2015-16 ITG Final Vault!!!

Žhavé novinky týkající se sezóny 15 / 16
Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od shark »

pavelbart píše:
shark píše:nemusis souhlasit, muzes mit prazdny misto a cekat, ono neco jinyho je to s jednym hracem a neco jineho je team, team je proste magorina a nesmysl ale to je opet jina debata, spoj to ale dohromady a nejakej smysl dostanes
Sharku nevím nevím, mně to přijde u jednoho hráče možná horší:-))).
Jinak se v tom moc neshodneme, ale budu se snažit to pochopit. Holt ale co člověk to názor.
horsi nehorsi, team je vsechno krat XY hruza
samozrejme chapu ze podobny "nesmysli" mit nemusis kdyz mas vetsinou "originaly" a ted se nudis tak ze si kupujes patche Gretzkyho :D tak bud rad
a dobrej nam, co nevime kterou kartu driv, si poridit nejakou peknou vault k doplneni do alba
ber vault stejne jako nejaky expo karty, defakto je to stejny! akorat nejsou oznaceny nejakym setkani ale koncem jedny firmy

ps: me se to taky moc nelibi, ale kdyz uz toholt je tak se nejakou kartou svezu, sem si polozil otazku (stranou nechme bejt otazku proc vlastne ty karty tiskly, trochu pochybuju ze s timhle pocitali) kdybych mel plny krabice takovejch karet co s tim? to je mam spalit? dat do trezoru? co by jsi s tim delal ty? kdyby to nekdo "odnes" tak by tim totalne degradoval originaly dalsima originalama, takhle by to vpodstate prijde nejlepsi reseni jak je dostat mezi lidi......aby aspon nekomu udelaly radost a nehnili ve skladu
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od pavelbart »

Těžká otázka sharku. Vůbec nevím, co bych s tím dělal a teď samozřejmě mohu říci, že bych s tím naložil líp a třeba zrovna ne. Ale kdybych viděl, kolik negativních reakcí a jaký pád cen přinesly předešlé Vault série, určitě bych další nevydával. Jako nechat si doma kartu s kouskem Veziny či Plantea, to není o čem... Na druhou stranu, znehodnotit svou dlouholetou skvělou práci by mi přišlo škoda.
S těmi nesmysly, tak rád bych řekl, že mám většinu těch karet, ale vůbec ne. Ve Vaultech jsem viděl určitě 10 karet Hašana, který nemám. Maska myslím, že mi jedna Gold chybí určitě, možná dvě. Teď nevím. Když někdy kouknu do svého seznamu (z Beckettu), vidím stovky karet, který musí být skvělý a nikdy jsem je neviděl... nejen od ITG, ale ty ITG musí být skvělý. Ať je dnes ITG jaký je, ty starší karty do roku 2005 patří k ozdobám mé sbírky, to byly karty s velkým K! I proto mě mrzí, že takto klesli.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od shark »

muzou za to i lidi kdyby to nekupovali asi to nevydavaj.....a penize.....a o penize jde vsem viz chrleni od UD
a treba jedn dobrej umysl dostat karty mezi lidi nez je susit doma......a nebo neco mezi.....vyber si ale jak sam pises asi nic jinyho lepsiho nevymyslime
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

sabres911 píše: Game-Used Memorabilia Cards

Each Game-Used Memorabilia Card is stamped with a different V 1/1 colored foil stamp. The different foil color stamps are; Red, Blue, Green, Silver, Gold, Black, Pink, Purple, Copper and Teal.

Red 1/1 Foil Stamp means that there is at least one card in the product.

Blue 1/1 Foil Stamp means that there are at least two cards in the product.

Green 1/1 Foil Stamp means that there are at least three cards in the product.

Silver 1/1 Foil Stamp means that there are at least four cards in the product.

Gold 1/1 Foil Stamp means that there are at least five cards in the product.

Black 1/1 Foil Stamp means that there are at least six cards in the product.

Pink 1/1 Foil Stamp means that there are at least seven cards in the product.

Purple 1/1 Foil Stamp means that there are at least eight cards in the product.

Copper 1/1 Foil Stamp means that there are at least nine cards in the product.

Teal 1/1 Foil Stamp means that there are up to ten cards in the product.
Mám dotaz na "znalce" VAULT ... moc nechápu tenhle seznam, dneska mi přišla moje první VAULT tak mě to zajímá :D Mám kartu se zlatou ražbou, to znamená že existuje těhle úplně stejnejch karet (akorát s jinou barvou razítka) minimálně 5 a nebo taky víc ? To mi příde jako docela velká rezerva když to byla původně karta s limitem 30

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od SugarRay »

Všichni nadávaj ale veškerý Vault serie už jsou vyprodaný a podívej se od tý doby co višli poslední Vaulty co se nejvíc brejkuje ..... tak jsem blbej jenom já , nebo jak je to ? Jo je to znehodnocení těch původních karet , ale ty vole vždyť tam jsou super karty a samí dobrý jména , pro boha Leaf vydá Vaulty v době kdy je ten trh už totálně doku.venej , game over , neni co řešit , tim to jako ještě zhoršily ? Ne , teď je šance pro větší množství sběratelů ty karty získat , je to pořád ta stejná karta přece .
Jak vycházela jedna serie od UD tuhle sezonu za druhou , tak jsem jenom sledoval ty komenty typu , další crap od UD čekam na Vault apod. A taky že se to brejkuje ve velkym v zámoří , to co vydává za ty prachy Upper Deck je odpad , kterej měl zůstat někde zamčenej v trezoru na věky , ne tyhle karty . A vydává to Leaf , ITG s tim nemá už nic společnýho .
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od pavelbart »

Sugy, jen bych poopravil, ve velkým se to breakuje v Kanadě. V USA nic moc. A když podíváš na prodejce, většina (cca 90%) co mají více karet, jsou z Kanady. A ceny jsou u většiny karet směšný, tak mi nepřijde, že by na tom vydělali víc než na casech UD:-)). Třeba Svatošův case jasným příkladem. To už bych si raději rozbalil case Limited, Rookie Anthology... apod.
V Kanadě to berou podle reakcí jako úplně normální sérii, což mě překvapuje od začátku a chtějí za to ceny, jako za originál. Ale když je aukce od dolaru, u většiny těch posledních Vault končí za směšný ceny. Neberu ty nej karty samozřejmě, ale ITG je prostě jejich. Nicméně v tý poslední sérii je hromada plevele. V těch prvních byly zajímavější karty. Tohle už je na hit podobný jak UD boxy. Teď prostě vede pan Hrbek:-)).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od pavelbart »

Takových karet naleznete v sérii Vault mnoho, proto já osobně nevěřím, že jde jen o zbytky, u spousty bych tomu věřil. Tohle si přece v šuplíku nenecháte, když nebudete vědět, že to někdy budete potřebovat. A ty krásný patche, který jsou tam vidět... To na ostrých kartách rozhodně nebylo zvykem.
http://www.ebay.com/itm/Jaromir-Jagr-20 ... Sw~oFXJ4UN

http://www.ebay.com/itm/DOMINIK-HASEK-1 ... SwIjNXJAbJ

http://www.ebay.com/itm/Dominik-Hasek-2 ... SwSzdXDBSg

Tohle je naprostý extrém - takovou ostrou nenajdete, na to dám 99% ruku do ohně:).
http://www.ebay.com/itm/14-15-SUPERLATI ... Swv0tVLxic
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od superman66 »

No Pavle, zrovna toho posledního Haška jsem měl, limit tuším 10 (už si to nepamatuju), ale patch měl podobný.
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4347
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od Maurice Richard »

Pavle , kupuješ toho Hašana *cl* ?????????
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od Netorack »

Steven Hockey Cards píše:Mám kartu se zlatou ražbou, to znamená že existuje těhle úplně stejnejch karet (akorát s jinou barvou razítka) minimálně 5 a nebo taky víc ?
Je to přesně tak. Taky jsem od některých karet na ebayi už reálně viděl čtyři 1of1...

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od pavelbart »

superman66 píše:No Pavle, zrovna toho posledního Haška jsem měl, limit tuším 10 (už si to nepamatuju), ale patch měl podobný.
To si děláš srandu, já mám "nic moc" proti tomuhle a fakt jsem podobný neviděl:-)).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od pavelbart »

Maurice Richard píše:Pavle , kupuješ toho Hašana *cl* ?????????
:) Ne díky. Vault nechci, pro mě to nemá cenu 20,- Kč.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od dj4u »

Vždyť je to úplně jasný, myslím že to určitě dělá každá firma či výrobce karet, ty NEJLEPŠÍ kousky si rozeberou (pokud si chtějí něco tedy nechávat) a to normální dají do boxu, teď potřebují prachy, tak rozpustí to co si nechali, snad když si někdo něco vybírá, tak je jasný že vezme ty lepší kousky... tady zas někdo něco nechápe... :roll:
a zajímalo by mě kde byste sháněl ty BLACK masky 1of1 když nemáte ani goldky :D díky Vaultu se to dostalo do oběhu, já viděl BLACK masky dřív asi jen 2x a byla cena u toho asi 400 dolarů... teď si aspoň pár lidí zkompletuje sbírku, a když se to někomu nelíbí ať to nekupuje... a koupí si radši UD
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od pavelbart »

Takže je jasný, že všichni výrobce karet podvádí???
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od dj4u »

to neříkám, ale určitě každý si nějaký kousky nechá...
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od pavelbart »

dj4u píše:Vždyť je to úplně jasný, myslím že to určitě dělá každá firma či výrobce karet, ty NEJLEPŠÍ kousky si rozeberou
Tady mluvíte jinak, ale raději se k tomu nebudu vyjadřovat, protože... ;)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
grande
Veterán
Veterán
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. dub 2013 21:26:33
Bydliště: Praha

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od grande »

Dj4u ... ty budeš asi odborník na všechno :D

proč si myslíš, že hned všichni kradou ? (nechávají si nejlepší kusy) ... podle tebe to dělají všichni, takže v globusu si taky pekaři nechají ty nejlepší rohlíky pro sebe ???? Určitě ne, a 99% lidí co vyrábí kartičky tak jsou jim totálně u p****e a chodí tam do práce k pásu... nic víc, nic míň.
Viz. video panini ...

Obrázek

DOMINATORxxx
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: úte 16. úno 2016 16:34:49

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od DOMINATORxxx »

To jsou zase žvásty tady, jeden chytřejší než druhej a Grande to potvrdil, píšeš jak někdo tu dělá chytrého a sám tu chytrolina v Tvém příspěvku děláš pane chytroline, a co sem cpeš naky rohlíky a nějaký dělníky u pásu? To že si nechávají sem tam nějaké kusy je úplně jasný, ale ne ty dělníci ve fabrikach, to je trochu fakt mimo, oni nejsou sefove... Ne jednou se objevilo na ebayi napr od THE CUP divná komplet série v nakladu 25 kusů a vše třeba ve stejném limitu např 7/25 , pochybuji že by někdo to dokázal takhle sesbírat aby měl od každé karty stejný limit. Radši tu debatu ukoncete, pouze plácání o hovnech, přeji hezký den 8-)

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od dj4u »

* jen pro info, můj bratr dělal dlouhá léta šéfa v pekárně a představ si, že domů nosil lepší kousky pečiva než šlo na krámy :-)
aby si to pochopil, tak to co bylo pro zaměstnance tak si udělali zvlášt lepší, např do koblih, dali dvojité porce marmelády, do koláčů nabušené porce tvarohem, to co jde normálně, tak to všude šidí, neboli dají tam jen trochu a to nejlevnější aby co nejvíce vydělali a když si chtějí udělat něco pro sebe, tak si udělají něco víc a takhle to asi snad chodí všude... tak ze sebe nedělejte svatoušky, jak mile je něco pro sebe či pro známý dá se do toho víc, to stejně jak to vidím já s těma Vault, jsou tam lepší patche protože to měli pro sebe... teď se toho pouze zbavují... to celé, a jak napsal Dominator přede mnou, též už o tom nehodlám diskutovat, ztráta času...
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2015-16 ITG Final Vault!!!

Příspěvek od pavelbart »

Pane Hašku, vy jste se sem registroval jen abyste urážel místní sběratele? Protože co příspěvek to urážka, nebo zesměšňování. ;)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „2015 / 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host