vosmi

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 06. úno 2020 21:36:11
PříspěvekNapsal: úte 18. úno 2020 22:33:50
Zdravím všechny sběratele karet,
rád bych se v krátkosti představil. Jmenuji se Vojtěch a hokejové karty jsem naposledy sbíral cca před 10 lety (především OFS). Úspěšně jsem zkompletoval sety 5 nebo 6 ročníků extraligy, avšak po čase jsem všechny karty rozprodal. Nyní bych se k tomuto úžasnému koníčku rád vrátil.
Vždy mě lákalo kompletování celých setů, takže nyní jsem se zaměřil především na kompletaci série Artifacts.

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků