... tuhle kartu si asi nechám pro případ "co kdyby"
Obrázek

A....


Poslední karta plechovky jendoznačně nejlepší, krásná karta s velmi dobrým obsazením (hlavně P.K. tedy...)

Obrázek


To je vše přátelé, tři patche v plechovce, žádné jedobarevné, ale jména super jen na poslední kartě, klasika no. Příště bude něco podobného z 15/16... Connor McJežíš se mě drží jak klíště, tak půjdu na jistotu

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 14/15 UD Premier

Příspěvek od lastik »

Myslim si, ze jeden z tech povedenejsich boxiku nebo spis plechovek.... Lazar urcite dobry hit, o Quad Patchi se bavit asi nemusime :D jen skoda toho RPA tam si myslim, ze je na vyber dost lepsich hracu, ale celkove tahle plechovka asi neurazila :) .. diky za break *gp*

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 14/15 UD Premier

Příspěvek od peldap »

myslím, že jsi mohl dopadnout daleko hůře, podívej se na můj break!!!!!!!!
Nejkrásnější ze všech karet je ta plechovka, néééé, dělám si samozřejmě legraci, podle mého názoru Lazar super karta a /10 patch netřeba komentáře, díky za break, odvahu a jen tak dál.........
raid3n píše:Tenhle box (respektive plechovku) jsem otevíral už před nějakou dobou, ale nemohl jsem se dokopat k tomu, abych to sem dal. Nad UD Premier jsem přemýšel už dlouho, takže když jsem viděl u Pavla poslední plechovku, tak jsem do toho šel. Dopadlo to zhruba přesně podle očekávání (moje očekávání: hodně nováčků víceméně o ničem + jedna lepší karta), takže nejsem extra zklamaný, ani extra nadšený, ale jsem rád, že jsem si tenhle produkt zkusil.

Obrázek

Plechovka s Waynem je krásná, to se musí nechat
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tohle jméno mi něco říká... tuhle kartu si asi nechám pro případ "co kdyby"
Obrázek

A....


Poslední karta plechovky jendoznačně nejlepší, krásná karta s velmi dobrým obsazením (hlavně P.K. tedy...)

Obrázek


To je vše přátelé, tři patche v plechovce, žádné jedobarevné, ale jména super jen na poslední kartě, klasika no. Příště bude něco podobného z 15/16... Connor McJežíš se mě drží jak klíště, tak půjdu na jistotu

Uživatelský avatar
Nikhaj
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 123
Registrován: pon 09. bře 2015 10:17:46

Re: 14/15 UD Premier

Příspěvek od Nikhaj »

Veeeeelmi slušný box, tá posledná karta je podľa mňa dobra trefa a nie len okrem Kane-a

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů