2020 Reprezentace Moje Kartičky

Boxy otevřené sběrateli v měsíci květnu 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

2020 Reprezentace Moje Kartičky

Příspěvek od DzEjDy »

A abych jenom nedržkoval jak je pořád něco špatně, koupil jsem si jeden box abych si karty ošahal i naživo :) ...


Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Vím, že se vydavatel ze ten text u Stračeny omlouval, ale jako nevím. To není chyba v i/y nebo nějaký překlep. Jestli tohle někdo aspoň jednou četl než to šlo do tisku a nevšimnul si toho, tak to je na zváženou jestli dělá svoji práci poctivě.

Obrázek
Obrázek
U podpisovky Červenýho nemůžu identifikovat číslo limitace, 00/30? *nevim*

Obrázek


Jako je tam spousta věcí, který jsou fakt super. Parádní brankářský die-cut insert, to propojení kartiček a videa k danýmu hráči pomocí QR kódu u Captains taky fajn, pokračování Unique Generation, National Pride jako hardsing podpisovky (i když je to na tom checklistu znát), memo karty skvělých hráčů (uvítal bych ale větší rozmanitost než jenom stick karty)... Na druhou stranu to resumé kazí dost takových drobných, možná nenápadných detailů, který se fakt nepovedly. Tady u mě třeba ta zvlášní limitace karty, jestli nejsou rozlišeny promo karty od karet v retail boxech, to divný definování buyback karet Jágra, poměrně vysoká cena za box (i když třeba tenhle konkrétní mně přijde cena/výkon v pohodě)... Za mě loňský ročník byl lepší, je vidět snaha, ale pořád tomu něco chybí. Určitě bych se nesnažil z toho dělat alá OFS produkt. Repre karty to budou mít vždycky těžký, je to hodně úzce profilovaný produkt, takže každá chybička je tam strašně vidět.

*thks*
Obrázek

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2020 Reprezentace Moje Kartičky

Příspěvek od radek850 »

No dostat za ty prachy tohle, tak brecim... Právě proto si ten box v životě nekoupím, to je prostě špatný... A to jsi ještě vychytal jedno z top jmen na memo, který to aspoň trochu vytáhlo
Ale zase je v boxu chyba v limitaci, takové věci by se prostě dít neměly. A jak vidím, tak těch chyb v limitaci bude docela dost... Trapnost.
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2020 Reprezentace Moje Kartičky

Příspěvek od Michal »

radek850 píše:No dostat za ty prachy tohle, tak brecim... Právě proto si ten box v životě nekoupím, to je prostě špatný... A to jsi ještě vychytal jedno z top jmen na memo, který to aspoň trochu vytáhlo
Ale zase je v boxu chyba v limitaci, takové věci by se prostě dít neměly. A jak vidím, tak těch chyb v limitaci bude docela dost... Trapnost.
Clovek je tvor zapomnetlivy...
Pred par lety produkovalo OFS mnohem horsi material bez jakehokoliv zajmu o zlepseni, pak prisel pan Hrbek, a nakopnul je, ale taky to nebylo ze dne na den. Taky tam byly faily, co se distribuce tyce, co se znaceni karet tyce nebo co se gramatickych chyb tyce - at uz slo o zkomoleniny anglickych spojeni nebo diakritiku. Ten vyvoj OFS do urcite miry trva do dnesnich dni.
Moje karticky jsou relativne novy hrac na poli karet, a z jednani majitele tady na foru citim snahu o maximalni zlepseni a kazdorocni posun produktu dopredu. At uz jsou to nove napady, viz QR kody, nebo nakup novych stroju na vyrobu.

Tyhle komentare jsou tedy z meho uhlu pohledu uplne zbytecne a nikomu ani nicemu nepomohou. Hlavne od tebe, Radku, je nechapu. U Chronology jsem se te nejakym zpusobem zastal, ale zjistuju, ze pro tebe je kazdy produkt na***, a vsude je na*** plneni a pomer cena/vykon, a ze se ti proste nelze zavdecit.
U Chronology mi vadila absence variability karet, ta tady ale je. To, ze nejsi spokojeny s plnenim, je tvuj problem, box by sis nekoupil tak jako tak. Pokud jsi sberatel, co sbira jen konkretni vec, a hleda ji pres aukce, tak prosim, i to je sbirani, ale nikdy potom nemuzes pochopit mentalitu ,,breakaru", kteri produkty oteviraji pro radost, a financni zisk nebo hit v podobe pekne karty je jen bonus.

Ja jsem za Moje karticky rad, a ikdyz si je nekoupim, protoze repre nemam jak na svoje sberalske zamereni naroubovat, tak se na breaky vzdy rad podivam, a je vzdy hezke vedet, ze CR neni jen jeden monopol v podobe OFS jako v USA s UD, ale ze si clovek muze vybrat.

A jak rikam, nezapominat, ze vsichni delaji chyby, i velikani jako UD, ktere napriklad v CUPkach prohodilo fotky Zibanejada s Zuccarelem atd. :)

PS: Voracek je super, a limitky Francouze se Strakou, a podpis Cajanka je podle taky bezva! *gc*
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2020 Reprezentace Moje Kartičky

Příspěvek od radek850 »

Michal píše:
radek850 píše:No dostat za ty prachy tohle, tak brecim... Právě proto si ten box v životě nekoupím, to je prostě špatný... A to jsi ještě vychytal jedno z top jmen na memo, který to aspoň trochu vytáhlo
Ale zase je v boxu chyba v limitaci, takové věci by se prostě dít neměly. A jak vidím, tak těch chyb v limitaci bude docela dost... Trapnost.
Clovek je tvor zapomnetlivy...
Pred par lety produkovalo OFS mnohem horsi material bez jakehokoliv zajmu o zlepseni, pak prisel pan Hrbek, a nakopnul je, ale taky to nebylo ze dne na den. Taky tam byly faily, co se distribuce tyce, co se znaceni karet tyce nebo co se gramatickych chyb tyce - at uz slo o zkomoleniny anglickych spojeni nebo diakritiku. Ten vyvoj OFS do urcite miry trva do dnesnich dni.
Moje karticky jsou relativne novy hrac na poli karet, a z jednani majitele tady na foru citim snahu o maximalni zlepseni a kazdorocni posun produktu dopredu. At uz jsou to nove napady, viz QR kody, nebo nakup novych stroju na vyrobu.

Tyhle komentare jsou tedy z meho uhlu pohledu uplne zbytecne a nikomu ani nicemu nepomohou. Hlavne od tebe, Radku, je nechapu. U Chronology jsem se te nejakym zpusobem zastal, ale zjistuju, ze pro tebe je kazdy produkt na***, a vsude je na*** plneni a pomer cena/vykon, a ze se ti proste nelze zavdecit.
U Chronology mi vadila absence variability karet, ta tady ale je. To, ze nejsi spokojeny s plnenim, je tvuj problem, box by sis nekoupil tak jako tak. Pokud jsi sberatel, co sbira jen konkretni vec, a hleda ji pres aukce, tak prosim, i to je sbirani, ale nikdy potom nemuzes pochopit mentalitu ,,breakaru", kteri produkty oteviraji pro radost, a financni zisk nebo hit v podobe pekne karty je jen bonus.

Ja jsem za Moje karticky rad, a ikdyz si je nekoupim, protoze repre nemam jak na svoje sberalske zamereni naroubovat, tak se na breaky vzdy rad podivam, a je vzdy hezke vedet, ze CR neni jen jeden monopol v podobe OFS jako v USA s UD, ale ze si clovek muze vybrat.

A jak rikam, nezapominat, ze vsichni delaji chyby, i velikani jako UD, ktere napriklad v CUPkach prohodilo fotky Zibanejada s Zuccarelem atd. :)

PS: Voracek je super, a limitky Francouze se Strakou, a podpis Cajanka je podle taky bezva! *gc*
Michale, víš prd, co jsem se toho naotvíral, a jaké zkušenosti s otevíráním mám... Své názory mám podložené zkušenostmi s otevíráním, jak pomocí personal breaků, tak i několika desítek hodin strávených na youtube, když jsem koukal na groupbreaky produktů.
Zavděčit se mi rozhodně dá, ale není to vůbec lehké... Protože nejsem zvyklej bejt ovce, která chodí se stádem, a která se smíří s tím, co dostane.
Od produktů vyžadují kvalitu, dobrý poměr cena/výkon, a mnoho dalších aspektů.
Zrovna problém s kartami reprezentace je jednoduchý - za hodně peněz málo muziky. Když dám na něco vysokou cenovou, tak to hned neznamená, že se z věci stane exkluzivita, což si ale v Moje kartičky asi myslí, když jedou tímto směrem. Samozřejmě bych tady mohl mluvit o mnoha dalších chybných krocích, ale to by teď bylo mé povídání poněkud zcestné.
Šašky z UD tady prosím ani nezmiňuj, od té doby, co nemají konkurenci, tak se chyb jen a jen zvyšuje, každým rokem víc a víc... A o to horší je, že lidi to začínají brát s relativním klidem.
Když bude mít UD a další firmy jen kladnou pozitivní reakci a budete jim furt říkat, jak nic nevadí, jak je všechno v pohodě, tak se v životě nic k lepšímu nezmění!
Jinak o jednání majitele si můžeme napsat, případně i pokecat jinde, než tady... Máš na to ale příliš pozitivní pohled a vidíš jen to dobré, což ale chápu, jelikož majitele, očividně, ani pořádně neznáš, nebo jsi o něm neslyšel dostatečně. To ti ale můžu preferovat jinde
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2020 Reprezentace Moje Kartičky

Příspěvek od Bianconero »

Čeští sběratelé pro Upper Deck vůbec nic neznamenají, Radku. Jsme kapka v moři. Až se ozve zámořský trh, že už nechtějí checklisty plné nováčků, pak s tím třeba firma něco udělá. Ale sami sběratelé si o ty karty řekli a poptávka po nich pořád roste. My se tady můžeme třeba stavět na hlavu, ale nic nezměníme. Takže ano, já půjdu, a budu si produkty Upper Decku, které jsou v mé cenové relaci a které mám rád - Series, MVP, O-Pee-Chee, O-Pee-Chee-Platinum - kupovat a tu tebou nenáviděnou firmu budu i nadále podporovat.

A když chceš Michalovi něco předhazovat, tak buď konkrétní a neodkazuj se obyčejnými frázemi. Piš důvody, proč to či ono, co si rozbaloval, kdy si to rozbaloval a co konkrétně chceš ze svého pohledu vytknout. Obyčejné fráze jsou k ničemu. Když vytýkám, musím vědět co vytýkám a proč to vytýkám, proč se mi to nelíbí.

Pokud chceš mluvit při rozbalování boxů o poměru cena/výkon, zvlášť pak u boxů od 3 tisíc a výš, pak si toho asi moc ještě nerozbalil. Každý, kdo tyto boxy rozbaluje, ví, že ta návratnost tam není a nikdy nebude, pokud to neovlivní trh, resp. sami sběratelé tím, že ceny jednotlivých karet vyženou nahoru. Jenomže když ti sběratelé vyženou cenu jednotlivých karet nahoru, úměrně tomu začnou i prodejci zdražovat. Podívej se, kolik stojí UD Series nováčkovských ročníků Crosbyho, Ovechkina, McDavida nebo Matthewse, a vedle toho se podívej, kolik stojí ten samý produkt nováčkovských ročníků Tavarese, Halla, Nugenta-Hopkinse nebo Ekblada a spol. Ty rozdíly tam jsou.

Dám ti zcela přesný příklad toho, jak se to vyvíjí a ukážu ti to na NBA a firmě Panini. Sice jiný sport a jiná firma, ale praktiky a mechanismy jsou úplně totožné jako u NHL a Upper Decku. Nováčkovský ročník Dončiče a Younga. Ti dva šli jako trojka a pětka draftu. Ty produkty byly cenově dole. O obou dvou se vědělo, že jsou to velice slibní nováčci, ale oba dva byli svým způsobem podceňovaní. Hobby box 2018-19 NBA Hoops od Panini se na začátku prodával v přepočtu za nějakých 2500 Kč. Takový standard jako UD Series. Jenomže ti dva začali hrát skvěle a cena šla lehce nahoru, protože se začali o něco více poptávat jejich karty, ale ne o zase moc velký rozdíl, takže box stál 3000 Kč. Za poslední rok hráli fantasticky oba a Dončič začal promlouvat do boje o MVP ligy. To se obvykle u 21letého borce nevídá, protože takoví byli třeba Lebron nebo MJ. Cena šla během března letošního roku na 4000 Kč. Máme pomalu konec května a ty boxy jsou na 5000Kč. Během jednoho roku nabrali ohromně na obrátkách a ceny šly nahoru. Proč? Protože na trhu se objevila větší procento investorů, skupují se karty Dončiče, Younga, ale i Lebrona Jamese z toho ročníku 2018-19, protože je to jeho první rok v Lakers. Obdobně je to s produktem, který začne vycházet. Po pár letech začne řada sběratelů vykupovat velká jména z těch produktů, protože můžou říct "1st year card "player" of this produkt". Cena karet na trhu hodně hýbe tím, za kolik prodejci prodávají boxy. Proč? Protože je po těch produktech větší poptávka, lidi toho hráče chtějí vytáhnout. Logicky proto šly konkrétně NBA boxy ročníku 2018-19 až o polovinu s cenou nahoru, protože šla nahoru poptávka. A to jsem zmínil jeden z nejlevnějších produktů. Když zmíním Revolutiony, Prizmy nebo Selecty, tam se bavíme o základnu 300 dolarů na box, když vycházely. Teď? Takřka 800 dolarů, tedy přes 20000 Kč úplně s přehledem. Letošní Selecty se prodávají za téměř 700 dolarů, kvůli Ja Morantovi a Zionu Willimasonovi, to jsme pěkně prosím na více než 18000 Kč. Proč to píšu? Protože ty nadáváš na Upper Deck, ale v NBA kartách dělá Panini to samé, resp. je to na ještě vyšší úrovni, což je ale i vnímané tak, že basket je zkrátka podstatně výš než hokej, který je "chudý příbuzný". A když půjdu do baseballu, má tam "monopol" Topps, byť mu tam bez licence fušuje Panini.

Ono nestačí jen nakoukat si hodiny breaků na YouTube a pak dělat chytrého. Taky mám nakoukáno, každý den jsem na COMC, eBay, sleduju několik předních karetních YouTuberů, ale ani zdaleka bych si nedovolil říct, že tomu rozumím. Čím víc to sleduju, tak ne že bych získával jistotu a říkal si, jak toho víc vím, ale objevuju, že vím velký kulový a je toho naopak čím dál tím víc, co nevím.

Taky se mi nelíbí, co s tím letos pan Kopp vyvedl, že ten produkt nevyužívá svého potenciálu, jak říká Pavel, ale co se dá dělat. Vydavatel má své právo si vydávat co chce, jak chce. Chceš tomu pomoct? Zkus vést věcnou diskusi s panem Koppem. Napiš mu, zajdi za ním, zkus mu dát podněty, aby tě vyslechl a vzal tvoje myšlenky třeba možná i k srdci. Ale netahej do těchto diskusí Upper Deck, protože to s tím nemá co dělat. Upper Deck nikdy neovlivníme, nikdo z nás, na to jsme tady úplný hovna, resp. ani hovna ne, jsme možná tak křeččí bobky, které nikoho nezajímají. U pana Hrbka a OFS nebo u Moje Kartičky a pana Koppa můžeš něco ovlivnit, dát ty věcné připomínky a zkusit se angažovat. Házím ti rukavici. Chceš-li být spokojenější, tak přilož ruku k dílu nebo mlč a šoupej nohama.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2020 Reprezentace Moje Kartičky

Příspěvek od pavelbart »

Bianco díky za příspěvek k NBA, shodou okolností jsem teď dost NBA karty sledoval a studoval a je to strašný masakr. A celkově za velmi pěkný a dost širokospektrální pohled na ceny boxů a karet:-)
Samozřejmě na tom měl velký vliv seriál The Last Dance:-), který jsem v úterý úspěšně dokoukal.

Jen něco k UD - škoda, že nebude NHL Global Game v říjnu, protože jsme toho měli připraveno dost. Zřejmě se ty věci k nám dostanou jinou formou, více představím, až bude vše dohodnuté. Ale je to nepříjemná čára přes rozpočet... a možná se vše přesune na další rok.

Nezazněl tady nikdy jeden strašně důležitý fakt.
Nikdy tady nikdo nebyl, kdo by nějak extra v EU něco dělal a tlačil na ně. Všechno byly firmy, co měli hokej a ostatní sporty jako doplněk. To je potřeba si uvědomit. Karty UD se tady prodávaly, konkrétně v ČR a SK, bez zázemí, bez zpětné vazby. Pže to nikoho moc nezajímalo. Spíše tady bylo více lidí, co to tahali bez cla než firem. Takže vlastně nebyl důvod ze strany UD se o ten trh nějak více zajímat... Teď jsme tady my, nejsme UD dealer ani rok. Jestli máme šanci něco změnit, spíše ale vyřídit nějakou speciální podporu pro náš trh, nebude to hned. To je potřeba si uvědomit. Naše vztahy jsou na velmi dobré obchodní úrovni, ale trh jsme pořád hodně malý. Myslím ale, z reakcí z poslední doby, že ne úplně nezajímavý. Uvidíme.
My jsme vlastně první typicky hokejová firma a samozřejmě, nemůžu tam vlítnout a říkat jim, že vše dělají špatně. A upřímně, já si to ani nemyslím. Snažím se jim ale dát postřehy od CZ sběratelů. Nic proti Radku, ale konstruktivní... ne tvou kritiku, na to nikdo zvědavý není... všechno kritizovat umí každý, po závisti bych řekl, že to je náš druhý národní sport. A jak píše Bianco, zkus s lidmi komunikovat normálně a třeba na tvůj názor dají.

Já osobně se domnívám, že plnění produktů, nejen hokejových, ovlivňují hodně i GB. Možná pro nás bohužel, ale tam většině ty produkty vyhovují. Na setkání dealerů jsem slyšel na produkty strašně málo kritiky, naopak! Až jsem byl překvapen, nemluvím o veřejných prohlášeních, ale když jsem se bavil s lidmi na chodbách, u oběda. Neberte jako názor haty na FB... to je stejný všude na světě...
Musím ale říci, že i čeští a možná slovenští sběratelé, kteří do hobby vstoupili v posledních dvou letech, vůbec produkty nekritizují. Spíše právě naopak. A také chtějí nováčky. Kdybyste věděli, kolik lidí sbírá Makara, asi byste byli dost překvapení. O McD ani nemluvím...
Takže je asi potřeba si říci, že názor řekněme starších (služebně) sběratelů a těch novějších, se dost diametrálně liší. Nejde to samozřejmě paušalizovat, ale je to skutečně tak. Je plno lidí, co sbírá s dětmi a kupují blastery, MVP, Series 1, ještě tak po Platiny... Nakupuje u nás spousta lidí, kteří nejsou aktivní ani na FB ani tady, chodí k nám do obchodu, jasně, občas se někdo ozve, ale v globále bych řekl, že jsou velmi podobní těm zámořským sběratelům, až mně to v poslední době dost překvapuje. Musíme si taky uvědomit, že tady na foru diskutuje dokola 50 lidí cca. A vesměs všichni, jsou sběratelé starší, služebně a často i věkem. Takže myslí, že netvoříme názor většiny, ať se nám to líbí, nebo ne.

A abych jen netlachal mimo, takový box, jako měl Dzejdy, by přece neměl nikoho urazit... ani za tu cenu.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020 Reprezentace Moje Kartičky

Příspěvek od Omerta »

radek850 píše:
Michale, víš prd, co jsem se toho naotvíral, a jaké zkušenosti s otevíráním mám... Své názory mám podložené zkušenostmi s otevíráním, jak pomocí personal breaků, tak i několika desítek hodin strávených na youtube, když jsem koukal na groupbreaky produktů.

WOW, tak teď mi spadla brada *what* .....desítky hodin na YT.... ó ty největší kartičkový experte...

*lgh* Ale teď vážně, většinou když se někde vynoříš a vypadne z tebe nějaké to tvé moudro, tak většina z nás neví jestli se smát, nebo brečet (...smíchy)

Připadáš mi jako Pepíček, který postavil 10 báboviček a už řídí všechny na celém pískovišti, protože on tomu přece "rozumí".

Hodiny co ty jsi prokoukal na YT, to jsem já a plno z nás zde naotvírali vlastníma rukama. Nevíš nic, pouze plácáš hlouposti a ve většině případů jenom dehonestuješ ostatní produkty. Ještě jsem ale od tebe neviděl jeden jediný příspěvek, ve kterém bys napsal něco konstruktivního, co by pomohlo ke zkvalitnění třeba právě tohoto produktu.... nic, nichts, nothing, nada, niets, niente...

Nadávat na boxy umí každej vocas, a většinou nejvíc ti, kteří ten produkt nikdy neotevřeli a ani neoteřou. Schovávajíc se za kouzenlou formulku, že se to nevyplatí, že obsah neodpovídá ceně a podobný bláboly.

Mohu tě jako člověk, který už do boxů nasral statisíce, ujistit o tom, že NIKDY ŽÁDNÝ TAKOVÝ PRODUKT, ABYS NA KAŽDÉM BOXU VYDĚLAL NEVYŠEL, A ANI NIKDY NEVYJDE.
Proč? Protože vydávání karet je podnikatelský záměr a ten se VŽDY dělá proto, aby na tom výrobce (majitel) vydělal. Ne aby na tom vydělal nějaký sběratel.

Takže pokud neotevřeš mid-end box, ve kterém se na tebe neusměje štěstí v podobě podpisovky McD, nebo Gr8 1, tak na tom vždy proděláš.

Ano jsou produkty, které jsou na tom o něco líp, ale stejně na tom nelze NIKDY vydělat.

Od tebe ale slyším pořád to samé a to jenom, peníze, peníze, peníze.... jo hochu, tady seš špatně. To sis toto fórum spletl s fejsbukovými kašpary, kteří se do tohoto koníčku nasrali s vidinou desetitisícových příjmů, měsíc co měsíc. Bohužel, na tomhle nelze zbohatnout....



K boxu - pokud pominu ty faily a dájkaty "Skanie" (nic proti die-cutu jako takovému, ale to logo :sick: ), tak plnění je u tohoto velice slušný. Vorasův klacek, limitovaný momentky, limitovanej "El Kapitánův" insert a nakonec nejlepší karta celé série, Unique Generation.
Za mně super!
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2020 Reprezentace Moje Kartičky

Příspěvek od radek850 »

Asi tady špatně jsem... Celkově ve všech skupinách. Protože už se taky postupně všech karet zbavuji, právě kvůli komunitě, se kterou jsem se úplně nesetkal na podobné vlně, až na pár fakt skvělých lidí...
Buď svůj.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020 Reprezentace Moje Kartičky

Příspěvek od SugarRay »

Radku buď svůj *rfl* , podle mě obsah slušnej , určitě bych si nestěžoval tohle mít v boxu .
Obrázek

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: 2020 Reprezentace Moje Kartičky

Příspěvek od Davejar »

Radku...chápu to dobře, že jsi prodal poměrně solidní sbírku Ritticha z důvodu, že jsi se neztotožnil s komunitou?....a ještě nabízíš k prodeji sbírku Kuby Škarka...to je taky kvůli komunitě?...sorry, ale nedává to smysl...nevím jak je to dlouho, ale pamatuju si, že jsi prodával kartu/y Zachy, že jsi neměl peníze na pojistku na auto nebo tak něco...

Pokud je to opravdu ten důvod, tak mě osobně to nedává smysl, myslím, že názory ostatních snad nemůžou mít vliv na to, co kdo chce sbírat...

K boxu: Já bych byl nadšenej, Vorasův stick parádní, Unique paráda a Francík /50 taky fajn. Podpisovka Rudy by mě ,, nenadchla,, ale to jen pro jeho spojitost s týmem Mech...Mountfieldu *rfl*

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2020 Reprezentace Moje Kartičky

Příspěvek od radek850 »

Davejar píše:Radku...chápu to dobře, že jsi prodal poměrně solidní sbírku Ritticha z důvodu, že jsi se neztotožnil s komunitou?....a ještě nabízíš k prodeji sbírku Kuby Škarka...to je taky kvůli komunitě?...sorry, ale nedává to smysl...nevím jak je to dlouho, ale pamatuju si, že jsi prodával kartu/y Zachy, že jsi neměl peníze na pojistku na auto nebo tak něco...



Pokud je to opravdu ten důvod, tak mě osobně to nedává smysl, myslím, že názory ostatních snad nemůžou mít vliv na to, co kdo chce sbírat...

K boxu: Já bych byl nadšenej, Vorasův stick parádní, Unique paráda a Francík /50 taky fajn. Podpisovka Rudy by mě ,, nenadchla,, ale to jen pro jeho spojitost s týmem Mech...Mountfieldu *rfl*

K Zachovi ano, to může být nějaký půlrok (cca??) zpátky, kdy jsem musel prodat skoro kompletní set nějakých těch Black diamond jumbo karet, ale za ten půlrok se hodně změnilo, a udělal jsem si nějaké jiné životní preference, a hokejové karty v budoucnosti, z mé strany, už nevidím jako nějakou aktivní část života, a hlavně peněz... Hlavní důvody ale vždy směřují k nějaké té komunitě, k lidem... Prostě všechno to jde od lidí, karty samy o sobě jsou věc nádherná, ale dělat něco, co mě zároveň i dost trápí, to se mi fakt nechce...
Rozprodávám úplně všechno, Rittich už má svého kupce, třeba se najde i na Kubu... A pak je ještě hodně věcí mimo to, prostě všechno musí pryč... :)
Buď svůj.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2020 Reprezentace Moje Kartičky

Příspěvek od radek850 »

Ještě mám na příští měsíc / dva nějaké plány, udělám svůj první a (asi) poslední gb v životě, pokud se zadaří... K tomu budu už ve sběratelském světě velmi externě a střídmě
Buď svůj.

Odpovědět

Zpět na „Květen/May 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host