2 x RNE

Boxy otevřené sběrateli v měsíci květnu 2011.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

2 x RNE

Příspěvek od DzEjDy »

Tak jsem musel popadnout šanci za pačesy a koupit od Pavla poslední dva boxy který měl. Sice doufám že nebudou úplně ty poslední a třeba se časem zase něco objeví :lol: , ale člověk nikdy neví...

Dávám jsem TOP3 karty z obou boxů:


3. Bohuslav Ebermann Pressplate Black 1/1

Obrázek Obrázek


2. Martin Straka National Emblem Autograph 10/10

Obrázek Obrázek


1. Dominik Hašek Royal Salute 4/5

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2 x RNE

Příspěvek od Molda »

Hašan je super trefa, zvlášť když jsem někde zaslechnul, že je dokonce short print. :)
Mimochodem kolikátý tvůj box RNE už to je? :D

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 2 x RNE

Příspěvek od Felipe »

Tak ten Hašek je úžasnej!!! Takovou kartu by chtěl mít ve sbírce snad každý.
Obrázek

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 x RNE

Příspěvek od DzEjDy »

No samotnýho by mě zajímalo jestli je podepsaných opravdu všech pět karet. Celkově to byly boxy číslo 7 a 8. Tahle série mě prostě chytla a už asi nikdy nepustí, mám obavy že i když pan Hrbek přijde zase s něčím novým, tak tohle už se bude překonávat velmi těžko. Ale uvidíme, nerad bych ho podceňoval.
Obrázek

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2 x RNE

Příspěvek od Molda »

Když si představím, jaké parádní karty by vznikly kdyby pan Hrbek měl licenci na extraligu....

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 x RNE

Příspěvek od SugarRay »

Ten Hašek je super toho ti Pavel asi neodpustí , ty Pressplaty mě osobně moc neberou ale když je to takhle i s podisem tak už je to jinej level , Straka taky dobrej škoda jenom že tam neni nějak líp vyřešený to místo pro podpis ale je to určitě lepší než co dělá Panini v těch Limited třeba tam bylo u všech karet místo i na podpis ale pak to vypadá uplně úděsně , jsy nebo patch malá fotka a u toho velký prázdný místo to je šílený pak je dám příklad 100 karet je takhle zabitejch a jenom 10 nebo 15 u kterých jsou i ty nálepky s podpisem vypadaj normálně , zbytek nemá logiku ale teď když bude pan Hrbek spolupracovat s Ma-Me tak určitě udělaj speciální podpisovky a další serie bude ještě o trochu lepší ikdyž už teď je laťka hodně vysoko . Podle mě ale musí mít pan Hrbek ještě nějakou zásobu těhle boxů protože neměl ještě některý hráče podepsaný a ty karty tam pak musí přidat jedná se hlavně o V. Zábrodskýho na ty jeho karty s podpisem si brousí zuby hodně lidí já osobně bych takovou kartu moc chtěl to je jedna z největších osobností českýho hokeje takže boxy ještě budou podle mě .
Obrázek

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 x RNE

Příspěvek od DzEjDy »

Některý karty který nebyly dány do boxů půjdou do samostatných aukcí jako měl i V. Růžička karty s kouskem hokejky a kravaty.

Jinak s tím překonat tuhle sérii jsem měl namysli spíš ten samotný nápad. Grafický provedení třeba s ma-meho pomocí půjdou nahoru, ale hlavní je ten nápad a to je opravdu těžká práce.
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2 x RNE

Příspěvek od pavelbart »

Sugy, podívej do mojí pošty - odpustím :D
Ale je fakt, že super box, pro Džejdyho maximálně...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
referee
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 135
Registrován: ned 05. čer 2011 20:20:41
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 x RNE

Příspěvek od referee »

Ty RNE jsou bomba. Povedlo se mi ještě sehnat nějaké boxy, tak jsem zvědav, co v nich bude :-)
Wantlist:
2005-06 Parkhurst Signatures (81/99)
1998-99 Gold Label Class 2 (74/100)
1998-99 Gold Label Class 3 (44/100)

Odpovědět

Zpět na „Květen/May 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host