THE CUP 2011/12

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2012.
Uživatelský avatar
DZOU12
Opora
Opora
Příspěvky: 239
Registrován: pon 03. zář 2012 9:24:06

THE CUP 2011/12

Příspěvek od DZOU12 »

Na box som sa strasne tesil mal som ho uz 3 mesiace doma a vydrzal som az do Vianoc.
Po rozbaleni,ale prislo ohromne sklamanie...


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek



Obrázek


hit.c. 1..........................................................................

..........................................................................











Bohuzial ziadny sa nekonal. *bang*

Uživatelský avatar
DZOU12
Opora
Opora
Příspěvky: 239
Registrován: pon 03. zář 2012 9:24:06

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od DZOU12 »

Neviem,ale za vyse 400eur clovek caka asi troska viac od takehoto boxu.
Dakujem za vase nazory.

Uživatelský avatar
hleibl
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř 01. srp 2012 0:28:45

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od hleibl »

No tak ty Rookie patch,autograph jsou vážně no-names...
Ale myslim,že Esposito je dobrý hit,ikdyž tebe asi nepotěšil...A myslím,že ta Ovechkinova karta taky nemusí být špatná!

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od Bianconero »

Cupky jsou zkrátka vabank. Ač jsou to sice vesměs "no name" hráči, tak ty patche jsou nádherné. Bohužel, nás nezajímá ani tak karta, ale to jméno na ní, podle kterého se určuje zda jsi úspěšný či nikoliv. Každopádně Tony by potěšil a uvidíš co pan Ovechkin. Ale jinak těžkou soudit, já bych do toho 10k v životě nedal. Ale ten adrenalin za to asi stojí :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
DZOU12
Opora
Opora
Příspěvky: 239
Registrován: pon 03. zář 2012 9:24:06

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od DZOU12 »

No veru s tym adrenalinom mas cistu pravdu uz som otvaral kadejake boxy,ale takyto adrenalin som este nezazil skoda,ze tam neni aspon 20 kariet. :D

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od Luky »

Já jen nechápu kde vzali u Tonyho Esposita jednobarevný patch, když barvy a loga Blackhawks jsou na patch karty jak dělané. Toho je škoda a ten Ovechkin se může vydařit, ale návratnost boxu asi bude stejně v nedohlednu. Po tom co jsem tu viděl produkty od ITG a ma-meho break bych asi nad tímto váhal. Ale ta naděje na hit tam je vždy a hrozně to láká:)
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
tom_182
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 609
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:25:14
Bydliště: Zilina, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od tom_182 »

ja kazdopadne obdivujem tvoju odvahu otvarat tuto TOP plechovku! a este ak si cakal 3 mesiace na otvorenie, tak potom vazne klobuk dolu!! to by som asi nedokazal :D co sa tyka obsahu, tak neviem no. clovek by tam vazne cakal nieco tip-top, nieco vynimocne... aspon si mal zazitok z otvarania :)

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od DzEjDy »

Kdyby ten Ovechkin nebyl formou redemption, tak by to bylo hnedka o něco veselejší. Letošní Enshrinemets jsou zajímavý karty a i když Saša poslední sezonu zůstal výkonnostně ve svým vlastním stínu, pořád je to pan hokejista a jedno z nejlepších jmen současnosti, který si na této kartě mohl mít. Esposito taky není špatná karta, ale už mě tohle jméno začíná trochu nudit. Není snad žádná nová série, kde by neměl svoji podpisovku a trochu to tím sráží na hodnotě a zajímavosti jeho karet. Patch bude pravděpodobně z čísla dresu. RC karty asi opravdu slabší na jména, ale karty to jsou pěkný... Tahle plechovka sice ničím výrazně neoslnila, ale ani bych neřekl že by šlo vyloženě o slabý obsah. Díky za brejk! :thumbup:
Obrázek

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od superman66 »

No já si kladu otázku jestli za ty peníze Cupky můžou vůbec někdy potěšit. Každopádně tento box se mi rozhodně zdá jako lepší. Podpisovka Ovečkina je super - pokud tedy bude. Esposito by mě taky potěšil, škoda jen toho patche...

Jinak škoda že jsi chytil dvě base, to je pech....
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od Hans »

No berme to tak, že Cupky jsou opravdu loterii. Na těch nováčkovských kartách jsou většinou no-name hráči, protože je jich hodně a ty karty mají největší limity snad v celý sérii /249. Co se týče zbytku, tak místo jedné base tam mohlo být něco jiného. Espositovi chybí v dresu nějaká ta barvička a Alex Ovechkin taky není k zahození. Tady prostě chyběla ta jedna mega karta.

Ale tak Cupky sis vyzkoušel a příště se třeba vrhneš na něco jiného. ;)

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od Maurice Richard »

Esposito dobrý, ale pravda je že trefit jednobarevnou patch z Chicaga je škoda! Zrovna u tohoto týmu bývají ty patch vícebarevné!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Henrik 51
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 145
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:44:30
Bydliště: Jihlava

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od Henrik 51 »

Tak to je provar :thumbdown: je mi tě líto...
Henrik Lundqvist

Uživatelský avatar
Dodko02
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: ned 17. čer 2012 13:39:48

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od Dodko02 »

sranda, že auto patch karty majú rovnaký limit ako base... to mi príde trošku pritiahnuté za vlasy *hammer*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od pavelbart »

Pokud nekdo ceka, ze my investice do cupk prinese karty ve stejne hodnote, nemuze si tento box koupit. Bohuzel, tak to proste je, bavili jsme se tady o tom stokrat. Je to fakt jen o adrenalinu a stesti. Tento box rozhodne nepatril k horsim, osobne jsem jich videl mnoho horsich. Je fakt, te esposito mohl byt hezci a ovce je skoda, ze to je redemtion. Kazdopadne ale jecto celka odvaha box otevrit. Ale zklamani oodle me fajt neni na miste
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Jeremy Roenick
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 80
Registrován: úte 13. lis 2012 12:24:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od Jeremy Roenick »

Musím uznat ze za ty prachy by tam mělo být několik Espozitů a Ovečkinů.

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2708
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od gonzzzales »

Jak už je přede mnou zmíněno, je to loterie. Já bych to viděl na průměr, Esposito je slušná karta.
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od pavelbart »

gonzzzales píše:Jak už je přede mnou zmíněno, je to loterie. Já bych to viděl na průměr, Esposito je slušná karta.
¨
A Ovce je pořád jedno z nej co lze vytáhnout pece...

Za chvilku ukážu další Cup a je to podobný, dokonce bych řekl, že tento vyhrál. A nejsem zklamaný.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2708
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od gonzzzales »

Ovečkin je bez debat, ale je to přeci jen redemption. Není to karta, kterou držíš v ruce...
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od pavelbart »

gonzzzales píše:Ovečkin je bez debat, ale je to přeci jen redemption. Není to karta, kterou držíš v ruce...
počkejte na můj box... To co tam mám, kdybych držel v ruce - jsem nadšenej... Tady je aspoň Toník.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
ondra
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: úte 25. pro 2012 18:50:12
Bydliště: Opava

Re: THE CUP 2011/12

Příspěvek od ondra »

Tyhle karty jsou prostě top toho co člověk může od otevření boxu čekat, tedy samozřejmě ve chvíli kdy z boxu vytáhne nějaký hit s nízkou limitací a super jmény. Je to prostě o tom to zkusit a mít štěstí. Když se to nepovede tak nějaké to zklamání přijde, ale každopádně si myslím, že ten pokus za to stojí a klobouk dolů před tím kdo do toho jde. Jinak karty, i přes to že se pravděpodobně jejich hodnota nevyrovná pořizovací ceně boxu, jsou nádherné.
Tradelist: http://ondrakartytradelist.rajce.idnes.cz/tradelist
Wantlist: Philadelphia Flyers

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů