2016-17 e-Pack série

Žhavé novinky týkající se sezóny 16 / 17
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od pavelbart »

Sugy, to tady odpůrci píší od začátku, geniální tah pro UD. Ušetří mraky peněz a ještě to nahulí:-).

Já jsem zkusil, malý chtěl vidět, jak to funguje, 3 paklíky. A jestli dobře koukám, nejdou poslat ani RC Retro a inserty? Měli jsme Puck Personas, pak 1x Rainbow a 1x Retro Marquee Rookie a ani jedna karta není možná poslat? Díky za vysvětlení.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od mapko »

Pavle puck personas a aj Rainbow musi ist poslat
mne ide ... na comc

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1573
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od Chrostik »

Hans: pri UD S1 a S2 je tam moznost spojit 10 base kariet do jednej Silver Foil a nasledne 10x Silver Foil do jednej Gold Foil... pri OPC tato moznost nie je, teda aspon zatial, bohvieco vymyslia este :D aktualne ale pri OPC pri spojeni 10 base mas jednu Rainbow Color Wheel paralelku:

base - vidno pekne napisane, kolko treba na skombinovanie
Obrázek

rainbow color wheel parallel - takto je uz po skombinovani
Obrázek



Pavle, z OPC sa nedaju poslat len base a base rookie (marquee rookies), vsetky ostatne vratane retro a inzertov sa poslat daju... ked si rozkliknes danu kartu, tak bud je tam moznost skombinovania (ako prvy obrazok) alebo je tam taky oranzovy symbol (akoby z mobilu isla sipka), ked je tam tento symbol, tak sa da poslat...


v pripade otazok sa kludne pytajte :D
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od mapko »

inak dal som sa aj ja zlakat na 3 balicky
je to choroba, zavislost, zabava
ale mal som RC Marnera; Jagr crest co uz mam (je na vymenu) a Puck Personas Ovechkin (na vymenu)
hodnota tych karet uz teraz je do 2 USD a bude menej
balicek 5 usd
pokial netrafite vyslovene pecku tak to nema zmysel
fakt svinstvo ze je to drahsie ako realny box

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od pavelbart »

Kluci vždyť Vám říkám, že jsem epacková panna, musel jsem si najít návod od Heppiga a i mapko mi pomohl...:-)).
Ale došel jsem k tomu, co teď píše Mapko, asi ty karty ani nebudu posílat:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od Hans »

Tak až si za dva roky našetřím zlatýho Ekmana-Larssona, tak bych si to přes někoho z vás nechám poslat. *lgh*

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1573
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od Chrostik »

Dobre Hansi, kludne mi potom napis :D
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od Hans »

Jinak přátelé, tohle je pěknej mor. Já jedu jenom free packy, ale pro toho, kdo má peníze, se to bez legrace vyrovná hře na automatech.

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od mapko »

mi hovor - 2 vcera v noci v posteli
jeden hned rano a stale mam ruku na mysi ... ale vydrzim - musim :)
naozaj sa to za chvilku bude dat kupit na comc za drobne

Uživatelský avatar
maardear
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 430
Registrován: ned 17. bře 2013 17:37:10

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od maardear »

Fakt nevidím rozdíl mezi zíráním do monitoru nebo do forbesu. Raději jsem utnul i free packy, protože člověka slušně nahlodávaly *tytyty*
2016-17 ARTIFACTS BASE MATERIALS EMERALD ..................................................................................... 096 / 176

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od lastik »

maardear píše:Fakt nevidím rozdíl mezi zíráním do monitoru nebo do forbesu. Raději jsem utnul i free packy, protože člověka slušně nahlodávaly *tytyty*
Ale i otvirani fyzickych boxu je prece loterie, to vyjde uplne nastejno, plneni mas stejny, jen nemas doma tunu radovek, zas uplne rozdil v tom nevidim, ale nejsem zastancem epacku :)

Uživatelský avatar
maardear
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 430
Registrován: ned 17. bře 2013 17:37:10

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od maardear »

To je možná ono, já řadovky naopak miluju a je to pro mě důvod dát za box 2000. Ve chvíli, kdy ti na epacku zbydou z toho boxu jen inzerty, paralelky a jedna podpisovka tak je to pro mě prostě zlodějna no :(
2016-17 ARTIFACTS BASE MATERIALS EMERALD ..................................................................................... 096 / 176

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od SugarRay »

lastiku nejde o to že to je loterie , ale že je to elektronickou formou - gambling a přístupnost , to je jako se sázenim přes net , daj ti dvě stovky zadarmo jako novýmu hráči a pak ani nevíš jak prosázíš dva tisíce tohle funguje na stejnym principu , click click , enter , prostě hraješ .
Když si objednam fyzickej box tak se mi tohle nemůže stát , ty šmejdi z UD na tomhle musí neskutečně rejžovat a vůbec si to ty zmrdi nezaslouží to je na tom to nejhorší a vy jim ty peníze dáváte , tohle já prostě nepochopim *ne*
TY free packy ti taky za chvíli stačit nebudou to je to samí v bledě modrym , za chvíli jim stejně budeš cálovat , oni dobře ví co dělaj .
Jak jsem už když to začalo řikal že bude pořád víc a víc sérií jako epack i ty dražší , postupně to přejde jenom na epack , četl jsem že Topps má zase získat licenci za rok nebo za dva na NHL , ty už teď jedou epacky , tak nevim jestli se jenom zahřívaj nebo pojedou stejnou politiku jako UD snad ne .
Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od Hans »

Hele, já na free packách jedu pár tejndů. Je to takovej metadon. Ale kdybych o nich nevěděl, tak se taky nic nestane.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od SugarRay »

Jo tak někdo to vydrží , ale já si myslim že většina lidí ne Hansi .
Abych to schrnul ebox má smysl jenom pokud bude levnější tak o 30 - 50 % proti klasickýmu boxu s tim že těch pár karet mi pošlou za 5 doláčů , jinak to má smysl jenom pro UD , náklady při epacku jsou odahduju na 50 procentech možná ani to ne tak ať ty ceny podle toho přizbůsobí , jinak to neni nic jinýho než vým*d to se jinak nezvat nedá a sázka na najnižší lidský pudy .
Fuck them . já zůstávam u fyzických boxů a zlatýho stafilokoka co si můžu vyklikat a vytrejdovat z epacku ať si nechaj .
Obrázek

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od xmkrejci »

Mozna uz to tady nekdo psal, dokonce snad Sugar. Problem epacku bych videl jiny. Papirove karty se vytisknou, je zname plneni (za predpokladu, ze ty karty v balickach jsou - ovsem to je na jinou debatu) a jede kseft. Kupuji se boxy, oteviraji balicky a karty jsou fyzicky na svete. Jenze takhle tech epacku muze byt neomeze a lidi porad kupuji, virtualne oteviraji....neustale. Priznam se, epacky neznam, treba to tak neni. Je nejake pocitadlo otevrenych boxu a kolik jich zbyva?
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od SugarRay »

Podle mě oni maj jedinej problém a to jsou ty limitovaný paralelky jak tady u Platinum nebo UD series , jinak by to mohly jet donekonečna prakticky , každej fyzickej box má tu nálepku s kodem - číslem , takže hned na startu by mělo být jasný kolik boxů bylo vydáno , tady ale zase byl ten podraz s tim že to nebylo avizovaný dopředu že pak ta série vyjde i v e - verzi , to už nikdo spočítat nemůže .
Když je na PS storu hra ke stažení za 1600,- kč a pak ji maj tady v kamenym obchodě , klasickou krabicovku za 1000,- tak to mi taky hlava nebere , tohle je něco podobnýho .
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od SugarRay »

Ještě se divim že když lidi tak nadávaj na Vaulty , že jim nevadí ty epacky , což je podle mě tak stokrát větší svinstvo než těch pár boxů od Leafu , tohle ja fakt masový proti tomu a daleko neprůhlednější . Asi by ta karty taky měly ocejchovat bylo by tam místo V zase E *ano*
Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od Hans »

No třeba ty Exclusive paralelky by mě zajímaly. To teď teda dávají polovinu do epacků a polovinu do normálních boxů? Mají tudíž normální boxy snížený náklad na polovinu? Nebo mají normální náklad a plnění je slabota? Nedokážu porovnat, protože boxy neotvírám.

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 2016-17 e-Pack série

Příspěvek od Heppig »

O tomhle se už spekuluje hodně dlouho no. Všechny produkty (klasický balení a epacky) mají stejný plnění, čili jestli je 10 kusů nějakých HG celkem, tak určitá část by měla být v boxu a část v epacku. Teď je otázka, jestli tím UD neklame zákazníky, protože když si kupuju box, plnění je na něm a tímhle by vlastně nebylo pravdivé. UD argumentuje, že je to stejný produkt jen jiný distribuční kanál, takže zákazníky neklame (Stated odds reflect an average of the entire production run). Tím neříkám, že se s tím souhlasím, jen tlumočím vyjádření od UD. Zkusil jsem je "nachytat" a vyhledát pár nízkolímitových karet, ale víckrát jsem žádnou nenašel. To ale neznamená, že neexistují :-)

Tak třeba:
2016-17 UD SERIES 2 HOCKEY #252 - RICKARD RAKELL 2016-17 UD Series 2 High Gloss Parallel
:dvě verze na epacku 04/10 a 10/10
:dvě verze prodané na beji 02/10, 08/10

Takže nám ještě někde běhá 6 verzí. Jsou v epacku? U sběratelů? V boxech? Odpověď na tohle zná jen UD.

Jinak jak jsem už psal, od UD tohle byl fantastickej tah z pohledu businessu. Někdo tu píše, že je to ale špatný tah pro zákazníky. Jak se to vezme. Na jednu stranu určitě není fér, že je cena stejná nebo i vyšší než u papírový verze, to mi prostě hlava nebere. Na druhou stranu pokud někdo jede master sety, nebo i konkrétní hráče, YG apod. tak si čvachtá blahem, protože kupuje na comcu karty za pár šupů. Stačí se podívat na cenu podobných karet na comc z ročníků před epackem a v rámci epacku. Opět říkám, nestavím se ani na jednu stranu. Určitě bych chtěl nižší cenu produktu u kterého vím, že se mi nedostane do rukou, ale zase mě nebaví si doma tapetovat byt bejskama, když stejně hlavně hledám nějakou petelici v boxu.

A ještě závěrem této plachty upozornění: fakt nakupujte s rozvahou. Já jsem tuhle namátkou projel výpis z paypalu a když sem sečetl jen jeden měsíc na epacku, málem pro mě volali havrany. Je to opravdu návykový jako forbes, nebo cokoliv jiný a to, že si to můžete pořídit odkudkoliv a kdykoliv to jen umocňuje. Takže kdo tomu ještě nepřišel na chuť, ani to nezkoušejte a ostatním junkies jako jsem já přeju, ať tomu nepodlehneme ještě víc :D
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Odpovědět

Zpět na „2016 / 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů