bellda - představení

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
bellda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon 24. srp 2020 19:36:59
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

bellda - představení

Příspěvek od bellda »

Ahoj kolegové, jmenuji se Dušan a tak, jako hodně z vás i já se vracím ke sbírání po dlouhé době.
Začínal jsem hned, jak se v devadesátých letech objevili kartičky PRO SET, SCORE, Parkhurst, Premiere ... Postupně jsem objevoval další, kvalitnější a dražší karty, kupoval jsem časopis Beckett a všechno co se dalo v té době sehnat o sbírání karet, byl jsem dokonce i členem klubu sběratelů karet NHL, odebíral klubový časopis - ceník kartiček. Dával jsem do toho vše. Hlavní část mé sbírky jsou naši hokejisté a také legendy, tehdy ovšem ještě hráči. Wayne Gretzky, Paul Coffey, Jari Kuri, Steve Yzerman, Mario Lemieux, Mark Messier, Ray Bourque, Brett Hull, Paul Kariya, Patrick Roy, Martin Brodeur.

Později jsem dal přednost dalšímu mému velkému koníčku, motoristickému sportu a fotografování. Sbírání modelů závodních vozů - 24h Le Mans.

V únoru 2018 se mi splnil sen, navštívil jsem s kamarádem utkání NHL. Ne jen jedno,hned tři zápasy, přímo v New Yorku. Rangers vs Boston, New Jersey vs Calgary a NY Islanders vs Detroit Red Wings. Fantastický zážitek, doufám, že se mi podaří dostat se na další zápasy NHL.

Už při této návštěvě NHL jsem si pohrával s myšlenkou, začít znovu sbírat karty. Definitivně jsem se rozhodl až před nedávnem, kdy jsem znovu listoval albumy a těšil se ze svých úlovků.
Rád bych pokračoval ve sbírání mých oblíbených legend. Teď už jen vybrat ten správný balíček a užít si to rozbalování a očekávání, co se objeví.
LEGENDY DEVADESÁTEK - CURTIS JOSEPH - ČEŠI A SLOVÁCI Obrázek

Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 323
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Re: bellda - představení

Příspěvek od Slausek »

Ahoj Dušane,

jsem rád, že mezi hokejovo-kartičkovými fanatiky se najdou i motorsport a foto fanatici. *drink* Motorsport miluju, "dlouhá" léta jsem fotil s nesmrtelnou vestou přímo u tratí a taky mám menší sbírku modelů.

Tak hokeji, motorsportu a sbírání zdar! *prty*

bellda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon 24. srp 2020 19:36:59
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: bellda - představení

Příspěvek od bellda »

Slausek píše:Ahoj Dušane,

jsem rád, že mezi hokejovo-kartičkovými fanatiky se najdou i motorsport a foto fanatici. *drink* Motorsport miluju, "dlouhá" léta jsem fotil s nesmrtelnou vestou přímo u tratí a taky mám menší sbírku modelů.

Tak hokeji, motorsportu a sbírání zdar! *prty*
Ahoj, to jsem rád, že je nás víc, takhle postižených. Já stojím hlavně u tratí Road Racingu, takže motorky,od Hořic až po MotoGP. Fotím i auta, letos převážně Carbonia Cup. Jsem velký fanda 24h Le Mans, jezdím pravidelně od roku 2014, letos bohužel jen u TV. Momentálně žiju v Praze, ale jsem Vyškovák, takže kousek od Přerova. V naší extralize fandím už od dob Jirky Králíka Zlínu.
Modely mám hlavně v měřítku 1:43 (cca 300) a 1:18 (cca 50).

Hokej a motorsport, nejlepší koníčky, ať se daří :thumbup:
LEGENDY DEVADESÁTEK - CURTIS JOSEPH - ČEŠI A SLOVÁCI Obrázek

Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 323
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Re: bellda - představení

Příspěvek od Slausek »

Tak to jsou solidní počty. Já mám oproti tobě modelů minimum - hlavně soutěžácký škodovky z posledních dvaceti let, potom nějaký WRCa, formule, ale taky nějaké ty placky z Le Mans. Shodou okolností poslední dva pořízené modely jsou právě z Le Mans - šílená Mazda 787B a NewMan Porsche 956.

Zato ještě sbírám (ale už ne tak aktivně) podpisové karty jezdců - mám spoustu zajímavých podpisů a v celkovém počtu se pohybuju okolo 8 tisíc, možná i víc *lgh*

V Le Mans jsem ještě nebyl, ale mám za sebou focení velkých závodů jako WSBK, bývalé WTCC nebo třeba DTM. Letos je to na prd, že lidi skoro nikam nemůžou, ale zase na druhou stranu, máme konec srpna, Indy 500 se jelo teprv v neděli, žádná ze tří nej čtyřiadvacetihodinovek se ještě nejela a F1 se jede v podstatě téměř každej víkend. Do toho NHL Play Off, to není úplně k zahození *rfl*

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti