TJice - Představení

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned 19. črc 2020 1:31:55
PříspěvekNapsal: pon 27. črc 2020 14:48:22
Ahoj,

jakožto nový člen tohoto fóra bych se chtěl představit. Hokejové kartičky jsem začal sbírat ve škole, chodil jsem do hokejové třídy, takže to zkrátka celkem frčelo. No a nyní po 20ti letech (z toho po deseti letech odkládání) jsem začal opět kartičky sbírat, aktivně se zajímat co je nového, co se změnilo, atd.

Zakoupil jsem již několik boxů, až budu moct, rád se pochlubím s otvíračkou. Provizorní fotky jsem si nějaké udělal. Nejspíš mi bude chvíli trvat, než se úplně zorientuju, každopádně vycházejí krásné karty a předpokládám, že u této činnosti minimálně nějakou dobu vydržím.

Snažím se registrovat na absolutecardcollectoru (zatím neúspěšně :) a asi zkusím i něco hodit na ebay. Rád bych nějaké karty poslal dále, abych mohl zase zakoupit další boxy, popřípadě karty. Rád bych se také s kýmkoliv kdekoliv potkal (PS: jsem z Prahy) na nějaké akci, i soukromě a něco vyměnil, to ke kartičkám za mě vždy patřilo.

Co sbírám?
V podstatě se rozmýšlím ale vyloženě na jedno jméno se nejspíš soustředit nebudu. Samozřejmě se mi líbí češi v NHL, ale i hvězdy NHL, ať už starší nebo nové a nepohrdnu ani vycházejícími hvězdami.

Pokud by něco někoho zajímalo, neváhejte napsat, rád odpovím.

Mějte se,

TJice
Uživatelský avatar
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2356
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba
PříspěvekNapsal: pon 27. črc 2020 15:31:50
Ahoj, s registraci na absolutu ti kluci rádi pomůžou až si to tady přečtou. Nebo napiš uživateli TwentyTwo SZ a on ti jistě rád pomůže. Jinak vítej a ať se sbírka rozrůstá. :wave:
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned 19. črc 2020 1:31:55
PříspěvekNapsal: pon 27. črc 2020 16:03:47
SteveRogers92 píše:Ahoj, s registraci na absolutu ti kluci rádi pomůžou až si to tady přečtou. Nebo napiš uživateli TwentyTwo SZ a on ti jistě rád pomůže. Jinak vítej a ať se sbírka rozrůstá. :wave:


Ahoj, díky, jj už jsem psal SZ, tak uvidíme:)

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků