24 boxů, Upper deck O-PEE-CHEE 2014-15

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2014.
Odpovědět
hcards
Opora
Opora
Příspěvky: 209
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:27:47
Bydliště: Praha

24 boxů, Upper deck O-PEE-CHEE 2014-15

Příspěvek od hcards »

Zdar, Váhal jsem zda udělám video Break nebo ne, nakonec jsem se k tomu odvážil, bohužel ( pro mne naštěstí to není moc slyšet) Gopro na čele nic moc dobrej nápad na dobrej obraz a zvuk. Tak snad to příště bude lepší. Nicméně v představení Je toho vidět poměrně dost z toho co jsem vytáhl, lepší karty na pravé straně stolu, z toho není volného vůbec nic. Zbytek, jestli bude mít někdo zájem, klidně piště do SZ. Videíí tam má více a budou přibývat.

https://www.youtube.com/watch?v=wxjcLmz ... nAHmqhwBEQ



mějte se

Honza

p.s. Kritika vítána :)
O-pee-chee,O-pee-chee, fotbalové karty - podpisovky a také ještě O-pee-chee především paralelky. :)

chicago 7
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 139
Registrován: stř 24. črc 2013 12:37:45
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Re: 24 boxů, Upper deck O-PEE-CHEE 2014-15

Příspěvek od chicago 7 »

Riadne si sa naotváral *gp*
zbieram chicago blackhawks

Uživatelský avatar
sanny54
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 71
Registrován: pát 20. pro 2013 0:22:54

Re: 24 boxů, Upper deck O-PEE-CHEE 2014-15

Příspěvek od sanny54 »

Zdar,
Chci se zeptat, jestli si z toho kvanta boxů nevytah nejakyho Bouwmeestera... :)
Jay Bouwmeester - 322 karet
WantList - Jakékoli karty Jay Bouwmeestera... :)

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: 24 boxů, Upper deck O-PEE-CHEE 2014-15

Příspěvek od dj4u »

Nevím co na to říct, 24 boxů to je fakt nálož, až na to že těch nejhnusnějších karet co existujou... fakt nerozumím tomu proč to lidi kupují, když je tolik jiných hezčích sérií, ale dle mne OPCH je fakt hnus, rok co rok, proto se tě ptám, Tobě se ty karty líbí? :crazy: :shock:
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 24 boxů, Upper deck O-PEE-CHEE 2014-15

Příspěvek od deiv14 »

Mně nejvíc dostala věta "Snad dlouho vydrží" u představovaného insertu, to je jak kdyby si ty karty podroboval zátěžovým zkouškám nebo co :D

Jinak ty patche chodí za na eBayi myslím za dost slušny částky, takže jestli se ti blbě skladujou...

A co se týče 3D karet, to si neměl ani jednu ve čtyřiadvaceti boxech? :wtf:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

hcards
Opora
Opora
Příspěvky: 209
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:27:47
Bydliště: Praha

Re: 24 boxů, Upper deck O-PEE-CHEE 2014-15

Příspěvek od hcards »

dj4u píše:Nevím co na to říct, 24 boxů to je fakt nálož, až na to že těch nejhnusnějších karet co existujou... fakt nerozumím tomu proč to lidi kupují, když je tolik jiných hezčích sérií, ale dle mne OPCH je fakt hnus, rok co rok, proto se tě ptám, Tobě se ty karty líbí? :crazy: :shock:
Abych ti řekl pravdu, tak líbí. Mne ten retro styl prostě baví, ale hlavně tady jde o tradici . Zkus si posbírat Panini Prizm od roku 1934 nebo 1956 :D
Navíc na nich vychází nejvíce hráčů z každého týmu v průměru 17 na tým. Cenově jsou ty boxy relativně dostupné. Ok letos vyšli MVP, které jsou levnější a mají hezčí design a také jsou již tradiční brand, ale já se prostě jednou rozhodl pro lásku k OPC, tak to nebudu měnit, a nebudu jako spousta sběratelů, kteří chvilku sbírají to a chvíli zase to, jen proto že je to IN a na konec je to stojí spoustu peněz a mají ze sbírky hovno.

*thks*
O-pee-chee,O-pee-chee, fotbalové karty - podpisovky a také ještě O-pee-chee především paralelky. :)

hcards
Opora
Opora
Příspěvky: 209
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:27:47
Bydliště: Praha

Re: 24 boxů, Upper deck O-PEE-CHEE 2014-15

Příspěvek od hcards »

deiv14 píše:Mně nejvíc dostala věta "Snad dlouho vydrží" u představovaného insertu, to je jak kdyby si ty karty podroboval zátěžovým zkouškám nebo co :D

Jinak ty patche chodí za na eBayi myslím za dost slušny částky, takže jestli se ti blbě skladujou...

A co se týče 3D karet, to si neměl ani jednu ve čtyřiadvaceti boxech? :wtf:

Měl jsem tam právě jen jednoho Subbana, ale na to že jsou to gift karty od Upper decku, tak úspěch. Co se týče patchů, tak neljépe vychází assi ten od Habs 1928-29 :)
O-pee-chee,O-pee-chee, fotbalové karty - podpisovky a také ještě O-pee-chee především paralelky. :)

Uživatelský avatar
1993-94
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 161
Registrován: pát 14. zář 2012 10:50:25
Bydliště: Praha/Č Buděj.

Re: 24 boxů, Upper deck O-PEE-CHEE 2014-15

Příspěvek od 1993-94 »

hcards píše:
dj4u píše:Nevím co na to říct, 24 boxů to je fakt nálož, až na to že těch nejhnusnějších karet co existujou... fakt nerozumím tomu proč to lidi kupují, když je tolik jiných hezčích sérií, ale dle mne OPCH je fakt hnus, rok co rok, proto se tě ptám, Tobě se ty karty líbí? :crazy: :shock:
Abych ti řekl pravdu, tak líbí. Mne ten retro styl prostě baví, ale hlavně tady jde o tradici . Zkus si posbírat Panini Prizm od roku 1934 nebo 1956 :D
Navíc na nich vychází nejvíce hráčů z každého týmu v průměru 17 na tým.

*thks*
Pro ty co sbírají týmy je to parádní. Tady se aspoň dostane na hráče, kteří tolik karet nemají a je to letos jediná serie s takovým počtem karet. (když nejsou Score).

Navíc když jsou ty karty seřazené vedle sebe mají svoje kouzlo, takže bych neřekl, že je to hnus. Já třeba sérii 2009/2010 považuju za jednu z nejpovedenějších .

Kwell
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 617
Registrován: stř 02. dub 2014 9:03:16
Bydliště: Bratislava

Re: 24 boxů, Upper deck O-PEE-CHEE 2014-15

Příspěvek od Kwell »

dj4u píše:Nevím co na to říct, 24 boxů to je fakt nálož, až na to že těch nejhnusnějších karet co existujou... fakt nerozumím tomu proč to lidi kupují, když je tolik jiných hezčích sérií, ale dle mne OPCH je fakt hnus, rok co rok, proto se tě ptám, Tobě se ty karty líbí? :crazy: :shock:
Ja mám OPC karty tak isto rád. OK, nie sú zrovna najkrajšie z najkrajších..... ale páči sa mi, že vychádzajú aj pre menej známych hráčov, nie len top 100 hráčov sezóny.... To ocenia najmä zberatelia iných hráčov ako Gretzky, Lemieux, Crosby, Jágr....

Btw... dosť ma napríklad štve, že taký Peter Bondra nemá radovku v drese Chicaga....

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host