2018 Donruss Optic Blaster Box NFL

Boxy otevřené sběrateli v měsíci květnu 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

2018 Donruss Optic Blaster Box NFL

Příspěvek od Michal »

Zdravím chlapi,

nedávno jsem zjistil, že se prodávají non-hockey sporty i v ČR, a tak jsem neváhal, a hned si pořídil Donruss Optic z roku 2018.
Break jsem provedl asi týden před Martinovým, ale chci jít trošku jinou cestou prezentace, a celková postprodukce se tak protáhla *rfl*
Musím se zároveň omluvit, ale videjko je trošku delší, protože jsem neudržel emoce, a radoval se z každé řadovky - na moji obhajobu jsou ty karty naživo fakt nádherné.

Doufám, že se bude break líbit, a dejte vědet, co říkáte na formu, a i případné komentáře/zajímavosti k hráčům - líbí se, nebo naopak ruší při sledování? Budu rád za každou odezvu. :wave:

Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Joffrey_15
Veterán
Veterán
Příspěvky: 974
Registrován: úte 31. kvě 2011 15:30:13
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018 Donruss Optic Blaster Box NFL

Příspěvek od Joffrey_15 »

Konečně se tu začínají breakovat pořádný věci :) ale jako Dalvin Cook bez komentáře, to jako vážně? :D :D

Optic mám hodně rád ale v porovnání s NBA Optic, mi ty fotbalové přijdou o něco slabší a to plnění je ještě horší než letošní OPC Platinum :D

Škoda, že se nepovedla aspoň jedna lepší RC :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2018 Donruss Optic Blaster Box NFL

Příspěvek od Michal »

Joffrey_15 píše:Konečně se tu začínají breakovat pořádný věci :) ale jako Dalvin Cook bez komentáře, to jako vážně? :D :D

Optic mám hodně rád ale v porovnání s NBA Optic, mi ty fotbalové přijdou o něco slabší a to plnění je ještě horší než letošní OPC Platinum :D

Škoda, že se nepovedla aspoň jedna lepší RC :)
Haha, nemůžu si pomoct, ale Minnesotu nemám vůbec rád, protože jí kvůli HIMYM fandí snad všichni v mém okolí, takže jsem Cooka rychle přelétl. V boxu jsem měl určitě více dobrých jmén viz. třeba ještě z hlavy Agholor, ale ono když člověk ví, kolik hráčů má tým na rosteru, a že tento base set má ,,jen" 100 hráčů, tak to vychází, že de facto co jméno, to pojem.

Plnění nemůžu srovnávat, zatím jsem jen cíleně sbíral hráče (Campbell/Kamara) a nic nebreakoval, ale musím říct, že mě fotbal a breakování tak chytlo, že už mám další boxy na cestě.

I přesto, že jsem basket dlouho hrál, tak mě bohužel NBA, ani její karty nechytly, ikdyž podpis Jordana si přeju už dlouho, ale kdo ví? Není všem sběratelským dnům konec.
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2018 Donruss Optic Blaster Box NFL

Příspěvek od Bianconero »

Michal píše: Haha, nemůžu si pomoct, ale Minnesotu nemám vůbec rád, protože jí kvůli HIMYM fandí snad všichni v mém okolí....

... musím říct, že mě fotbal a breakování tak chytlo, že už mám další boxy na cestě.

I přesto, že jsem basket dlouho hrál, tak mě bohužel NBA, ani její karty nechytly, ikdyž podpis Jordana si přeju už dlouho, ale kdo ví? Není všem sběratelským dnům konec.
To je divnej důvod k vybrání si, komu fandit. :D

Co máš na cestě? 8-)

Podpis MJ bychom brali asi všichni. :D Každopádně osobně jsem se ještě nesmířil s tím, že za něj budu muset vyklopit několik tisíc dolarů. :lol:

Break dobrej, hlavně je fajn, že je pojatej zase úplně jinou formou. Trochu jako YouTuber zeeree Gaming, ale ty si to měl pořádně vyšperkovaný. :D
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2018 Donruss Optic Blaster Box NFL

Příspěvek od Michal »

Bianconero píše:
Michal píše: Haha, nemůžu si pomoct, ale Minnesotu nemám vůbec rád, protože jí kvůli HIMYM fandí snad všichni v mém okolí....

... musím říct, že mě fotbal a breakování tak chytlo, že už mám další boxy na cestě.

I přesto, že jsem basket dlouho hrál, tak mě bohužel NBA, ani její karty nechytly, ikdyž podpis Jordana si přeju už dlouho, ale kdo ví? Není všem sběratelským dnům konec.
To je divnej důvod k vybrání si, komu fandit.

Co máš na cestě?

Podpis MJ bychom brali asi všichni. Každopádně osobně jsem se ještě nesmířil s tím, že za něj budu muset vyklopit několik tisíc dolarů.

Break dobrej, hlavně je fajn, že je pojatej zase úplně jinou formou. Trochu jako YouTuber zeeree Gaming, ale ty si to měl pořádně vyšperkovaný. :D
Mám na cestě další Opticy - různé ročníky a formy boxů - chtěl bych si každý měsíc něco otevřít, a pak se mi taky hlavně neskutečně líbí ty Rated Rookies!

Je to jak říkáš, ale hard signed podpis Jordana a Bradyho se nikdy neztratí, tak uvidím, jestli to někdy klapne! :)

Hustý, tak zereeho jsem vůbec neznal, ale viděl jsem teď pár videí, a baví mě - určitě je to super materiál pro inspiraci na další videa!
Já de facto žádné youtubery neznám, a už vůbec žádné nesleduji, ale sestra se v tom dost orientuje, a je na počítači šikovná, tak dostala zadání udělat z nudného videa video zábavné, a snad se povedlo. :)
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2018 Donruss Optic Blaster Box NFL

Příspěvek od Bianconero »

Rated Rookies jsou parádní, taky se mi hodně líbí. :thumbup:

Je výbornej, rád na jeho breaky koukám. Sice se inspiruju úplně jinými "YouTubery breakery" (nebo jak je nazvat), ale tohle je zase úplně jiný vhled a baví mě to jako diváka, i když bych sám touto cestou asi nešel.

Sestra odvedla na úvod slušnou práci, budu se těšit na další videa. ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2018 Donruss Optic Blaster Box NFL

Příspěvek od mapko »

pekne urobene
zaujima ma ako a na com si tocil video a v akej aplikacii sa daju robit efekty :)

inak futbalu nerozumiem :) ani pravidlam poriadne, bohuzial asi pre mna

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2018 Donruss Optic Blaster Box NFL

Příspěvek od Michal »

mapko píše:pekne urobene
zaujima ma ako a na com si tocil video a v akej aplikacii sa daju robit efekty

inak futbalu nerozumiem :) ani pravidlam poriadne, bohuzial asi pre mna
Diky moc, vyridim! :)

Je to opravdu prvotina - video jsem tocil na sestry Ackovy Samsung, nevim, jestli ma A40, A50 nebo neco jineho, protoze muj Huawei je uz ve fazi rozkladu :D no a editaci delala v programu Sony Vegas. Jak uz jsem psal vyse, tak sestra je dost sikovna, a v tehle vecech se vyzna, tusim, ze Sony Vegas je dokonce placena platforma, neco jako photoshop, takze uz lepsi editacni program...

Fotbal je naaadherny sport. Pravidla jsou trosku slozitejsi, ale kdyz do toho clovek pronikne, tak de facto kazdy zapas je zazitek. Nekdy to muzeme lehce probrat nad pivkem. ;)

Jinak jsem vcera shledl na CAAF tohle video o zacatku americkeho fotbalu a sberatelstvi NFL karet v Cechach, a bylo to moc pekne pokoukani. Zajemcum vrele doporucuji - takovy americkofotbalovy Mr. Hrbek.
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018 Donruss Optic Blaster Box NFL

Příspěvek od Lukyn55 »

americkej fotbal je úplně skvělej sport.. maximálně mě učaroval, takže když to jde,tak koukám na sportu 1 a 2 na NHL nebo NCAA, akorát je pak docela utrpení se koukat na tu naši ligu :D .. nevlastní brácha zase svého času dělal tackla za Aligátory a čas od času se zajdu u nás v Brně kouknout na holky na Amazonky .. ale na ten zámořskej fotbal to prostě nemá ani v nejmenším .. jinak jsem moc rád, že se kartičky NFL už dají aji sehnat u nás.. čas od času si něco otevřu pro radost.. ale jelikož co není do sbírky,tak se snažím z karet udávat dál, tak ty americké zase nekupuju víc, protože bych na ně ten odbyt neměl no :D
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2018 Donruss Optic Blaster Box NFL

Příspěvek od Michal »

Lukyn55 píše:americkej fotbal je úplně skvělej sport.. maximálně mě učaroval, takže když to jde,tak koukám na sportu 1 a 2 na NHL nebo NCAA, akorát je pak docela utrpení se koukat na tu naši ligu :D .. nevlastní brácha zase svého času dělal tackla za Aligátory a čas od času se zajdu u nás v Brně kouknout na holky na Amazonky .. ale na ten zámořskej fotbal to prostě nemá ani v nejmenším .. jinak jsem moc rád, že se kartičky NFL už dají aji sehnat u nás.. čas od času si něco otevřu pro radost.. ale jelikož co není do sbírky,tak se snažím z karet udávat dál, tak ty americké zase nekupuju víc, protože bych na ně ten odbyt neměl no :D
To mi povidej! Ja hral tri roky za Prague Mustangs jako Runningback a ocekavani vs realita je hodne velky rozdil! Je to asi jako ve vsech sportech: v televizi to vypada super jednoduse, ale pak, kdyz clovek opravdu na tom hristi stoji, tak je to neskutecne narocne.

Co me mrzi, a v cem mam jeste mezery, je college football - udajne je v USA jeste popularnejsi nez NFL, ale za boha nevim, jak se k nemu dostat. Nevim, kde jsou streamy, jake je rozdeleni ligy a ani neznam tymy (krome Texans Longhorns). Tak snad i do toho v budoucnu nejak proniknu. *myslim*
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018 Donruss Optic Blaster Box NFL

Příspěvek od Lukyn55 »

Michal píše:Co me mrzi, a v cem mam jeste mezery, je college football - udajne je v USA jeste popularnejsi nez NFL, ale za boha nevim, jak se k nemu dostat. Nevim, kde jsou streamy, jake je rozdeleni ligy a ani neznam tymy (krome Texans Longhorns). Tak snad i do toho v budoucnu nejak proniknu. *myslim*
ten sytém pořádně taky ještě nemám naštudovaný, ale zápasy jsou to skvělé, kolikrát ta úroveň je stejná a možná i lepší jak NFL .. živě NCAA u nás od letoška dával sport 1 a 2
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018 Donruss Optic Blaster Box NFL

Příspěvek od Omerta »

Michal píše: Co me mrzi, a v cem mam jeste mezery, je college football - udajne je v USA jeste popularnejsi nez NFL, ale za boha nevim, jak se k nemu dostat. Nevim, kde jsou streamy, jake je rozdeleni ligy a ani neznam tymy (krome Texans Longhorns). Tak snad i do toho v budoucnu nejak proniknu. *myslim*


Nejznámější je stránka přímo NCAA - https://www.ncaa.com/sports/football/fbs

A statistiky za posledních 150 let ( *lgh* ) najdeš na sport reference - https://www.sports-reference.com/cfb/
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Tomas99
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 724
Registrován: pát 30. pro 2011 11:51:20

Re: 2018 Donruss Optic Blaster Box NFL

Příspěvek od Tomas99 »

Michal píše: Co me mrzi, a v cem mam jeste mezery, je college football - udajne je v USA jeste popularnejsi nez NFL, ale za boha nevim, jak se k nemu dostat. Nevim, kde jsou streamy, jake je rozdeleni ligy a ani neznam tymy (krome Texans Longhorns). Tak snad i do toho v budoucnu nejak proniknu. *myslim*
Jestli je "populárnější" než NHL nevím. Ale třeba než NHL a NBA ano... Viděl jsem žebříček popularity (asi dle sledovanosti) různých lig v USA a pokud si to dobře pamatuji tak to bylo: 1. NFL, 2. univerzitní fotbal, 3. MLB, 4. NBA, 5. NHL ...
sbírám: Doughty, Getzlaf, Lundqvist, Dopita, Jagr ...
sháním karty J.Dopity ze série OFS Classic 2019 80 let Vsetínského hokeje

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2018 Donruss Optic Blaster Box NFL

Příspěvek od Michal »

Tomas99 píše:
Michal píše: Co me mrzi, a v cem mam jeste mezery, je college football - udajne je v USA jeste popularnejsi nez NFL, ale za boha nevim, jak se k nemu dostat. Nevim, kde jsou streamy, jake je rozdeleni ligy a ani neznam tymy (krome Texans Longhorns). Tak snad i do toho v budoucnu nejak proniknu. *myslim*
Jestli je "populárnější" než NHL nevím. Ale třeba než NHL a NBA ano... Viděl jsem žebříček popularity (asi dle sledovanosti) různých lig v USA a pokud si to dobře pamatuji tak to bylo: 1. NFL, 2. univerzitní fotbal, 3. MLB, 4. NBA, 5. NHL ...
Díky moc za tipy a za odkazy. Zkusím to nějak stihnout, protože už teď je plný youtube příštího draftu, který by podle všeho měl být hodně silný.

K te oblíbenosti. Vysvětloval mi to spoluhráč, a je to koktejl všeho možného:
Každý tým hraje de facto každou sezónu s novým týmem, protože studenti přichází a odchází, pak ti kluci hrají zadarmo, nemůžou je vytrejdovat, tak hrají v relativní pohodě a častokrát si dovoli na hřišti za akci to, co by v NFL neprošlo, baví je reality show, a tohle sledování vývoje hráče od kluka po NFL hvězdu taková trochu reality je.
A nesmíme zapomínat, ze to jsou univerzitní týmy. My to asi moc nepochopíme, ale je tam nějaká hrdost, zápal absolventu, ale i prestiž a rivalita mezi školami navzájem, kdy každá chce být lepší než ostatní a do budoucna tak získat lepší studenty/hráče.
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018 Donruss Optic Blaster Box NFL

Příspěvek od Lukyn55 »

Michal píše: K te oblíbenosti. Vysvětloval mi to spoluhráč, a je to koktejl všeho možného:
Každý tým hraje de facto každou sezónu s novým týmem, protože studenti přichází a odchází, pak ti kluci hrají zadarmo, nemůžou je vytrejdovat, tak hrají v relativní pohodě a častokrát si dovoli na hřišti za akci to, co by v NFL neprošlo, baví je reality show, a tohle sledování vývoje hráče od kluka po NFL hvězdu taková trochu reality je.
A nesmíme zapomínat, ze to jsou univerzitní týmy. My to asi moc nepochopíme, ale je tam nějaká hrdost, zápal absolventu, ale i prestiž a rivalita mezi školami navzájem, kdy každá chce být lepší než ostatní a do budoucna tak získat lepší studenty/hráče.
joo to ti říkal dost dobře.. fakt tolik fake akcí jako v NCAA nikdy v NFL neuvidíš .. bývá to hodně krásnej fotbal .. však taky většina těch kluků, pak jde na draft NFL a jsou pak z nich hvězdy ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018 Donruss Optic Blaster Box NFL

Příspěvek od klajda »

Michal píše:A nesmíme zapomínat, ze to jsou univerzitní týmy. My to asi moc nepochopíme, ale je tam nějaká hrdost, zápal absolventu, ale i prestiž a rivalita mezi školami navzájem, kdy každá chce být lepší než ostatní a do budoucna tak získat lepší studenty/hráče.
Nebo taky to, že dost z nich tam má stipendium právě díky fotbalu. Ono hrát blbě a přijít tak o stipendium, který kolikrát pokryje celé školné v desetitisícových částkách (v dolarech), moc hráčů nechce. Ani se nedivím, že mají takový zápal a rivalitu. Navíc právě na tyhle zápasy chodí head hunteři hledat nějaký mladý kluky, co by se mohli někde uchytit a to si myslím, že je snem většiny kluků tam, tak se prostě o to porvat chtějí :D
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Květen/May 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů