5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2013.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od pavelbart »

Je to tady samý mimo hockey box, tak dám po delší době nějaký náš break - dne jsem s velkou chutí rozbalil nové BTP.
Musí říci, že první dva boxy byly nic moc, spíš bych řekl prostě hodně slabé a hned jsem si vzpomněl na loňské, či předloňské a na náš nepovedený case..., ale ty další 3 byly perfektní, jeden jak druhej, mimochodem, v jednom byly 2 JSY Patricka Roye...

Pro mě celkem jedno velké překvapení, neměli jsme žádnou kartu Felixe Potvina, nevyšel pravděpodobně na žádné řadovce. Což je u BTP je zvláštní, je to stálice a na memorabilia kartách je hodně - sbírá ho syn, takže proběhlo velké zklamání...

Tak pojďme - řadovky, perfektní. Asi trochu lepší mtr než v posledních letech, možná se mi to zdá - nevím jistě, ale fakt mě kvalita zaujala. Na scanu nic, vše za pár dnů na shopu.

Masky - zajímavý mtr, jsou brané jako Rainbow, to odpovídá. Jména slušná, Joseph silver /50.
Zajímavá změna, i když kreslené, hodnotím pozitivně.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Memorabilia - na scanu není Bester/Hašek JSY/Pad - už je ve sbírce:-)
Obrázek|
Obrázek|

Ty RC patch dual jsou /10 a Rimmer tuším taky, patch solo je /19. Ty ostatné karty super. Jména - spokojenost maximální.


Podpisy - opět hodně těch future stars, který tam budou vycházet pár let:-)
Obrázek
Obrázek

Jména těch starších hodně dobrá. Spokojenost.

A pak tam bylo ještě toto...

Obrázek

Shodou okolností je to jediná Shooting Gallery, kterou jsem tenhle rok viděl a vím, že šla někde kolem 150, 170USD. Tak jsem si říkal, super. Hlavně, pro tyhle karty mám slabost a velikou. Patří podle mě k tomu nejlepšímu, co ITG dělá.
Ten beton Tiny Thmompsona... neuvěřitelně krásně zpracovaný.

A asi za 3 hodinky mi došlo, že jsem tam našel nápis GOLD a že u Haška, ty starší co mám ve sbírce, jsou silver /9 a ty Goldky jsou 1/1 - ověřil jsem tedy v Beckettu a ono jooooooo, one of one!!!

Pro mě možná nejlepší karta, jakou jsem kdy vytáhl. Vůbec nevím, co s ní. Prodat ji je mi skoro líto. Radi bych ji vyměnil za 1/1 Shooting Gallery s Haškem, ale třeba 500USD mi takovou kartu nenahradí. Normálně to nedělám, ale tuhle asi nějakou dobu schovám doma. A nebo zkusím nabídnout na nějakou dobrou výměnu. Fakt nevím, chci se na to vyspat... ale je to skvělá karta, bohužel, nebo možná bohudík, přišla ve stejný den, kdy jedna hodně špatná zpráva, ale takhle to v životě někdy chodí...

Tento rok mohu BTP doporučit, ano, cena nic moc, ale ty 3 boxy byly skvělý. Ty první dva. Jeden hrůza, jeden průměr. Takže celkem solidní průměr. Já jsem spokojen a přiznám se, že jsem to čekal horší, teď to beru bez shooting gallery, to je samozřejmě náhodička jako prase...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od DzEjDy »

No když ten obsah zprůměruju na 5 boxů, tak sice říkáš že dva byly slabší, ale celkově mně to přijde lepší jak předchozí dva ročníky. V tom s tebou souhlasím. Hlavně na podpisovkách je celkem dost zajímavých jmen a půl na půl poměr těch nováčků se starýma pánama mně přijde rozumný.

Shooting gallery perfektní trefa. K tomu gratulace! Na těchto kartách se mně nejvíc líbí ten smysl, historie klubu. :thumbup:
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od pavelbart »

JJ, vypadá, že to je lepší. Právě, že ten první box byl jako ty loňský, a už jsme trochu chtěl nadávat. Ale nenadával a vyplatilo se:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2354
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od Molda »

Těžko říct, když je to takto vše najednou, asi by se jinak hodnotilo kdybychom viděli co přesně bylo v každém jednotlivém boxu. Ale celkově myslím fajn. I když už se mi ITG začalo tím chrlením sérií celkem přejídat poslední dobou, tak musím přiznat, že designově to má podle mě celkem šmrnc. A ty masked men budou navíc ve skutečnosti mnoem hezčí než na skenech.
Jinak na to, že šlo o 5 boxů, mi tu chybí nějaké glove, pad nebo stick karty, kterých bylo v předešlých ročnících více a objevovaly se řekl bych častěji a dodávalo to té serii na zajímavosti. Takto z 5 boxů co se týče variability skoro "jen" jersey a podpisy.
Ale ta pecka na závěr, to je neskutečné. Tiny Thompson a Frank Brimsek - wow! K tomu není co dodat, snad jen, že i když jsem člověk, který má hodně rád penízky :D, tak takovou kartu bych prodat nedokázal. To je prostě nádhera a pořádný kus historie.

Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: 5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od svatos40 »

celkovo tuto otvaracku hodnotim velmi pozitivne.. Uz sa neviem dockat na moje 3 boxiky..tvojim breakom si mi urobil este vacsie chute..

velka gratulacie v tej karte je kus historie.

Uživatelský avatar
tom_182
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 609
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:25:14
Bydliště: Zilina, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: 5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od tom_182 »

5 boxov a ziadny Bee :(
bruins shooting gallery je velmi pekna

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od Tie »

Gratulace jak sviňa! Pájo, to je neskutečná nádhera ta karta, hlavně v prvním řádku naprostý superlegendy NHL + labužnický kousek betonu. Se mnou by to asi seklo :)

Uživatelský avatar
boliholi
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1461
Registrován: úte 23. říj 2012 16:24:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od boliholi »

Teda !!! Tak to je nádhera ty masked men jsou pěkný, nedokážu si je představit naživo! No a ten poslední kousek....................... nemám řeč :D Gratuluju *h-s* :clap: :thumbup:
Sbírám karty týmu HC Sparta Praha....
Podívejte se také na můj Wantlist!!!!

HC SPARTA PRAHA - (1059/1336) (Official) 79,2 %
Aktualizace: 23. 11. 2014
http://my-hockey-cards.webnode.cz

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od vojta »

Obrovská gratulace!! Ta shooting galery je neuvěřitelný luxus a navíc v limitu 1/1. *gp*

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od Felipe »

Pavle mazec... Jen škoda, že místo Shooting gallery Boston jsi neměl LA. :D Jinak třeba i podpisovka Priceho se počítá. :thumbup:
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od pavelbart »

Tak já bych radši tu s Detroitem, ale díky za gratulace:-)))
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od pavelbart »

Pár lidí se mě ptá na dostupnost karet, všechno bez výjimky bude na shopu. Večer projedu, zda se něco extra nevymyká, ale snad kromě Price si nemyslím, že bych něco dal na bej. Takže vše na shopu a asi už dnes večer. Shooting Gallery samozřejmě ne...
Řadovky jsou připravený a budou začínat večer či zítra.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
orsi83
Opora
Opora
Příspěvky: 218
Registrován: ned 21. srp 2011 18:34:55
Bydliště: Bruntál

Re: 5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od orsi83 »

Super trefa,gratuluju. :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4338
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od Maurice Richard »

Pavle, vytáhl si někdy lepší Kartu? Fuckt Paráda! Gratulace...
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od pavelbart »

Děkuju, těžko říci.
Rozbaluju hodně, takže ta pravděpodobnost je větší na něco dobrýho (zase těch boxů na prd jsou taky mraky...).
Vybalil jsem toho hodně super, ale myslím, že nikdy to nebylo s takovým kouskem historie, prostě taková výjimečnost. Navíc tyhle karty fakt strašně žeru, být na tom Hašek, už bych věděl, že nikdy nic lepšího přijít nemůže...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
zpuklina
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 455
Registrován: pát 23. zář 2011 19:32:59
Bydliště: Skaštice
Kontaktovat uživatele:

Re: 5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od zpuklina »

Přidávám se k gratulacím, škoda jen že ti došli až po odeslání zboží na burzu.
Na pět boxů si myslím že je to super výsledek.
Když to porovnám s loňskýma BTP určitě se mí líbí víc a i v plnění jsou podle mě lepší.
Ty starší jména na podpisech jsou bezvadný.
A ta Shooting Galery je nádherná.
Sháním:
APS 94/95
81 Šimek Martin SPA
103 Suchánek Rudolf CBU
135 Kaděra Roman VIT
202 Čajánek Petr ZLI

DS 97/98
119 Prémiová Karta DS
120 Prémiová Karta DS

OFS 98/99
275 Rachůnek Karel ZLI
341 Jakeš Tomáš VSE
348 Zábranský Libor VSE

OFS 99/00
87 Barek Martin (G) PAR
232 Smolka Lukáš (G) VIT
332 Fiala Petr (TR) KLA
396 Hlinka Jaroslav SPA
412 Janků Pavel TRI
413 Jerofejev Dmitrij TRI
439 Jaškin Alexej VSE
486 Zábranský Libor CZE
505 Píša Aleš UH
540 Přikryl Petr (G) SPA

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od Dampa17 »

Ta Shooting Galery je parádní karta a ke všemu i ten tým se opravdu vydařil ... stát se to mě, tak už fakt nic lepšího vytáhnout nemůžu :clap: Samozřejmě ani další karty nejsou vůbec špatný, ale ta jedničková to prostě všechno přebíjí ...

Uživatelský avatar
AVAYA
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 426
Registrován: pát 25. kvě 2012 7:22:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 5x box 2012-13 Between the Pipes, ŠOK HIT!!!!

Příspěvek od AVAYA »

Shooting Gallery je pecka - o tom žádná :thumbup: :clap: gratulace - mě se ale hodně líběj i ty masky - na scanu to tak nevynikne asi, ale na živo to musí být super :thumbup:
Sbírám karty Patricka Roye, Manon Rheaume

moje sbírka : http://avaya78.rajce.idnes.cz/

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti