Představení

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Bedik66
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: úte 23. bře 2021 12:24:48

Představení

Příspěvek od Bedik66 »

Ahoj, po 25 letech jsme se s kamarádem dohodli a začali znovu sbírat.
Celkový počet kartiček odhaduju na 5 000ks, více či méně cenných.
Toho času jsem dosbíral (chyběli 2 ks) SCORE 95/96 a nyní se soustředím na dosbírání Pinnacle MINT 96/97 - zde mi chybí dvě mince (Brodeur a Carey) a dvě "díry" (Forsberg, Brodeur).

Také jsme začali s UD 20-21 a já ještě k tomu Artifacts (20-21). Tak uvidíme, co se vyvrbí. Aktuálně RC karta Lafreniér, takže spokojenost :)

Petr

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host