group break

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: group break

Příspěvek od Tomino69 »

Sorry, ale nedá mi to. Co je tohle za klauni *bang*

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: group break

Příspěvek od vojta »

Konečně to někdo řekl... nevím, jednou to pobaví. Ale čeho je moc, toho je příliš. Už to zavání trapností. Nic proti.

Uživatelský avatar
sixta1983
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 72
Registrován: ned 06. bře 2016 18:13:24
Bydliště: české budějice

Re: group break

Příspěvek od sixta1983 »

v pohodě nic se neděje a už se otvírá ? :))... jo a mimochodem vysvětlete to mému klukovi (9) ....že se ještě nic neděje :D ...jo a upřímně vás ve vysvětlování lituju mě se to nepovedlo :D....proto se pořád ptám .....

jo a mimochodem taky mi to nedá ,ale klauni se nepíše proto s měkkým i ,protože vzor je pán a množném " co je toto za klauny jako pány " ...pááááá
sháním Gretzkyho jersay,podpisovku ,na gold team 95-96,Brodeur na parkhurst international 95-96 NNO3 !!!!!

Díky červencovému GB, už je na světě z-team Gretzky juchú!!!! díky šťastné ruce Pavla.Zde jsou karty na prodej nebo výměnu krom pana Wayne Gretzkyho !.. http://pavelmyn.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: group break

Příspěvek od Tomino69 »

Co to je za klauni je schválně, kdo zná Ivánku kamaráde jistě ví. Zbytek raději bez komentáře, souhlas s Vojtou :thumbup:

Uživatelský avatar
softbalistka
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1236
Registrován: pát 11. dub 2014 17:49:35
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: group break

Příspěvek od softbalistka »

Tak jsme trapní klauni. Já se za to nestydím *prty* . Komu to vadí, nemusí téma číst *lgh*
Sbírám Pittsburgh Penguins, Floridu A JJ 68 :-)
Moje sbírka a karty k prodeji/výměně - http://www.softbalistka.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
sixta1983
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 72
Registrován: ned 06. bře 2016 18:13:24
Bydliště: české budějice

Re: group break

Příspěvek od sixta1983 »

hehe :) ....tak to je nářez :) ...každopádně pěkně dlouhý topic *cheer* .....pěkně napsané softi *rfl* ....pojedeme si tu v klídečku své *prty*
sháním Gretzkyho jersay,podpisovku ,na gold team 95-96,Brodeur na parkhurst international 95-96 NNO3 !!!!!

Díky červencovému GB, už je na světě z-team Gretzky juchú!!!! díky šťastné ruce Pavla.Zde jsou karty na prodej nebo výměnu krom pana Wayne Gretzkyho !.. http://pavelmyn.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: group break

Příspěvek od pavelbart »

Tak Group break je rozbalen. Ano, mám dovolenou, ale sám to chci mít co nejdříve hotové. Jen, a neberte to nikdo osobně a ve zlým, nechápu, proč má strašně moc lidí potřebu někoho usměrňovat, řešit apod... A to nemyslím tento topic, ale forum obecně.

A k samotnému GB - naprosto neuvěřitelný! Jak pozitivně, tak negativně. Nebudu napínat........ vše se dozvíte ve videích:-)). Ale mohu snad jen říci, že podle mě to byl nejlepší GB, nebo určitě jeden z těch nejlepších, ale s jednou kaňkou, která mě dokonce ve 22:30 donutila jet do kanceláře!! Videa budu uploadovat asi zítra, ale opět večer. Jsme s dětmi většinou celý den pryč... Zítra taky, karty určitě do pátku odesíláme.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
softbalistka
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1236
Registrován: pát 11. dub 2014 17:49:35
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: group break

Příspěvek od softbalistka »

pavelbart píše:Tak Group break je rozbalen. Ano, mám dovolenou, ale sám to chci mít co nejdříve hotové. Jen, a neberte to nikdo osobně a ve zlým, nechápu, proč má strašně moc lidí potřebu někoho usměrňovat, řešit apod... A to nemyslím tento topic, ale forum obecně.

A k samotnému GB - naprosto neuvěřitelný! Jak pozitivně, tak negativně. Nebudu napínat........ vše se dozvíte ve videích:-)). Ale mohu snad jen říci, že podle mě to byl nejlepší GB, nebo určitě jeden z těch nejlepších, ale s jednou kaňkou, která mě dokonce ve 22:30 donutila jet do kanceláře!! Videa budu uploadovat asi zítra, ale opět večer. Jsme s dětmi většinou celý den pryč... Zítra taky, karty určitě do pátku odesíláme.
Pavle až se k tomu dostaneš, tak ty videa nahraješ. Rodina je vždy důležitější :thumbup: My to se sixtou a spol. nemyslíme zle. Prostě jsme ty typy, co se na rozbalovačky hrozně těší (já třeba proto, že za posledních 15 let jsem žádné balíčky ani samostatné boxy nerozbalila). Vždyť o tom to rozbalování přece je - o tom těšení se (alespoň pro mě). A tak se vracíme do dětských let, rýpeme do sebe a blbě se tady chichtáme :oops: :lol:
Sbírám Pittsburgh Penguins, Floridu A JJ 68 :-)
Moje sbírka a karty k prodeji/výměně - http://www.softbalistka.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: group break

Příspěvek od pavelbart »

Já to samozřejmě chápu a vůbec neřeším, chápu, že to je legrace.
Osobně chci vždy rozbalovat když už jsou všechny týmy uhrazené. Ale tady se to blbě potkalo s těmi svátky...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2729
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: group break

Příspěvek od SteveRogers92 »

Tak svátky to dodrbali no. Ale jsou věci které člověk neovlivní a jak píše softbalistka jsem jenom ty typy co se těší na rozbalovačku. :)
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
softbalistka
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1236
Registrován: pát 11. dub 2014 17:49:35
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: group break

Příspěvek od softbalistka »

pavelbart píše:Já to samozřejmě chápu a vůbec neřeším, chápu, že to je legrace.
Osobně chci vždy rozbalovat když už jsou všechny týmy uhrazené. Ale tady se to blbě potkalo s těmi svátky...
Jak jsem psala dřív - raději počkám na break o den déle, pokud to znamená mít dva dny volna v práci :D Všichni jsme podmínky četli a museli jsme počítat s tím, že se to může stát. A všichni to musíme respektovat. Nejen proto, že s tím stejně nic neuděláme, ale taky proto, že můžeme být rádi, že ty GB vůbec pořádáš *thks*

A já jsem vojtu nebo tomina nechtěla nijak usměrňovat. Já jen když se mi nějaké téma nelíbí, tak ho prostě nečtu. Takže jsem jen chtěla říct, že je nikdo nenutí, toto téma číst, pokud se jim nelíbí.
Sbírám Pittsburgh Penguins, Floridu A JJ 68 :-)
Moje sbírka a karty k prodeji/výměně - http://www.softbalistka.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: group break

Příspěvek od pavelbart »

To jste ale pochopili spatne. Ja jsem prave nechapal reakci te druhe strany... :)). Protoze to je presne to co se mi tady na foru nelibi a delame to tak nejak vsichni. Nekdo neco napise a snad vzdy se najde nekdo, kdo ho bude chtit shodit, umravnit apod. Zpravy o tom, abych udelal gb drive jsem bral jako legraci. Jak jinak je slo prece brat...:).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: group break

Příspěvek od Tomino69 »

softbalistka Ale to není o tom že se mi nelíbí téma, to bych sem nechodil, přesně jak píšeš.

Chápu, že se člověk na break těší a chce se výsledek dozvědět co nejdřív, to asi všichni kdo mají nějaký team.

Jde mi spíš o to jakou formou se tam začalo psát, aby někdo ve 33 letech psal jako malé dítě a ještě komolil příjmení .... To at se na mě nikdo nezlobí *bang*

Jak psal Vojta, jednou ok, sranda, ale tady už mi nešlo nereagovat, na druhou stranu každého vizitka jak a co sem napíše.

Uživatelský avatar
sixta1983
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 72
Registrován: ned 06. bře 2016 18:13:24
Bydliště: české budějice

Re: group break

Příspěvek od sixta1983 »

tak já se teda pro jistotu omlouvám a už budou videa ? :).....jinak pěkný den všem je krásně *cheer*

jen mám prosbu .....hrál jsem cca deset let na online sérvrech a napsal tisíce věci ,založil spoustu topiců .
buď to mázne admin a nebo nás nechte si tu psát s lidmi co se těší na GB a různě si tu povídáme i o nesmyslech .
O tom tu ten topic je a já konkrétně rád napíšu nějakou tu srandičku či z nudy příspěvek. Rád reaguji na Softbalistku :)
a prostě si to čekání obohacujeme tímto topicem a o tom to je . To je celé .) .....Jsem bavící se člověk ,který si rád dělá legraci ať už ze sebe nebo z někoho jiného ,ale žijeme jen jednou člověk musí vše brát s nadhledem .

a dost keců čeká se na senzační GB *thks*
sháním Gretzkyho jersay,podpisovku ,na gold team 95-96,Brodeur na parkhurst international 95-96 NNO3 !!!!!

Díky červencovému GB, už je na světě z-team Gretzky juchú!!!! díky šťastné ruce Pavla.Zde jsou karty na prodej nebo výměnu krom pana Wayne Gretzkyho !.. http://pavelmyn.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
fantomas 66
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 522
Registrován: pát 01. kvě 2015 12:35:47
Bydliště: Benátky N.J.

Re: group break

Příspěvek od fantomas 66 »

Taky se vždycky moc těším na videa. I když žádný tým nemám. Nebyl jsem dost rychlej a kačeři uletěli, škoda no.
Ale po tom, co tu Pavel psal, tak jsem sakra zvědavej. :)
Tradelist http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=9856

Obrázek

Sbírám Anaheim Ducks, 1996/97 Pinnacle Mint

Uživatelský avatar
softbalistka
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1236
Registrován: pát 11. dub 2014 17:49:35
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: group break

Příspěvek od softbalistka »

Tomino69 píše:softbalistka Ale to není o tom že se mi nelíbí téma, to bych sem nechodil, přesně jak píšeš.

Chápu, že se člověk na break těší a chce se výsledek dozvědět co nejdřív, to asi všichni kdo mají nějaký team.

Jde mi spíš o to jakou formou se tam začalo psát, aby někdo ve 33 letech psal jako malé dítě a ještě komolil příjmení .... To at se na mě nikdo nezlobí *bang*

Jak psal Vojta, jednou ok, sranda, ale tady už mi nešlo nereagovat, na druhou stranu každého vizitka jak a co sem napíše.
Tomino, každý jsme nějaký. Já jsem od mala takový klaun, co dělá koniny a ptákoviny a nějakým způsobem rozesmívá ostatní. Ano, ne každému moje chování či humor sedí,ale stejně tak mě nesedí některé chování ostatních (teď mluvím obecně). A tohle chování mi zůstalo nejen v mých 31 letech, ale zůstane mi doufám nadosmrti. Sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo *rfl* Karty a jejich sbírání je pro mě zábava. Zábava u které se uvolním, zapomenu na trable běžného života. A proto moc ráda chodím zde na forum, protože tady je až na občasné výjimky zábava. A se sixtou jsme si tak nějak humorně sedli a prostě se špičkujeme.

Co se komolení příjmení týče - to si pánové musí sáhnout do svého svědomí, zda to bylo úmyslně nebo nedopatřením. Vzhledem k vlastním zkušenostem vím, že to nedopatření se stát může.
Sbírám Pittsburgh Penguins, Floridu A JJ 68 :-)
Moje sbírka a karty k prodeji/výměně - http://www.softbalistka.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: group break

Příspěvek od pavelbart »

Za mě teda (a to vůbec nemyslím nic proti Tominovi, naopak, to je velmi příjemný sympatický člověk, se kterým komunikuji vždy velmi rád), jen více lidí jako je sixta nebo softbalistka, který se kartami a vším kolem baví... Videa se uploadují. Ale na webu asi až večer. A mimochodem, tady vůbec hezky není:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
softbalistka
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1236
Registrován: pát 11. dub 2014 17:49:35
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: group break

Příspěvek od softbalistka »

pavelbart píše:Za mě teda (a to vůbec nemyslím nic proti Tominovi, naopak, to je velmi příjemný sympatický člověk, se kterým komunikuji vždy velmi rád), jen více lidí jako je sixta nebo softbalistka, který se kartami a vším kolem baví... Videa se uploadují. Ale na webu asi až večer. A mimochodem, tady vůbec hezky není:-).
Já věřím, že až se trochu více poznám s ostatními (nebo alespoň většinou) členů zdejšího fóra (myšleno osobně), tak že i oni o mě budou moci říct, že jsem příjemná a sympatická. Stejně jako věřím, že to budu moci říct i já o nich. Zatím to můžu říct pouze o Hookerovi, protože ten je jediný, s kým se oficiálně osobně znám (já vím, je to ostuda) :oops: :oops: ;)
Sbírám Pittsburgh Penguins, Floridu A JJ 68 :-)
Moje sbírka a karty k prodeji/výměně - http://www.softbalistka.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: group break

Příspěvek od Tomino69 »

Softbalistko upřímně, ani tak jsem neměl na mysli Tebe, vím že v drtivé většině píšeš věci co mají hlavu a patu, viz ostatní téma a příspěvky, tady bylo spíše naráženo na Sixtu.

Také mám rád srandu a sběratelství má dělat radost, ale tady mi to nějak vtipné nepřišlo, proto ta reakce.

Každý jsme nějaký, s tím se nedá než souhlasit.

Tím bych to za sebe uzavřel, příště se komentů zkusím zdržet ;)

Pavlovi děkuji za pochvalu, až jsem se začervenal :oops: mám to s Vámi stejně :thumbup:

Uživatelský avatar
softbalistka
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1236
Registrován: pát 11. dub 2014 17:49:35
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: group break

Příspěvek od softbalistka »

Tomino69 píše:Softbalistko upřímně, ani tak jsem neměl na mysli Tebe, vím že v drtivé většině píšeš věci co mají hlavu a patu, viz ostatní téma a příspěvky, tady bylo spíše naráženo na Sixtu.

Také mám rád srandu a sběratelství má dělat radost, ale tady mi to nějak vtipné nepřišlo, proto ta reakce.

Každý jsme nějaký, s tím se nedá než souhlasit.

Tím bych to za sebe uzavřel, příště se komentů zkusím zdržet

Pavlovi děkuji za pochvalu, až jsem se začervenal mám to s Vámi stejně :thumbup:

Také děkuji za pochvalu ze které se červenám až na patách :lol: ;) :oops: *thks*
Sbírám Pittsburgh Penguins, Floridu A JJ 68 :-)
Moje sbírka a karty k prodeji/výměně - http://www.softbalistka.rajce.idnes.cz/

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host