Představení - Lawyer Kena

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
LawyerKena
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř 13. črc 2022 9:09:57

Představení - Lawyer Kena

Příspěvek od LawyerKena »

Ahoj, jsem zde nový člen.

Specializuji se - mít všechny hráče na kartě v dresu Vancouver Canucks kteří odehráli aspoň jeden oficiální zápas v NHL od r.1970 až vždy do posledně odehrané sezóny.

Sbírám - hráče kteří mě v NHL nějak zaujmou. Nějaké nováčky co se mi dostanou do ruky tak ty si nechám a za X let zjistím jak se jim vlastně daří nebo dařilo. Líbí se mi podepsané karty.
Jako dítě jsem sbíral Pavel Bure, nyní ne.

Jak dlouho sbírám - od roku 1994 , od doby, co jsem viděl přímé přenosy finále Stanley Cupu - Rangers vs Canucks

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Představení - Lawyer Kena

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Ahoj, vítám tě tu :)
Měl jsem to skoro stejně jako ty, akorát jsem stál na druhé straně
Potom co útočníky Canuks přiváděl svými zákroky do zoufalství, jsem začal sbírat M.Richtera ;)

Uživatelský avatar
LawyerKena
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř 13. črc 2022 9:09:57

Re: Představení - Lawyer Kena

Příspěvek od LawyerKena »

M.Richter byl v tom finále lepší než K.McLean a to rozhodlo, úplně stejný to bylo i v r.2011 - tam zachytal T.Thomas o třídu lépe než R.Luongo. Akorát je zajímavý osud T.Thomase, teď má poslední roky problém vstát z postele a fungovat normálně. Otřes mozku mu ukončil kariéru a změnil život. *myslim*

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host