2006-07 ITG Heroes And Prospects Hobby

Boxy otevřené sběrateli v měsíci květnu 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kozzy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 174
Registrován: pon 28. pro 2015 14:42:46

2006-07 ITG Heroes And Prospects Hobby

Příspěvek od Kozzy »

Zdravím všechny :wave:

Rozhodl jsem se zkusit štěstí s tímto ITG hobby boxíkem. Šance najít nějakou velmi zajímavou, a vlastně už skoro nesehnatelnou jersey Sida byla velmi malá, ale nějaká byla...

CHL Grad a Calder Champions - Celkem pěkný karty, např. ten Cam Ward se mi líbí. Crosbyho na této kartě už mám... Na Calder Schultz dobrý, ten druhej spíš nic moc
Obrázek

AHL Grad - Fleury je pěkná karta, a podle mě vtipná je ta fotka Smithe, působí hodně retro :D
Obrázek

HEROES - Z Jágra jsem měl celkem radost a navíc byl taženej z prvního balíčku. A taky ze všech karet, kde je černobílá fotografie, k té celkové barvě karty se to hodně hodí. Patrick Roy vypadá jak správnej zoban :D
Obrázek

TEAM CANADA - Vzhledově si myslím krásný karty, celkově mě na boxu bavilo, že v každý balíček byl pěkně pestrobarevný. Tavares super!
Obrázek

Pár krajanů. Jirka Tlustý má na sobě dokonce starší dres Kladna, pecička!
Obrázek

Nejlepší Prospects - Rask a Crawford potěšili
Obrázek

HITS - V boxu je myslím garantovaný jen jeden podpis, takže jsem byl mile překvapen, když na mě vykoukl druhý. Škoda, že na nich mohlo být lepší jméno, ale mít nakonec dva taky beru.
Tavarese nebo Stamkose už jsem si říkal, že nenajdu, už jsem se s tím i smířil, ale v úplně posledním balíčku byli oba... Koupit si a otevřít si tenhle balíček v roce 2006 by určitě bylo pořádný vzrůšo.
Na dresovky jsem se těšil nejvíc, ta AHL All-Star je limitace 1 of 80, to je pohoda. Z garantované Game-Used Jersey se nakonec vyklubala Game-Used Number, a i když nic moc jméno, čtyřbarevnej patch je paráda! :)
Obrázek

Myslím si, že box dopadl tak nějak lehce nad průměr. Sice dva podpisy, ale jersey se asi dala vytáhnout lepší. Tentokrát jsem neměl moc štěstí na jména. Jinak spokojenost, chtěl jsem si dlouho otevřít něco od ITG.
Všechno je volné, plus mám ještě další řadovky.
Dík a držte se! :)

Odpovědět

Zpět na „Květen/May 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host