Dejvův vánoční UD Premier 17-18

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Dejvův vánoční UD Premier 17-18

Příspěvek od Davejar »

Do tohoto boxu mě nalákala cenová akce na eshopu, kdy byl zlevněn o poměrně velkou částku. Jinak bych do premiéru za plnou cenu asi nešel.... 7 karet v boxu, jdeme na to

náhled boxu

Obrázek

base Premier Rookie Haydn Fleury - Carolina a Luke Kunin za Minnesotu /399 ( oba prodáno )

Obrázek
Obrázek

Premier Rookie Jersey Janne Kuokkanen - Carolina

Obrázek

Premier Rookie Autograph Madison Bowey - Washington

Obrázek

Premier Rookie Auto Patch Adrian Kempe - Los Angeles /299

Obrázek

Premier Signature Award Winners Bruce Bodreau - Washington /99

Obrázek

Premier Mega Patch Chest Logos Alec Martinez - Los Angeles /18

Obrázek

celkově bych řekl, že asi OK. Na můj vkus je to opravdu až moc rookie, ale věděl jsem o tom a za ty peníze jsem to risknul.
RPA Kempeho je krásná karta, myslím, že je to i lepší jméno z tohodle ročníku. Bodreau už v současnosti trenér Wild. U těhlech ,, starších,, pánů se měl strašně líbí podpisy. A mega patch Martineze taky hezká. Sice Kings nepatří k týmům, které bych nějak extra sledoval, ale myslím, že nový majitel se pro ní najde.
Kdyby měl někdo o něco zájem, stačí se ozvat. *placnuti*

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: Dejvův vánoční UD Premier 17-18

Příspěvek od Stefi »

2 karty pro LA, 2 karty pro Carolinu, 2 karty pro Washington... Zajímavé plnění
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Dejvův vánoční UD Premier 17-18

Příspěvek od deiv14 »

Mega Patch je myslím jeden na case nebo minimálně rozhodně není v každém boxu a ty karty jsou hodně oblíbené. Trošku škoda, že jsi na ní trefil neoblíbený klub a i v rámci klubu mohlo být lepší jméno. Naopak u Kempeho bych si paradoxně na tým nestěžoval, protože je to hodně nadějný hokejista a celkově se jedná o moc pěknou kartu, i díky povedenému patchi. Řekl bych, že jsi dopadl celkem slušně a napadá mě minimálně jeden člověk, který by byl z takového breaku vyloženě nadšený. Zdravím Davida Janáka *rfl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Dejvův vánoční UD Premier 17-18

Příspěvek od DJjandy »

A já zase zdravím Davida Šrámka *rfl* A musím mu dít za pravdu, z tohoto boxu bych byl určitě nadšený, protože ač všude říkám, že se už nesnažím získat kdejakou kartu Kings, tak tohle vytáhnout by pro mě byla pecka! Ta Kempeho karta má nádherný patch, doufal jsem, že ji mám, ale po kontrole na ACC jsem zjistil, že nemám. Jenže nejhorší je, že mám z této série už jeho tři karty a z nichž jedna je patch v limitu /36 a když se mi tohle stane, že mám nějaký nižší limit, tak se pak snažím posbírat vše. :D Tak jestli ho ještě máš, tak se mi třeba ozvi a snad se nějak domluvíme. ;)
No a když jsem na začátku reagoval na deiva, tak v tom budu pokračovat, protože je pravda, že z hráčů LA si tam mohl mít lepší jméno, Kopiho totiž nemám a to už bych tě bombardoval zprávami já. Na druhou stranu je Martinez dlouholetý, spolehlivý obránce Kings, který navíc v roce 2014 vstřelil vítězný gól v prodloužení finále a zajistil tak Králům zisk druhého poháru, to taky nemůže říct kde kdo. Ale chápu, že pokud LA nemusíš, tak určitě nebudeš sdílet moje nadšení a to je logický. Jinak sorry za sloh, ale musel jsem se trochu rozepsat, snad to moc nevadí.
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: Dejvův vánoční UD Premier 17-18

Příspěvek od Davejar »

Tak jsme se tu nakonec sešli tři Davidové, paráda *cheer*

Pustil jsem si video toho Martinezova finálového gólu a začal jsem si té karty o něco více vážit *cl* A co jsem koukl do checklistu, tak Martinez má v tomto ročníku pouze tři karty a to všechny 3 mega patche.

Však já u Kempeho hned psal, že je to lepší jméno z ročníku *cl*

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: Dejvův vánoční UD Premier 17-18

Příspěvek od lastik »

Tady to mam podobne jak ty, obsah asi v pohode, ale odvarenej bych z toho teda ja osobne nebyl *mrk*

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Dejvův vánoční UD Premier 17-18

Příspěvek od DJjandy »

Ještě když se vrátím k těm řečem o neoblíbenosti daného týmu, jen kdyby tam byl na mega patchi Wayne za LA, to by bylo radosti a gratulujících komentářů. :D :D :D
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů