,,SALFA" Life in the Crease

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2014.
Odpovědět
vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

,,SALFA" Life in the Crease

Příspěvek od vojta »

Tak i já jsem si z burzy přivezl tento skvělý box!
Na obsah se podívejte sami. Řadovky sem dával Tukans, tak už je sem dávat nebudu.

Obrázek

S výsledkem jsem naprosto spokojen, karty jsou to moc hezké.

Závěrečné hodnocení:

Řadové a Paralelní karty: Set má 27 řadových karet, dostalo se snad krom Znojma na všechny týmy ve kterých Salfa působil. Karty jsou designově i vzhledově stejné jako Masked Stories, tudíž velmi pěkné a nápadité karty. U paralelek vidím jako plus snížení limitace na x/35, dělá to z karet větší raritky, a je to super doplnění base setu.

Authentic Moments: Mají oproti MS jakýsi "semišový" povrch, který se na kartu skvěle hodí! Přijdou mi tyto Authentic Moments lepší než z MS. Dalším rozdílem oproti MS je, že tyto karty nemají limitaci.

Autograph: Menší mínus vidím v auto kartách :D . V setu jen dvě karty (byť má každá limitaci x/179), myslel jsem že to bude subset z více kartama.

Game Used Pad:
Největší paráda na konec... Na fotkách GU se mi docela líbily, ale v reálu jsou podle mě naprosto super! Navíc co jsem na burze koukal, tak neexistuje jednobarevný kousek! Každý je něčím zajímavý! Opět teda vidím dva menší mínusy - všechny karty co jsem viděl a měl v ruce jsou hrozně tlusté, i ta moje... Ale je jasný že ty tlustý kousky narvat do tenkých karet (třeba jako byla většina MS memo) nejdou. A druhý mínus je ručně psaná limitace, mám 10 / 330 a desídka je trošku mázlá.

Také závěrem, ikdyž jde o mini sérii, tak je naprosto super, a nebál bych se jí srovnávat s většími sériemi. Kdo uvažuje o boxu tak jděte do toho!

*thks*

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host