artifacts 12-13 pre mna prepadak

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2012.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Robino
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1679
Registrován: sob 24. bře 2012 16:00:49
Bydliště: Nitra, SR

artifacts 12-13 pre mna prepadak

Příspěvek od Robino »

tak necakal som od boxu nic extra ale potom co som videl som myslel ze aspon nieco sa utre ale toto...posudte sami...dokonca ani jeden golman v boxe nebol...

radovky su tu www.hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=84&t=14134

Obrázek

Obrázek


Obrázek

Obrázek

no a asi top karta boxu:

Obrázek

vsetko volne...
Naposledy upravil(a) Robino dne pon 24. pro 2012 23:39:44, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: artifacts 12-13 pre mna prepadak

Příspěvek od Molda »

Opravdu spíše podprůměr. Sice vzhledem k checklistu podpisovek je Marco Sturm ještě relativně potěšitelné jméno, ale zbytek asi nic moc. Patch je pěkný, ale Parros by udělal radost asi jen Vasilovi a Johanovi :D
Jsem na tom podobně. Dnes jsem otevíral, ale já v boxu neměl ani patch, ani podpisovku :D (respektive jedna se urodila na redemption)

Uživatelský avatar
Robino
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1679
Registrován: sob 24. bře 2012 16:00:49
Bydliště: Nitra, SR

Re: artifacts 12-13 pre mna prepadak

Příspěvek od Robino »

ako vravis nic moc, u mna to bolo sklamanie ale uz som si zvykol ked otvaram nejaky ten box ze nic moc... :thumbup: ako som vravel necakal som nic extra neni som narocny ale aspon nejaku tu kartu ktora by trosku potesila ale z tohto nic bohuzial...potom co sa tu naotvaralo clovek mysli ze nieco vytiahne ako tak ale si tie lepsie boxiky uz boli vychytane, ani len nejaky ten brankar sa v boxe neobjavil... :thumb ked neratam andersona up: ale aspon ta otvaracka stala zato, ze si clovek pootvrara tie vonave balicky a karty... :thumbup:

Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: artifacts 12-13 pre mna prepadak

Příspěvek od svatos40 »

Ja by som povedal ze taky obsahovy standard.. Ja som mal tiez nieco podobne.. skoda tych mien. Ja som mal osobne Jersey / Patch Colton Orr.

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: artifacts 12-13 pre mna prepadak

Příspěvek od Luky »

Přesně jak píše Svatos40 obsahový standart, až na to, že nebyl brankářský inzert. Plnění je víceméně pořád stejné, ale někdy se hold ty jména nevyvedou.
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: artifacts 12-13 pre mna prepadak

Příspěvek od Hans »

Problém s letošními artifacts je, že většina boxů je neskutečně našlapaná. Potom přijde takový box a jsme z něj zklamáni, protože je to prostě jenom standart. :lol: Patch tam byl, což je super a je to přesně o tom, že jméno si prostě nevybereš. Upřímně i mě by potěšila spousta jiných hráčů než je právě Parros. Marco Sturm na Autofacts je taky slušné jméno. Ano, vždycky to může být lepší, ale mě by tenhle boxík neurazil. ;)

Uživatelský avatar
Robino
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1679
Registrován: sob 24. bře 2012 16:00:49
Bydliště: Nitra, SR

Re: artifacts 12-13 pre mna prepadak

Příspěvek od Robino »

tak boxik urcite neurazil :thumbup: s odstupom casu by som to definoval stale ako horsi standard ale vlastne tam bolo vsetko co box slubuje myslim, byt lepsie meno tak clovek je urcite spokojnejsi... je pravda ze clovek uz bol v ocakavani potom co videl co sa tu povytahovalo ale nevadi...urcite je to vyborny produkt a isiel by som don opat... :thumbup:

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host