UD Black Diamond 18/19, Ice 17/18 a pár balíčků

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dzarin2
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 76
Registrován: sob 17. lis 2018 19:52:09

UD Black Diamond 18/19, Ice 17/18 a pár balíčků

Příspěvek od dzarin2 »

Ahoj, rozhodl jsem se koupit další boxíky a to UD Black Diamond 18/19 a UD ICE 17/18. K tomu pár balíčků UD Series 2 různé ročníky a pár starších různé druhy. Chtěl jsem nějaké boxy, kde nebude moc řadovek. Né že by se mi nelíbily, ale NHL moc nesbírám. Navíc řadovky nikdo nechce měnit, asi je už všichni mají, nebo je prostě taky nesbírají. Takže se mi doma hromadí jako svého času řadovky z DSek 98/99. (Zajímalo by mě, co s nima třeba dělá LinDan). *rfl* Využil jsem teda nějakých slevových akcí na hokej-karty a šel do produktu (Diamondy), který už jsem si vyzkoušel a karty se mi moc líbily. (Přesto asi souhlasím s jedním komentářem k mému předešlému breaku od deiv14, že je to jeden z největších podrazů na sběratele.) *nevim* Takže druhé kolo a uvidíme. Do Ice jsem šel poprvé. Karty se mi moc líbily, a byl jsem zvědavý. Viděl jsem je párkrát v GB. Nevím, jaká je šance tam chytnout nějakou pecku, tak uvidíme. Vlastně ani nevím, co by tam byla pecka. Dneska sem tady na fóru viděl dva breaky (dva boxy) od johny 2233. Prý čekal asi rok, než je otevřel. Jen tak mu ležely doma. ROK!!!! Nevím, jestli na ně zapomněl, to by byl těžký Alzheimer, nebo má prostě takovou trpělivost. V minulém breaku jsem zmiňoval lastika, že rozbaloval 10 dní postupně. Už to mě děsilo. Ale rok. Na druhou stranu se aspoň jeden z těch boxů pěkně uležel (ten druhý je NHL a tomu moc nerozumím) a johny2233 našel parádní kartu 1/1 ICEBOOK. Mě boxy a ostatní přišlo dneska, nemohl jsem se dočkat, než vypadnu z práce a zajedu na poštu. :mail: Pak poslat přítelkyni a dceru spát, abych měl na rozbalovačku klid. Drsných cca 43200 sekund!!! Cssss, 10 dní…rok…. *bang* Tak jdeme na to.

Obrázek

Nejprve dnešní pošta.

Obrázek
Obrázek
Obrázek


Teď asi to nejzajímavější z Group breaku. (Tentokrát tam nebyl Jarda /10)


Obrázek
Obrázek
Obrázek


Score 91

Obrázek

Topps 91

Obrázek

UD 91/92

Obrázek

Pinnacle 97/98

Obrázek
Obrázek

No a jdeme teda na ty novější balíčky.

UD 18/19 Series 2 Hobby (Jersey nemá limitaci)

Obrázek


UD 15/16 Series 2 Hobby

Obrázek

Ud 17/18 Series 2

Obrázek

Atkinson limitace /100

Obrázek


UD ICE 17/18

Všechny řadovky:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

ICE Premiers (obě /1299)

Obrázek


ICE Subzero

Obrázek

ICE Premiers Jersey

Obrázek



No a jdeme na ty diamanty



Tři slabší karty:

Řadovka Alex Pietrangelo /249
Řadovka Taylor Hall /149 Relics Jersey
Hall of Fame RINGS Luc Robitaille GOLD verze /99

Obrázek


No původně jsem sem chtěl všechno dávat tak jak jsem to rozbaloval, ale nakonec udělám 6ti umístění. Je to z těch dvou boxů. Balíčky se tam nevešly. To by bylo asi děsivé, kdyby na prvních místech byla třeba řadovka Jakoba Silvfeberga. (asi sem to i špatně opsal. )


Takže 6. místo


ICE premiers - Vadim Schipachyov 705/1299

Obrázek




5.místo






ICE premiers - Vladimír Tarasenko Subzero

Obrázek







brambora





Black Diamond - Kuba Voráček a kousek, nebo spíš kus nehraného svetru (myslím že je tam limit /99)

Obrázek







3.místo






Black Diamond a jeden uměle vytvořený diamantek pro Warrena Foegela (pro mě celkem neznámý hráč) v limitu 77/99

Obrázek




2.místo





Black Diamond a jeden z nejlepších nováčků 18/19 Rasmus Dahlin na Exquisite v limitu 15/199 (další blonďaté ucho, minule sem měl Petterrsona)

Obrázek



No a už teda zbývá jen to první místo.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Diamantů už bylo 6.....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
víc karet tam nedávají....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
1.místo
.
.
.
.
.
..
.
ICE PREMIERES
.
.
.
.
.

.
.
.
.
sorry za ty tečky, tež mě to vždycky se*e, když to tu tak někdy dává, ale už to asi chápu *rfl*










Autographed PATCH - Tyson Jost v limitu 2/10

Obrázek




Díky za shlédnutí mého breaku. Zajímalo by mě, jak byste třeba vy udělali první šestku, nebo pětku, prostě jestli by ste to udělali jinak.



.
Roberto Luongo 600/xxxx

Uživatelský avatar
jirijost
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 136
Registrován: pát 11. kvě 2018 16:04:37
Bydliště: České Budějovice

Re: UD Black Diamond 18/19, Ice 17/18 a pár balíčků

Příspěvek od jirijost »

Nádherný auto patch mého jmenovce na ICE, to je fakt úžasná karta! Gratulace *gc*

Diamondy celkem provar, ty manufactured vůbec nechápu že tam dávaj ale když už aspoň že Kuba Voráček, Dahlin je slušná karta a k tomu ten diamand Foegelea, ty vím že se moc neobjevují a jsou to pěkně cenné karty. Sice to neni úplně hvězdné jméno ale v NHL hraje a já myslím že je před ním taky slušná budoucnost co jsem ho párkrát viděl. Přesto tohle za ty peníze prostě nechceš otevřít :thumbdown:
Sběratelem od 10.1. 2018

Jesse Puljujärvi 118x
Brock Boeser 67x
Sign of the Times 18-19 39x

johny2233
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 08. úno 2018 0:30:43

Re: UD Black Diamond 18/19, Ice 17/18 a pár balíčků

Příspěvek od johny2233 »

Koukám, že ta věta o tom, že jsem měl doma box skoro rok dokáže některé lidi pěkně rožhavit, příště se k tomu už radši nebudu přiznávat *rfl* Prostě jsem tak pokukoval po různých boxech, které už se hůře shání a dával je dohromady a dnes jsem je rozbalil to je vše, tak mě nebijte :D :D Jost a Dahlin super karty *gc*

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: UD Black Diamond 18/19, Ice 17/18 a pár balíčků

Příspěvek od Omerta »

jirijost píše: Přesto tohle za ty peníze prostě nechceš otevřít :thumbdown:
No tak přesně tohle od Diamondů právě chceš :)

Tohle je jeden z těch opravdu lepších boxů a nevím co víc by chtěl člověk vytáhnout, když ne právě diamant *nevim*

Ano, to jméno není TOP, ale kejshit je prostě kejshit. - navíc úplnej nonamesráč to opravdu není

No a k tomu RC Dahlina - jedinej on a Pettersson jsou /199 ostatní /299,
manufaktůru Vorase - 2 na kejs
jsy Halla
prsten Robitailla-gold /99 - náhodně vloženo

..... já lidi opravdu nevím co chcete
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: UD Black Diamond 18/19, Ice 17/18 a pár balíčků

Příspěvek od deiv14 »

V prvé řadě parádní úvod, takhle si představuji show & tell *ano*

Doughty na Full Force die-cut paralelce z GB je skvělá trefa, ty karty se špatně shánějí a tohle je super jméno.

Z balíčků se mi nejvíc líbí Brett Hull na krásném insertu ze starých Score, ta karta má něco do sebe. Atkinson na Exclusive paralelce taky super.

Co se týče boxů, no, musím dát za pravdu Dannymu. Když už člověk jde do novodobých Black Diamond, musí tak nějak přijmout, co to je vůbec za produkt. V rámci BD je tohle zřejmě lehce nadprůměrný box. Jediné, co by se mu dalo opravdu vytknout, je absence podpisovky, což mi přijde v tak drahém produktu jako pochybení. Foegele je celkem šikovný hráč, hraje stabilně, mohlo by z něj něco být.

Co se týče Ice, tak bych řekl, že moc lepších boxů jsem neviděl. Jasně, je to jen o té jedné kartě, ale ta se teda povedla! *gc* velká gratulace a díky za super příspěvek *cl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: UD Black Diamond 18/19, Ice 17/18 a pár balíčků

Příspěvek od DJjandy »

Škoda, že ten Doughty na Full Force nebyl Kopi, ale i tak pecka! ;) A Lucky Luc z BD by mě taky rozhodně potěšil, určitě víc, než nějaký Šipačov nebo třeba manufactured Kuby Voráčka, ale to je samozřejmě věc názoru. ;)

Jinak otvíračka určitě povedená, díky za ukázku!
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

pf2000
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř 26. zář 2018 15:39:21
Bydliště: Otrokovice

Re: UD Black Diamond 18/19, Ice 17/18 a pár balíčků

Příspěvek od pf2000 »

Byl jsem zvědavý, co otevřeš v boxu ICE, nedávno se mi v něm docela zadařilo. Když jsem viděl prvních pět insertů, tak jsem si říkal, že je to docela průšvih. Nicméně poslední karta to převrátila úplně naruby. Už samotná ice rookie karta Josta v limitu */99 je pěkná trefa, ale patch s podpisem v limitu */10 je case hit. Počítám, že pár nerozbalených boxů ICE bys za něho dostal. :clap:

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: UD Black Diamond 18/19, Ice 17/18 a pár balíčků

Příspěvek od SteveRogers92 »

Já si nemůžu pomoct ale Foegel ma na té fotce strašně divnou hlavu ( dělá to to plexi na helmě) :D
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů