Představení

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: sob 09. bře 2019 13:18:16
Bydliště: Hořovice
PříspěvekNapsal: pon 25. lis 2019 22:30:13
Ahoj, po letech jsem se opět vrátil ke sbírání kartiček. Avšak ke sbírání pouze extraligy a to svého oblíbeného týmu Energie Karlovy Vary. Příležitostně doplňuji sbírku z mládí a to tým Calgary Flames.
Sbírám karty: HC Energie Karlovy Vary a Calgary Flames

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 3 návštevníků