2011-12 Panini Certified + balicky

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1572
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

2011-12 Panini Certified + balicky

Příspěvek od Chrostik »

Davno som nic neotvaral, volba padla na boxik 2011-12 Panini Certified, este som ho neotvaral, v tejto serii boli aj moje Privatky, tak preco to neskusit, chyba mi tam napriklad Crosby, ciel bol teda jasny, aj ked nerealny *lgh* k boxu pribudlo 9 balickov v zlozeni 3x 18-19 SP Authentic, 4x 15-16 OPC Platinum, 1x 15-16 Full Force a 1x 06-07 Black Diamond...

Obrázek

Vysledok nasledovny...

z Full Force ako inak Blueprint Noah Hanifin... z Diamondov Rookie Gems Triple Diamond Jeremy Williams (1:8 balickov), pre mna nezname meno, v NHL odohral 32 zapasov s bilanciou 9+2, minulu sezonu vyhral bodovanie v nemeckej DEL lige...

Obrázek

z SPA podpis, inzert a paralelka, moze byt...

Obrázek

Platinumky Puempel purple /25, Cammalleri Traxx, Tavares retro rainbow, OEL retro

Obrázek


Balicky na pohodu, z troch balickov chytit podpis, zo styroch rookie limit /25 (keby to bol Connor, asi odpadnem :D ), Black Diamond tiez karta jedna na 8 balickov... spokojnost :)

Na rad prisiel boxik...

inzerty a paralelky... Stepan mirror blue /99, Marchand mirror red /199, Masked Marvels Price a Certified Champions Zetterberg

Obrázek

a dame si top 3 miesta... box obsahuje 4 hity (podpisy alebo memorabilie), na tretie dam dve z nich, podpis Joe Vitale a obycajna jersey v limite /399 Chris Pronger

Obrázek


druhe miesto dlhorocny kapitan Ottawy Senators, ktory ma svoju jedenastku vyvesenu pod stropom ottawskej areny... Daniel Alfredsson jersey v limite /25!

Obrázek



a na prve miesto patri jednoznacne tato karta, bradac Brent Burns s nadhernym 4-farebnym patchom, ktory je hrubsi ako karta samotna, este aj s krasnym limitom /25!

Obrázek



S boxom velka spokojnost, nepodarila sa sice ziadna Privatka, zato dve karty v limite /25 s vybornymi menami a Burnsov patch lahodka *cheer*

Do zbierky ale nejde nic, keby niekto nieco, dajte vediet :wave:
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2011-12 Panini Certified + balicky

Příspěvek od Bianconero »

Certified úžasný, vytáhl jsi parádní karty, gratulace! :clap: Z balíčků klasicky Platinumky nezklamaly, paráda! ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů