13-14 Select box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci květnu 2015.
Uživatelský avatar
Cedric3003
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 156
Registrován: ned 23. úno 2014 18:47:21
Bydliště: Bratislava

13-14 Select box

Příspěvek od Cedric3003 »

Nuž minule som si po dlhej odmlke bez boxov vzal jedny Contenders 11-12, ktoré sa vydarili, a teraz som zas nevydržal a vzal som si Selecty dúfajúc v nejaký ten hit. A podarilo sa? No uvidíte :dDDDD Inač, ospravedlňujem sa, ale skener orezal trocha z okrajov na pravej strane

Ako vyzeral box: (Vnútri boli tie 2 miniboxy, celkovo dizajn za mňa veľké plus)
Obrázek

Teraz ukážka nejakých base (CZ/SK)
Obrázek

Pár inzertov, super prizm Halák a Pavelec
Obrázek

A teraz 5 best kariet z boxu:

5. MIESTO: Joonas Rask Rookie autograph /399
Obrázek

4. MIESTO: Patrick Roy Freezers PRIZM /25 *cheer*
Obrázek

A teraz 3 najlepšie...

3.MIESTO!!!: Quinton Howden Rookie autograph PRIZM /99 *cheer* (škoda toho rozmazaného podpisu...)
Obrázek
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
2. MIESTO!!!!: Autograph TOREY KRUG *cheer*
Obrázek
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
A TERAZ 1. miesto
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Prichádza...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Jack Campbell ROOKIE AUTOGRAPH PATCH PRIZM /25!!!!!! *cheer* *cheer*
Obrázek

Ešte druhá strana :3
Obrázek

Tak podľa mňa neskutočne super box!!!
Ďakujem za pozornosť!
Zbieram karty Tomáša Tatara
ACC: https://lnk.sk/gcos

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od deiv14 »

Tak tenhle boxík se taky povedl, takhle série je celkově parádní, jedny z nejhezčích současných karet :) gratulace ke Campbellovi, to je nádherná karta :clap:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od SugarRay »

Pěkný inserty jsi tam měl , bez ohledu na limit karty podle mě je jednička ten Torey Krug .
Obrázek

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2731
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od SteveRogers92 »

Na te /25 jsem měl Pearsona z L.A. na život krásna karta. Gratulace. Steve
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od zizomil »

nechapu jak muze dat nekdo Patrick Roy Freezers PRIZM /25 na 4.flek :-) a vejs dát rozmazanej podpis ... asi jsem holt stara škola :-) ale Patrick z 25ti je jasna jednička

Uživatelský avatar
Cedric3003
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 156
Registrován: ned 23. úno 2014 18:47:21
Bydliště: Bratislava

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od Cedric3003 »

zizomil píše:nechapu jak muze dat nekdo Patrick Roy Freezers PRIZM /25 na 4.flek :-) a vejs dát rozmazanej podpis ... asi jsem holt stara škola :-) ale Patrick z 25ti je jasna jednička

Mne sa proste viac páčia podpisy, ako len inzert s limitom... Áno, je to Roy, ale Campbell a Krug boli pre mňa jasné naj :D. Asi máme iný kartičkový štýl :D
Zbieram karty Tomáša Tatara
ACC: https://lnk.sk/gcos

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od zizomil »

Cedric3003 píše:
zizomil píše:nechapu jak muze dat nekdo Patrick Roy Freezers PRIZM /25 na 4.flek :-) a vejs dát rozmazanej podpis ... asi jsem holt stara škola :-) ale Patrick z 25ti je jasna jednička

Mne sa proste viac páčia podpisy, ako len inzert s limitom... Áno, je to Roy, ale Campbell a Krug boli pre mňa jasné naj :D. Asi máme iný kartičkový štýl :D
to je v poradku kazdej sbira (kazdymu se libi) neco jinyho ale dat 2 nebo 3 (skoro) NO NAME pred Patricka?? :-)

Uživatelský avatar
Dodko02
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: ned 17. čer 2012 13:39:48

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od Dodko02 »

Keď som pozrel ten brejk, tak ma presne toto isté napadlo ako prvé... Patrick a číslo 4? *bang* Jednoznačne jednotka a nemusí mať ani podpis ani patch *h-s* Každopádne super brejk si si doprial *cl*

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od Bianconero »

Patrick na insertu v limitu /25 super, ale nejlepší kartou z boxu, jak už předeslal Šugy, je Torey Krüg.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od deiv14 »

Krug je jednoznačně nejlepší karta boxu, Campbell zase designově nejhezčí, Patricka bych dal na 3. místo :) neřeknu, kdyby to byl nějaký pěkný insert z devadesátých let, to by se dalo polemizovat, ale takhle to zas tak exkluzivní karta není :)
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od zizomil »

neni to exkluzivni karta? :-) *lgh* *lgh* pokud neni Patrick z 25ti exkluzivni tak co uz teda je? asi uz tem kartam prestavam rozumět :-) kdo je to ten Krug? kolik ma Stenloušů? :-)

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od deiv14 »

V dnešní době bohužel limit 25 neznamená takovou pecku jak by měl, těch nízkolimitovaných karet je zkrátka moc a fakt tady nejde o jméno, s Royem se může rovnat málokdo :) v podstatě v té mojí úvaze vůbec nejde o jméno, tak moc nechápu proč tady vytahuješ počet vyhraných SC :D kdyby to byla Royova karta se stejným limitem vydaná třeba o 15 let dřív, nebylo by o čem, ale takhle mě prostě nepřesvědčíš :)
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od zizomil »

deiv14 píše:V dnešní době bohužel limit 25 neznamená takovou pecku jak by měl, těch nízkolimitovaných karet je zkrátka moc a fakt tady nejde o jméno, s Royem se může rovnat málokdo :) v podstatě v té mojí úvaze vůbec nejde o jméno, tak moc nechápu proč tady vytahuješ počet vyhraných SC :D kdyby to byla Royova karta se stejným limitem vydaná třeba o 15 let dřív, nebylo by o čem, ale takhle mě prostě nepřesvědčíš :)
chapu ze nejde o jmeno... ale ted to vem obchodne... za koho dostanes vic? predpokladam ze jsi tu krabici platil a platil jsi ji asi dost (pokud je budes prodavat) kolik lidi sbira nejakyho Kruga nebo kdo bude chtit rozmazanej podpis ? celkem by me zajimalo za kolik by byli ty karty- at uz tech tří nebo Patricka

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od deiv14 »

Tak já jsem to bral čistě z mého pohledu, nejsem zvyklej hodnotit karty podle tržní ceny, ale kdybych to tak měl brát, tak je nejlepším pomocníkem eBay:

- tuhle kartu Roy jsem bohužel nenašel, ale aspoň jiná jména:

Lundqvist se prodal za 375 Kč
Vanbiesbrouck 200 a 175 Kč
Richter 375 Kč

z toho bych usoudil, že Roy může mít hodnotu maximálně 500 Kč

- Krug se prodal za 325 a za 410 Kč

- Campbella jsem taky nenašel, ale co se týče mladých brankářů na stejné kartě, pohybují se ceny od 90 Kč po 389 Kč


Řekněme, že s trochou dobré vůle by se daly všechny karty prodat za podobnou cenu, máš pravdu, že za Roye bys asi dostal o něco víc, ale zase musíš vzít v potaz, že Krug i Campbell mají kariéru před sebou a především u Kruga se dá čekat, že o něm ještě hodně uslyšíme a jeho podpis může mít časem úplně jinou hodnotu :)

Ale jak říkám, já jsem to bral čistě ze svého subjektivního pohledu, jen mě překvapilo, že jste tu Royovu kartu tak hrozně vyzdvihovali :)
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od shark »

zizomil píše:nechapu jak muze dat nekdo Patrick Roy Freezers PRIZM /25 na 4.flek :-) a vejs dát rozmazanej podpis ... asi jsem holt stara škola :-) ale Patrick z 25ti je jasna jednička
*gp*
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
Cedric3003
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 156
Registrován: ned 23. úno 2014 18:47:21
Bydliště: Bratislava

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od Cedric3003 »

Sakra hoši, to poradie je jedno, hlavné je že čo za pecky som v boxe mal *lgh* *lgh* *lgh* *lgh*
Zbieram karty Tomáša Tatara
ACC: https://lnk.sk/gcos

Uživatelský avatar
Dodko02
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: ned 17. čer 2012 13:39:48

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od Dodko02 »

Ja osobne som to tiež neposudzoval podľa predajnej hodnoty... Pre mňa proste tiež je ten Roy najväčšia pecka... Krug je síce malá hviezdička, ktorá môže mať hviezdnu budúcnosť, ale na druhej strane koľko nelimitovaných podpisoviek v dnešnej dobe má? Neskutočné množstvo... Na druhej strane Roy asi nebude mať až toľko nízkolimitovaných inzertov... Aj keď v dnešnej dobe už /25 bohužiaľ nie je nízky limit aj ked toto mi hlava asi nikdy nevezme... 25 kusov na svete a ľudia povedia, že je to vysoký limit *hammer*
A si viem predstaviť, žeby tam bol inzert Gretzkeho v takomto limite, tak sa asi všetci pos...ú *lgh* a pri všetkej úcte pre mňa zo subjektívneho hľadiska je Roy minimálne na Gretzkeho úrovni...

Ale Cedrik to nie je o hádaní... proste tu máme viacerí na to rôzny názor, ktorý sme vyjadrili ;) Klasická diskusia a tvoje karty ti všetci prajeme, lebo si vytiahol fakt lahôdkové kúsky *drink*

Uživatelský avatar
Cedric3003
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 156
Registrován: ned 23. úno 2014 18:47:21
Bydliště: Bratislava

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od Cedric3003 »

Jasné, veď ja nehovorím že sa hádate, ten posledný komentár som myslel ako srandu ;). Ale asi máte s tým Royom pravdu, už mám o tú kartu 3 záujemcov, neviem komu ju dať *lgh* . Čo sa týka poradia, tak to je 5 hitov z boxu zoradených len tak zo srandy, podľa mňa je ale Campbell veľmi dobrá karta, totiž Patch, rookie, podpis s limitom /25, som ešte nikdy neotvoril, bol to pre mňa taký zážitok :D . Už mi chýba len booklet a 1 of 1 a svoje "sny pri otváraní" som si splnil *lgh*. A ďakujem za pochválenie kariet *drink*
Zbieram karty Tomáša Tatara
ACC: https://lnk.sk/gcos

chicago 7
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 139
Registrován: stř 24. črc 2013 12:37:45
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od chicago 7 »

Dobrý boxík tiež si plánujem jeden objednať uvidíme aký bude :thumbup:
zbieram chicago blackhawks

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 13-14 Select box

Příspěvek od zizomil »

[quote="Cedric3003"]Jasné, veď ja nehovorím že sa hádate, ten posledný komentár som myslel ako srandu ;). Ale asi máte s tým Royom pravdu, už mám o tú kartu 3 záujemcov, neviem komu ju dať

taky se pripojim ke gratulaci ke kartam co jsi vytahnul... :-) 3 zajemce na Patricka? a kolik na Kruga? *lgh*

Odpovědět

Zpět na „Květen/May 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host