Hansovo Vánoční Brejkování - 2010-11 Luxury Suite vol. 3

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2012.
Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Hansovo Vánoční Brejkování - 2010-11 Luxury Suite vol. 3

Příspěvek od Hans »

No Vánoce se blíží a jelikož ani já nejsem schopen si všechno nechat až pod stromeček, tak budu postupně představovat boxíky, které jsem si pořídil. Jelikož jsem na tom v poslední době zdravotně dost bídně, tak jsem rád i za takovéhle zpestření. První box byly loňské SPX. Ten jsme otevírali už pře hromadném brejku a tenkrát mě vůbec nenadchli. Ale jsem zvyklí dávat druhé šanci. Myslím, že tentokrát se to povedlo dobře.

Obrázek

Obrázek

A

J
E
Š
T
Ě

I
C
E

B
O
N
U
S

P
A
C
K
Obrázek

Tak určitě. :D Tenhle boxík určitě potěšil. Myslím, že není standart, aby v boxu byly dvě rookie podpisovky. Leblanca moc neznám, ale Justin Faulk potěšil a je to další talentovaný obránce z Caroliny Hurricanes. Letos se mu hodně daří v AHL. Hezké karty jsou Finite Rookies. Tam potěšil určitě Nyquist. No a z ICE Balíčku toho moc lepšího asi vytáhnout nejde. Pravda Landeskog by byl lepší, ale i tak se ten Leblanc prodává kolem 100 usd. Kdyby se klukovi v NHL (jestli ještě někdy vůbec začne) začalo dařit, tak tyhle rookie karty mají nenormální hodnotu.

Kdyby měl někdo o něco zájem, tak ať se ozve. Moc si toho tentokrát nechávat nechci.

Díky za pozornost!

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 SPX

Příspěvek od ma-me »

Celkově mě tyhle SPx (tento ročník) moc nebaví - mimo insertů, ty jsou povedené. Musím říct, že bych v tom měl radší více balíčků ICE :-)... Každopádně ta ICE Premieres /99 je v případě trefení jména zlatý důl. Nevím jestli jsem LeBlanca už někdy viděl hrát, karet má ale požehnaně...
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 SPX

Příspěvek od jarosenko »

Minulou sezonu odehrál přes 40 zápasů a udělal myslím kolem 10 bodů. Obecně je považován za talent a letos se s ním počítalo do základní sestavy. Proto mu i vychází tolik karet. Rozhodně patří k těm známějším nováčkům. Proto se divím že už asi po desáté čtu že ho nikdo nezná :-D
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 SPX

Příspěvek od Hans »

No to je právě vtipný, protože já ho snad loni vůbec nezaregistroval. A jestliže odehrál 40 zápasů, tak teda valím oči. V souvislosit s nováčkama u Habs z minulého ročníku se mi spíš vybaví jména jako Emelin nebo Diaz. :D

Jinak souhlas, že nejvíc se mi asi líbí karty Finite Rookies. To je pěkný insert. Stejně tak jako třeba Legends of Hockey nebo jak se jmenuje.

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 SPX

Příspěvek od ma-me »

Přesně, Emelin s Diazem - toho jsem měl i chvíli ve fantasy, ale LeBlanca jsem poprvé zaregistroval až na kartách s tím, že jsem se divil co dělá v těch lepších sériích na kartách s limitem /99, na nichž jsou většinou ti top prospecti... :D
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 SPX

Příspěvek od jarosenko »

Jj Jemelin a Diaz se prosadili parádně. Neříkám, že z Leblanca bude superstar. Ale jen mě to udivovalo, že ho nikdo nezná. Šel v prvním kole na 18 místě. Je mu 21 let. A hrál zatím jen 4 brázdu. O to víc mě štve, že se letos nehraje, pač jsem na něj byl fakt zvědavej. Jinak Ma-me já nevim kolik těch RC karet s limitem /99 čítá hráčů. Ale mezi top 15 prospektů bych Leblanca zařadil. A to říkám čistě nezaujatě ;)
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 SPX

Příspěvek od pavelbart »

Hansi, kdybysme spolu sbírali Leblanca, musíme mít top sbírku. Já ho mám úplně všude... :D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 Ult. Collection vol

Příspěvek od Hans »

Jako další padl boxík 2011-12 Ultimate Collection. Vím, že jsem někdy nedávno psal, že tenhle produkt bych si v životě nekoupil, ale když je něco ve výprodeji, tak člověk těžko odolává. :D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Těžko říct, jak box zhodnotit. Neskutečně mě uchvátil design base karet. Ty jsou mnohem hezčí než stadartní Upper Deck inserty a musím říct, že sesbírání base setu by při jisté konstelaci stálo za to. Patch karta se určitě netahá z každého boxu, i když tady je to jméno trošku slabší. Bohužel asi největší slabinou je to, že v boxu o 4 kartách jsem vlastně vytáhl 3 karty nováčků. Je to asi taková klasika,kterou se tyhle high end produkty ubírají. Každopádně alespoň na Signatures mohlo být nějaké jméno z minulosti nebo současnosti NHL. Tenhle trend kdy má nováček jak rookie signatures tak normální podpisovku prostě nechápu. Asi je v tom smysl utratit, protože tihle mlaďoši asi nemají nárok na nějakej honorář za podpisovky v nováčkovské sezoně. Takže karty perfektní, ale obsah bych trošku vylepšil. Každopádně bude šance na reparát. :D

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 Ultimate Collection

Příspěvek od Felipe »

Hansi, ale je to podpisovka s hráčem Jets a jejich karty letí.
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 Ultimate Collection

Příspěvek od pavelbart »

Hansi, to jsem nevěděl, že s tebou takhle mávaj slevy :D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 Ultimate Collection

Příspěvek od Hans »

Felipe píše:Hansi, ale je to podpisovka s hráčem Jets a jejich karty letí.
Jo no, ale nedělám si iluze, že zrovna tahle karta má nějakou zázračnou hodnotu. Beztak si takovou pěknou hard podpisovku nejspíš nechám.
pavelbart píše:Hansi, to jsem nevěděl, že s tebou takhle mávaj slevy :D
Joo Pavle, normálně když jdeme s manželkou do supermarketu, tak cukrovinku kupuju jenom ty v akci. :D

mira095
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 783
Registrován: ned 22. kvě 2011 17:37:23
Bydliště: Jiříkov (severní Čechy)

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 Ultimate Collection

Příspěvek od mira095 »

Hans píše:
pavelbart píše:Hansi, to jsem nevěděl, že s tebou takhle mávaj slevy :D
Joo Pavle, normálně když jdeme s manželkou do supermarketu, tak cukrovinku kupuju jenom ty v akci. :D
"Cože??? Tatranky jenom za 3,90kč - beru dvě krabice :D "
Jinak nic moc no ty Ultimatky, kolik jim ještě dáváš šancí? :D

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 Ultimate Collection

Příspěvek od pavelbart »

Kolega David tyhle tatranky kupuje, hrůza... :-)
Nicméně, Ultimate nic moc, ale u nich to tak je. Buď pecka, nebo nic. Vzhled je ale super.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 Ultimate Collection

Příspěvek od ma-me »

Beliveau pro mě nejlepší karta v boxu :D

Jinak Pavle musím tě opravit, ten produkt není pecka, nebo nic, ale pecka, nebo nic, nebo nic, nebo nic, nebo nic *rfl*
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 Ultimate Collection

Příspěvek od Hans »

Tak já si žádné iluze nedělám. Všechno se má alespoň jednou vyzkoušet a já Ultimate Collection ještě nezkoušel. :D Takže nějaká krabička ještě přijde. Ten design je perfektní, ale prostě škoda, že se všechno točí jenom kolem těch nováčků.

Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 Ultimate Collection

Příspěvek od Lembi »

Kdo je sakra Hoffman?? Jedine na nem zajimave je jeho cislo... Patch hezky, ale hrac o nicem, a podpis Scheifeleho je podle me super, ale ma jich tolik ze ztraci cenu, podle me tenhle hrac bude za neco stat... Na MSJ hral vyborne...
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 Ultimate Collection

Příspěvek od TwentyTwo »

Jj Hansi, v tom, že ten design karet je parádní s tebou maximálně souhlasím :) Moc se mi líbí tento ročník.
A právě i ten risk mě na tom láká.

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 Ultimate Collection

Příspěvek od Tony Lapacka »

Cody Eakin se ještě prosadí. Trejdovali ho do Dallas Stars a tipuju, že bude hrát v lajně s Jardou.

Momentálně vede bodování Texas Stars v AHL:

http://www.texasstarshockey.com/stats/player-stats
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 Ultimate Collection

Příspěvek od Tie »

Scheifele je brutální trefa, z něho roste osmdesátibodový hráč... Hansi, k němu gratuluju!

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: Hansovo Vánoční Brejkování - 2011-12 Ultimate Collection

Příspěvek od Molda »

JJ k tomu Scheifelemu myslím gratulace, je to už teď skvělý hráč a má velkou budoucnost. Čekal jsem sice, že se prosadí do A týmu už letos (myslím předvýlukovou sezónu), ale ono to přijde a brzy.
Každopádně těch nováčků je v těchto sériích až příliš. Stokrát větší radost bych měl, kdybych místo Eakinů, Toskarských, Hoffmanů apod vytáhnul podpisovky či memorabilie hráčů jako třeba Hextall, Francis, Bure, Hrudey, Barrasso, Shanahan atd atd. Ale to v podobných sériích bohužel asi nehrozí...

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti