UD 13/14 s jedním překvapením

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2013.
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od Bianconero »

Martine, promiň, že tu utrousím komentář, ale... Potřebuješ nutně mít návratnost z boxu? Já s ničím takovým při nákupu boxu třeba nepočítám. Ale je to o úhlu pohledu, jak zmiňuješ. Jenomže to bude tím, v jaké roli každý působíme.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2707
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od gonzzzales »

Návratnost z boxu přeci neexistuje, to už je z obchodního hlediska nesmysl, aby cena karet v boxu přesahovala jeho cenu. To se stane jen vyjímečně, když se chytí megahit.
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od 33mc »

Bianconero píše:Martine, promiň, že tu utrousím komentář, ale... Potřebuješ nutně mít návratnost z boxu? Já s ničím takovým při nákupu boxu třeba nepočítám. Ale je to o úhlu pohledu, jak zmiňuješ. Jenomže to bude tím, v jaké roli každý působíme.
*gp*
Hele úplně v pohodě, nemám nic proti nikomu, ostatně jsou to Vaše prachy a já mám zase svůj byznys. Ale ruku na srdce - vás fakt aspoň trochu nese*e, že se karty typu "boxhit" nebo "casehit" prodávají ( nebo hodnotí, nebo jak to mám napsat abychom nebyli zase u peněz ) rok od roku hůř a hůř, ale boxy stojí stejně, nebo možná i více ? To přeci nemůže bavit nikoho donekonečna.. Jasně, že nemůžete předem počítat s tím, že na boxu vyděláte - to by pak všichni jen otevírali a otevírali, ale tohle, co se děje dneska je fakt druhej extrém...
Jen na dokreslení - viděli jste, za kolik se včera prodala ( tady asi jinej název nenajdu ) osmipatch 1/1 těch skoro nej hvězd NHL z SPGU 12/13 ?? Za cenu 5 boxů !!!! A co už víc chcete vytáhnout, když už se tady pořád zmiňuje ten adrenalin ??? Jestli chcete fakt pořádnej adrenalin, tak jděte trénovat fotbalovou Slavii.....

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od Michal »

No jo, ale to je důsledek masovosti a globalizace a tenhle trend tady je už nějaký pátek. Mě taky mrzí, že jsem před pár lety vytáhl hit celé série a to podpis Orra, a před měsícem šel na ebay stěží za 100 dolarů, příčemž v beckettu měl BV 300 a před 4 roky šel za víc jak 400 dolarů dokonce.
Ale spolu s cenou karet musíš upustit od nějakých základů, a přebudovat je. Například, že case hity už nejsou co bývaly, a že i cena za ně je jiná. Teď je každému jasné, že nedá celou sbírku hráče, nebo master-set série, a tak jedna jedničková karta sem, druhá tam, a cena je taková, jaká je.

Jen co mě na tobě zamrzelo, že tak moc bojuješ za OFS, a přitom si myslím, že hezčí karty, které bys udal s větším profitem takhle odsoudíš. Ale možná je to zkreslené mometnální situací, a jindy bych to přešel bez povšimnutí.
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od 33mc »

Michal píše:No jo, ale to je důsledek masovosti a globalizace a tenhle trend tady je už nějaký pátek. Mě taky mrzí, že jsem před pár lety vytáhl hit celé série a to podpis Orra, a před měsícem šel na ebay stěží za 100 dolarů, příčemž v beckettu měl BV 300 a před 4 roky šel za víc jak 400 dolarů dokonce.
Ale spolu s cenou karet musíš upustit od nějakých základů, a přebudovat je. Například, že case hity už nejsou co bývaly, a že i cena za ně je jiná. Teď je každému jasné, že nedá celou sbírku hráče, nebo master-set série, a tak jedna jedničková karta sem, druhá tam, a cena je taková, jaká je.

Jen co mě na tobě zamrzelo, že tak moc bojuješ za OFS, a přitom si myslím, že hezčí karty, které bys udal s větším profitem takhle odsoudíš. Ale možná je to zkreslené mometnální situací, a jindy bych to přešel bez povšimnutí.
OK, uklidníme horký hlavy a jdeme zase diskutovat bez OT...
Já za OFS nebojuju a ani nejsem advokát pana Vrkoče, už jsem to tady napsal několikrát, že i mně se dost věcí nelíbí, jen jsem se snažil vyvrátit omyly, které se týkaly použitého papíru a "koncepce" buybacků.
A už vůbec neodsuzuji UD, pro mě je to firma, která to v roce 1990 nakopla a možná i díky ní jsem dneska tam, kde jsem.
Ale zatímco tady není skoro nikdo, kdo by otevřel box UD a vydělal na tom, já na otevření boxu OFS rozhodně neprodělám.

Uživatelský avatar
KRALzLA
Opora
Opora
Příspěvky: 372
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:40:51

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od KRALzLA »

Já mohu říci, že jsem na letošních UD vydělal. Když to sečtu, vrátila se mi polovina ceny (a to jsem třeba Orra ještě neprodal), za kterou jsem nakoupil chtěné limitace Quicka. Takže vlastně karty "zdarma", když to tak vezmu. A jsem plně spokojený.-)
Hlavní sbírka: Los Angeles Kings - brankáři + RC
Nově: Martin Jones

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od 33mc »

KRALzLA píše:Já mohu říci, že jsem na letošních UD vydělal. Když to sečtu, vrátila se mi polovina ceny (a to jsem třeba Orra ještě neprodal), za kterou jsem nakoupil chtěné limitace Quicka. Takže vlastně karty "zdarma", když to tak vezmu. A jsem plně spokojený.-)
Proto píšu - skoro nikdo. Měl jsi asi nejlepší box ze všech, kteří tuhle serii otevírali..

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od Luky »

Martine jak to děláš, že na OFS neproděláš, já bych prodal Buyback tak za 100,- ale za zbytech bych se styděl chtít víc jak 10,- kaček vzhledem k výrobním nákladům. To ta MVP takového hráče by mi udělala větší radost a ještě větší kdybych ji pak vyměnil s někým komu udělá největší radost ve sbírce. Nevim proč děláš do karet, když k tomu nemáš jiný vztah než co z toho kápne. Spíše než nad tou tradiční hodnotou mi přijde, že tu brečíš nad tím, že si ke kamaráčovtu s panem Hrbkem budeš muset hledat ještě nějakou obživu. Já jsem rád, že se kupují a otvírají boxy, kdyby totiž boxy nebyly a někdo prodával všechny karty jako monopol, tak tu taktovou parádní kartu budem kupovat za $100 a nikdo by se nedivil. Jinak k Raymondu gratuluji, parádní karta a skvělý hráč. :thumbup:
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
affly
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1235
Registrován: ned 15. led 2012 17:15:53
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od affly »

Jako jeden z mála se vyjádřím k boxu :D Myslím že se boxík povedl, Viděl jsem sice už lepší ale i velkou porci horších. Dávám 7z10 ti. Raymond je bezvadná karta. Hráč, kterého si vážím nejvíc ze všech. Když jsem se vrátil ke kartám, volil jsem mezi ním a Paulem koho budu sbírat. Legenda, pan hokejista, velikán, srdcař a slušnák. Hokejový titán a já ti k němu gratuluju :thumbup:
PAUL KARIYA 895
T.J OSHIE 170

Jordan Kyrou
BE A PLAYER 09-10 SIGNATURES 136/156
ST.LOUIS BLUES

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od pavelbart »

33mc píše:A proč teda v rámci pomoci místním sběratelům neprodává Pavel ten box za půlku, když nejde o prachy ??? Proč má vždycky prodělávat jen ten, kdo ten box koupí a pak ho otevře ???
Navíc mluvíš o něčem jiném - já jsem jen poukázal na to, že to asi zas tak slušný nováčci nebudou, když se prodávají za tolik, za kolik se prodávají...
No to Martine nejde, já potřebuju na boxech strašně vydělávat a kdybych to dával za půlku, měl bych marži jen 40%, ale já potřebuju 80...Kdyby to napsal někdo jinej, řeknu si ok, neví detaily, ale od tebe takovou hovadinu...
Si prostě naštvanej, že lidi - včetně mě - kritizují OFS a tady si celkem dost zbytečně utrousil takový komentář a chceš mi to vrátit... Já nikdy nebudu chválit něco, co se mi nelíbí, jen proto, že na tom vydělávám. YG ceny - ok, dnes jsou možná takhle, ale já jsem konkrétně těchto 6 mladých pušek prodal za cenu blízkou boxu. Další věc, 5USD neznamená automaticky stovku. Víš sám, že poštovné je strašně vysoké. Ale hlavně, ta jména jsou slušná. Všichni hrají, a hrají celkem dobře. Dříve bylo zvykem, že vypadlo jedno lepší jméno a 5 lidí, který už ani nehrají hokej...A další věc - myslím, že už nikdo tady na foru nečeká, že na boxu vydělá... Ale zrovna tyhle boxy jsou jedny z nejlepších NHL na "neprodělek". I bez Bourqua, který se povedl. A asi úplně na závěr, nevěřím tomu, že u někoho nastane po otevření série 1 takové zklamání z kvality a obsahu jako u OFS...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od pavelbart »

KRALzLA píše:Já mohu říci, že jsem na letošních UD vydělal. Když to sečtu, vrátila se mi polovina ceny (a to jsem třeba Orra ještě neprodal), za kterou jsem nakoupil chtěné limitace Quicka. Takže vlastně karty "zdarma", když to tak vezmu. A jsem plně spokojený.-)
Osobně jsem na case UD series 1 určitě vydělal, nedělám si přesný počty, ale určitě jsem byl ve velkým plusu, což samozřejmě ani u casů není standard...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od DzEjDy »

Čtu v nadpisu box s překvapením, za pár hodin už dvě stránky reakcí, tak si říkám že někdo musel vytáhnout opravdu mega šlehu, no po přečtení celýho vlákna jsem došel k malýmu vystřízlivění :) ... Ale když už jsem se tím vším pročetl až na konec, tak bych si taky rád přihřál svoji polívčičku.

Stefi: Pěkný break :thumbup: ! Ten gold Ray je dobrá trefa i krásná karta. I ta skladba YG je slušná, to za kolik se ty karty prodávají nemůže být měřítkem kvality jejich herní výkonnosti. Pokud vím, tak třeba z toho Trouby byla většina odborníků na minulých MS 20 i dospělých nadšená.

33mc: Máš do jistý míry pravdu. Ten trend degradace hokejových karet nesmyslným limitováním, výskytem a počtem opravdu sílí snad každým ročníkem a je otázka jak dlouho to bude pokračovat a co nastane až "pohár trpělivosti přeteče". Možná dobrý námět na diskuzi než nějaký zbytečný osobní invektivy ;) ... Poznámka o neprodělečnosti OFS boxů se týká těch od pana Hrbka nebo pana Vrkoče? Možná důležitá věc pro pochopení. A s tím i navazující otázka, jestli třeba za pět, deset let, budou nadále boxy OFS typu posledních Extreme Exclusive nepodělečné nebo nastane to co teď kritizuješ/upozorňuješ na to u zámořských karet, že 1/1 pecka nejlepších hráčů se prodá za cenu pěti boxů. Aby ten vývoj nebyl třeba stejný...

A o tom, jestli se finančně vyplatí otevírat boxy nebo ne, to je myslím zbytečná diskuze, protože každý/drtivá většina ví, jaká ta situace je.
Obrázek

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od Stefi »

Děkuji za gratulace k Raymondovi *thks* a co se z boxu ještě vyklube ukáže čas a výměny, které dám do sekce tomu určené :-) už se na tom pracuje
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od 33mc »

LUKY : Obávám se, že třetí práci bych už nezvládl. Chodím normálně do zaměstnání a karty dělám v době, kdy většina národa spí, nebo jezdí na chalupu. Aby mi to zas pak někdo nepředhazoval - nestěžuji si, činím tak dobrovolně a bez nátlaku.. Z čehož pak ale vyplývá i to, že jsem schopen otevřít box OFS ( a nejen Exclusive - pozn. pro Dzejdyho) a karty prodat se ziskem.. A do karet dělám prostě proto, že do hokeje a karet dělám tak nějak odjakživa. Sbíral jsem je už v době, kdy většina z vás bojovala na pískovišti s bábovičkama.
DZEJDY : Odpověď na jednu z otázek máš výše. Jistě, trend degradace může dříve nebo později nastat i u českých karet. Já ale dlouhodobě pozoruji spíše odliv sběratelů karet NHL a jejich přechod ( ne samozřejmě všech ) na karty české extraligy.
PAVEL : Když už lžeš všem těm lidem tady, nelži alespoň sobě. Bennetta jsi prodal za 2.48 USD, Nichushkina za 6.51 USD, Troubu za 4.69 USD a Etema za 1.85 USD. Hamiltona a Toffoliho jsi neprodával vůbec. I když připustím, že jsi ty dva zbylé prodal někde bokem za 10 USD kus ( což ale hoooodně nadhodnocuji ), nevěřím tomu, že kupuješ box UD za 35 USD.
Navíc mícháš hrušky s jablkama - proč tady píšeš o strašně vysokém poštovném, když se bavíme o PRODEJNOSTI karet ???

A ještě jedna věc - na začátku jsem jen napsal svůj názor na to, že se mi ty nováčkovské karty nezdají být "slušné" ( a nechci se teď bavit o výkonnosti hráčů - bavíme se o kartách ). A reakce místní většiny ??? No jo, ale co ty OFS a co Hrbek a co Vrkoč ???? Furt dokola jak kolovrátky...

Uživatelský avatar
wowow
Opora
Opora
Příspěvky: 306
Registrován: ned 30. zář 2012 17:24:29
Bydliště: Praha 10

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od wowow »

33mc píše: A ještě jedna věc - na začátku jsem jen napsal svůj názor na to, že se mi ty nováčkovské karty nezdají být "slušné" ( a nechci se teď bavit o výkonnosti hráčů - bavíme se o kartách ). A reakce místní většiny ??? No jo, ale co ty OFS a co Hrbek a co Vrkoč ???? Furt dokola jak kolovrátky...
Mě by strašně zajímalo jako reakci si čekal? Možná stačila ta ironická věta o tom, že si nemyslíš že ti nováčci jsou kdovíjak super a ne tam rovnou vytahovat ceny na ebayi. A to, že ti neustále někdo podstrkuje OFS, tak do téhle situace ses přece dostal sám a musíš s tím umět žít.
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od pavelbart »

Nediv se, ty jim zase pořád dokola chceš znepříjemňovat rozbalování produktů, který se jim asi líbí...A který si aspoň drží kvalitu. A obhajuješ tady něco, co se dá těžko nazvat dobrým produktem za cenu 1400,- Kč. Kdyby OFS stály jako KHL All Star (prakticky polovinu), držím pusu a krok.

Píšu o cenách pošty, protože ta se do cen promítá samozřejmě taky. Pokud je poštovné 8USD, aukce nebude končit za 5USD, ale za 1, 2 USD. Přirozená reakce kupujících.
O čem se chceš bavit, když ne o výkonnosti hráčů, pokud sám člověk, co rozbalil tento box, nepovažuje za nutné ty hráče počítat na dolary? Tak já už nevím. Mně osobně třeba vždy udělá radost Messier, i když jeho karty jsou prodejné poměrně nízko na to, jaká je to legenda... Ale raději ho vytáhnu než třeba Troubu.
Narozdíl od tebe jsem se nešel podívat na mé prodeje na ebayi, protože ty jsem ani neměl na mysli. Ano, prodával jsem karty i jinak. Klukovi, co mi dávají na stranu karty našich hráčů. Třeba Troubu 8USD, Nisch... za 8. Hamiltona za 15, Toffoli za 8USD. Pokud prodám za takové ceny 6 hráčů z boxu, co více si přát, když už to bereš pohledem prodejce? Taky nezapomeň, že jsem měl case v době, kdy jej ještě nerozbalili ani velcí prodejci z USA...To se jistě na cenách projevilo. Když se objeví první Buyback Hašak, půjde možná za 1000, -kč, když se v tom týdnu objeví další 4, poslední už bude za 400,- mně na tom nepřijde nic zvláštního. Zvláště pak u Young Guns, kterých stovky, možná tisíce.
Tvoje opsaná cena z ebaye bohužel není to, o čem mluvím. Asi 20 karet jsem prodával mimo ebay.

Martine, tohle si ale nemyslel vážně že ne...
DZEJDY : Odpověď na jednu z otázek máš výše. Jistě, trend degradace může dříve nebo později nastat i u českých karet. Já ale dlouhodobě pozoruji spíše odliv sběratelů karet NHL a jejich přechod ( ne samozřejmě všech ) na karty české extraligy.

Kdyby pan Hrbek nedělal karty našich hráčů, OFS se svým "potenciálem" by odváděla lidi klidně i ke KHL a SHL kartám... Pan Hrbek (a třeba grafici typu ma-me a pod.) je jediný důvod, proč české karty mají nějakou úroveň. Ale určitě neznamenají odliv lidí od NHL karet k českým kartám, to je největší nesmysl, jaký jsem viděl ohledně srovnání Cz a NHL karet... Neznám jediného člověka, který by přestal sbírat NHL a začal OFS. To už mi zavání tím, že chceš tady lidem namluvit něco, co chceš aby se stalo, v podstatě taková agitace, protože české karty jsou tvá doména... Asi by ses divil jaké jsou v ČR prodeje NHL karet. Já myslím, že se i stačí podívat na poštu...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od pavelbart »

BTW - nezaznamenal jsem nějaký špatný reakce na Hrbka v souvislosti s OFS 13-14, pokud vím, s tím nemá nic společného. Tak proč by se měla na něj vztahovat nějaká kritika???
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2483
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od Vasil »

33mc píše:Ale ruku na srdce - vás fakt aspoň trochu nese*e, že se karty typu "boxhit" nebo "casehit" prodávají ( nebo hodnotí, nebo jak to mám napsat abychom nebyli zase u peněz ) rok od roku hůř a hůř, ale boxy stojí stejně, nebo možná i více ?
Jde taky o to, že obyčejnej sběratel (jako třeba já) kupuje box s tím, že doufá, že na prodej toho bude co nejmíň a ten casehit (kterej bych chtěl samozřejmě vytáhnout) bude do sbírky. Pro mě třeba má YG Dougieho Hamiltona vytažená z boxu nevyčíslitelnou cenu.
Sháním řadovky - 92/93Ultra#254Panteleev, 92/93UD#492Panteleev, 93/94Leaf#3Leach, 93/94Parkhurst#15Stumpel, 93/94Ultra#266Casey, 94/95SP#6Bourque, 96/97Fleer#7Ranford, 97/98Coll.Choice#18Stumpel, 97/98Omega#19Thornton, 98/99Dynagon#12Laaksonen

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od Hans »

No já to mám stejně jako Vasil. Nepotřebuju mít v boxech nějaké case hity. Hlavně, že se mi karta líbí. Vybírám si hlavně boxy, které uspokojí moje sběratelské choutky. Takže nelituju ty otevřené kejsy Between The Pipes, protože mě nikdy nezklamaly. Pravda nikdy jsem to nepřepočítával na peníze. Hodně lidí tu otvírá boxy, protože sbírají konkrétní tým nebo hráče a ne proto, aby box obratem prodávali. Takže Martine, jestli to bereš z pozice, že box otevřeš a následně prodáš, tak se to opravdu nevyplatí.

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: UD 13/14 s jedním překvapením

Příspěvek od Stefi »

Hans píše:No já to mám stejně jako Vasil. Nepotřebuju mít v boxech nějaké case hity. Hlavně, že se mi karta líbí. Vybírám si hlavně boxy, které uspokojí moje sběratelské choutky.
Přesně tak :thumbup: Byla to prostě otevíračka, při které se otevřelo pivko a spousta balíčků a to mi stačilo :-) i když na peníze jsem pomyslel, ale proto, abych si je nezapoměl dát do kapsy, než jsem vypadl na koncert *lgh*
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host