opravdu (mé) poslední HSHW

Boxy otevřené sběrateli v měsící říjnu 2011.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

opravdu (mé) poslední HSHW

Příspěvek od pavelbart »

Ahoj všem,

nějak jsem nevydržel a vzhledem k tomu, že se karty ze série HSHW nikde neobjevují, tak jsem si je všechny otevřel. Bylo jich dost a snad v každém na mě čekala pecka, kterou jsem ještě neměl!!! Jako kdyby byly na zakázku :D To se mi dlouho nestalo.
Chtěl bych také poděkovat prodejci Martinu Čepelákovi, který mi pustil ještě asi 10 standard boxů (nevím přesně) a upřednostnil sběratelství nad obchodem. Což si cením a doufám, že to budu moci jednou oplatit.

Z posledního Exclusive boxu jsem vytáhl toto:
Obrázek

Nenechte se zmást jako nejdřív já, ta karta Hašek/Hašek není jen tak obyčejná karta - je to 1/1 protože je na ní hvězda z dresu!!!! Mám i /9 a říkal si, aaaa ta bude na výměnu jak dělaná, ale pak jsem ji otočil a koukal jako blázen.

Jinak to nejlepší z posledních boxů, co je navíc, je toto. Na shop to nedám, a nabízím to prostřednictvím fora.
Masky, Great Memories, Master of Trophies...paralelky, toho všeho je moc a to na shopu objevíte za pár dnů.

Obrázek
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: opravdu (mé) poslední HSHW

Příspěvek od Dampa17 »

Stejně seš dobrej žes to vydržel tak dlouho ;) ... a ta hvězda je samozřejmě super karta :thumbup: (ne že by ty ostatní nebyly ...)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: opravdu (mé) poslední HSHW

Příspěvek od pavelbart »

To nejlepší z He Saves He Wins.

Celkově mám 45 podepsaných karet z této série.

Team Pride /9, 1x 1/1, Masky obě 1/1, celkem mám ještě asi 8 jiných masek AUTO.
Obrázek
Tem Letter AUTO Janecký a Martinec, tajně jsem doufal, že bych složil jedno písmeno, ale co už. Paralel AUTO jsou 1/1, Pricless 5/5, řadovky AUTO jsou 1/1.
Obrázek
řadovky AUTO 1/1, Ice Could of Glory 1/9.
Obrázek
Jsem já to ale skleróza...ještě toto - podle mě úplně nej z celé série. Letter AUTO jsou úžasné, ale toto je ještě někde výše - 2/3 Master of Holy Grail.
Obrázek
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: opravdu (mé) poslední HSHW

Příspěvek od Hans »

Pavlíku, to vypadá, že už by si mohl pomalu poskládat celej ten tesláckej dres zase dohromady. :lol: Parádní karty!

Uživatelský avatar
stin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon 19. zář 2011 10:43:04

Re: opravdu (mé) poslední HSHW

Příspěvek od stin »

Hvězda 1/1 a další 1/1 nádhera. Pohromadě karty, jako vždy, vypadají ještě lépe. Pěkná sbírka, gratulace :clap:

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: opravdu (mé) poslední HSHW

Příspěvek od sabres911 »

Úžasná kolekce, hlavně ten 1/1 Emblem je fantastický... sice trošku schizofrenní podpis Hašek/Hašek, ale to je jenom detail, někomu se to líbí, lidi jako jsem já remcají. Třeba ty dual podpisy Toews/Toews či Crosby/Crosby z SPA vypadají dost komicky. Tyhle karty doplněné o mega emblém jsou ale sladší, ale stejně mi tam víc sedí 2 různí hráči. Fakt tvůj poslední box *cry-a* ? .. jak jsme se bavili, mám doma jeden obyčejný, buď ho breaknu později a nebo to bude hezký dárek, tak uvidíme...

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: opravdu (mé) poslední HSHW

Příspěvek od Lukyn55 »

sabres911 píše:sice trošku schizofrenní podpis Hašek/Hašek
ale tak je to Dominik a Hašek,tak to ještě není taková hrůza ;) .. jako kdyby tam bylo 2x Hašek, tak už by to bylo fakt divný no :D
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: opravdu (mé) poslední HSHW

Příspěvek od sabres911 »

Lukyn55 píše:
sabres911 píše:sice trošku schizofrenní podpis Hašek/Hašek
ale tak je to Dominik a Hašek,tak to ještě není taková hrůza ;) .. jako kdyby tam bylo 2x Hašek, tak už by to bylo fakt divný no :D
*gp* , přesně tak.. je vidět, že na rozdíl od UD dokážeme přemýšlet :) .. HSHW je nádherná série..

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: opravdu (mé) poslední HSHW

Příspěvek od pavelbart »

Ano, pod to se podepíšu, podpis Crosby Crosby mi přijde divný. Ale Dominik a Hašek je fajn.
JJ, Lukáši, bohužel nic už nemám.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

LEMMY
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte 18. říj 2011 14:40:57

Re: opravdu (mé) poslední HSHW

Příspěvek od LEMMY »

Pěkné, jen škoda, že nezbylo nic k výměně.
L

pavelbart píše:To nejlepší z He Saves He Wins.

Celkově mám 45 podepsaných karet z této série.

Team Pride /9, 1x 1/1, Masky obě 1/1, celkem mám ještě asi 8 jiných masek AUTO.
Obrázek
Tem Letter AUTO Janecký a Martinec, tajně jsem doufal, že bych složil jedno písmeno, ale co už. Paralel AUTO jsou 1/1, Pricless 5/5, řadovky AUTO jsou 1/1.
Obrázek
řadovky AUTO 1/1, Ice Could of Glory 1/9.
Obrázek
Jsem já to ale skleróza...ještě toto - podle mě úplně nej z celé série. Letter AUTO jsou úžasné, ale toto je ještě někde výše - 2/3 Master of Holy Grail.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host