3x boxy RA 12-13, UDS1, Ultra 14-15

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2015.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Irbe
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2684
Registrován: pát 27. kvě 2011 20:34:48
Bydliště: Praha 3
Kontaktovat uživatele:

3x boxy RA 12-13, UDS1, Ultra 14-15

Příspěvek od Irbe »

Nedělní rozbalovačka tří boxů opět s Donorem na Motole. Začli jsme s 2x balíčky OPC, kde jsme vytáhli dobrej obsah.
Jako 1.box jsme kuchli RA 12-13 a tu je výsledek. Donor otevřel Prizm a na mě čekal bonus pack ulter(pokud by byl).
V prizmech Hodgson je parallel prizm. Přecházíme na inzerty a jersey, kde se povedl Fleury a Vokoun, kterého sem si chtěl už dávno koupit na comc :-) Derek Roy je Prime /50
Obrázek
Obrázek
Obrázek

a úplně to nej nakonec Dillon /100, Sauve jersey, podpis /499 a Kreider Scratching the surface.
Obrázek

2. box UDS1 to co se mi stávalo u Panini NFL se mi stalo i tady v jednom balíčku bylo 10 karet v dalším 7 a některé balíčky byli obsahově stejné.
Tu je obsah canvas+inserty. Gaudreau YG canvas :-) Gretzky Shinning stars(už druhej Wayne co jsme vytáhli, předtím to byly MVP territories).
Obrázek

Toews blue shinning a jersey. Nakonec YG Rask, Pulkkinen a další jmenovitě znám, ale jak na tom jsou bodově nevím.
Obrázek

3. box ultra, kde čekala spousta inzertů a parallel. Nejdříve goldky bohužel ani jeden Pens na tož Ďábel:-( platinum Bernier, podpisovka bohužel slabší Pysyk, pěkná red light, které chce Donor sesbírat.
Redemption je Seth Griffith Bruins zaregistruji. V boxu dále čekal Pavelski Heroes a Carter round 2 game 3. Na Donora se nakonec usmálo štěstí a z posledního balíčku co rozbalil tak vykoukl Jágr buckets:-)
Obrázek
Obrázek

Bonus pack byl a opět Giroux dále Lundqvist a nakonec Kane /42 :o
Obrázek

S boxy jsme spokojeni a uvidíme co otevřeme příště :-) kdo něco sháníte dejte vědět máme tu spousty base karet z UDS1 a Ultra.
tradelist: http://irbe.rajce.idnes.cz/
Penguins 8097/?????
Tom Barrasso 563/???

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti