Masked Stories 2x Hobby Box Break

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2014.
Odpovědět
hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Masked Stories 2x Hobby Box Break

Příspěvek od hokej399 »

Po roce jsem si koupil dva boxy a rozbalovani jsem si uzil i diky tomu,ze prisly v sobotu a ja byl pryc.Vratil jsen se domu v nedeli 10 minut pred koncem zapasu Blackhawks.Karty jsou paradni a je jich v boxu"milion" takze to zabere trochu casu *cl* Vyfotil jsem to nejzajimavejsi.Magic moments a Print plates nejsou na prodej ani na vymenu!!!!Zbytek je volny.Pokud ma nekdo velky zajem o karty s kouskem masky muzeme se domluvit na pripadnem prodeji nebo vymene.Box 1.(Cikanek,Kolisek a Tucek uz nejsou k dispozici!)

Obrázek
Obrázek
Obrázek


Box 2.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) hokej399 dne úte 29. dub 2014 0:19:47, celkem upraveno 5 x.

Uživatelský avatar
tomas78
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1258
Registrován: sob 21. led 2012 23:06:33
Bydliště: Jaroslavice Okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Masked Stories 2x Hobby Box Break

Příspěvek od tomas78 »

Ty jo to je snad první Dubísek s podpisem co jsem viděl veliká gratulace... :thumbup:

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13479
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Masked Stories 2x Hobby Box Break

Příspěvek od pavelbart »

Marku, ukazoval si to nějakým amíkům? Jestli tam tedy jsi ve styku s někým, kdo taky sbírá. Mně by zajímalo, co by tomu říkali...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
boliholi
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1461
Registrován: úte 23. říj 2012 16:24:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Masked Stories 2x Hobby Box Break

Příspěvek od boliholi »

Nádhera *gp* :thumbup:
Sbírám karty týmu HC Sparta Praha....
Podívejte se také na můj Wantlist!!!!

HC SPARTA PRAHA - (1059/1336) (Official) 79,2 %
Aktualizace: 23. 11. 2014
http://my-hockey-cards.webnode.cz

hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Re: Masked Stories 2x Hobby Box Break

Příspěvek od hokej399 »

pavelbart píše:Marku, ukazoval si to nějakým amíkům? Jestli tam tedy jsi ve styku s někým, kdo taky sbírá. Mně by zajímalo, co by tomu říkali...
Zatim ne oteviral jsem to vcera.Ty minule serie (HSHW a 1972 ) jsem ukazoval na velke burze zastupcum beckettu a tem se to moc libilo,ale jak uz jsem psal jinde ,nechteli mne karty gradovat,protoze pry ty nase firmy neznaji. *cry-a* Firmy,ktere nejsou v americe "zabehnute" nemaji podle mne moc sanci.Nevim jestli je(beckett) treba v minulosti nekdo z OFS nebo dalsich vyrobcu karet kontaktoval a jak to dopadlo.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Masked Stories 2x Hobby Box Break

Příspěvek od superman66 »

Gratulace, ten Duba je moc pěkný!!! nechci být úplně off-topic, ale taky mě zajímá zda se o tomhle produktu mluví třeba někde na zahraničních forech nebo tak.. pokud by někdo o něčem věděl, budu rád za odkaz třeba do sz...
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host