3 boxíky a 5 balíčků k 35 narozkám

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2019.
Odpovědět
scarf
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 143
Registrován: stř 27. lis 2013 19:18:05

3 boxíky a 5 balíčků k 35 narozkám

Příspěvek od scarf »

Ahoj všem sběratelům, o prodlouženém víkendu jsem měl narozky. *drink* Od kámošů jsem dostal dva boxíky 01-02 Vanguard a 02-03 UD Foundantions, za což jim patří obrovské díky. Navíc jsem doma měl schován jeden boxík 17-18 UD Premier a k tomu, abych doladil počet rozbalovaných boxů a balíčků s věkem, tak jsem v Lucerně dokoupil 5 paklíků ve složení 98-99 Pacific, 00-01 Aurora, 2x 97-98 Pacific Dynagon a 99-00 UD HoloGrFX. Plnění bylo následující...

balíčky splnily svůj účel - rozjezd, navíc obsah posledních dvou potěšil
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


01-02 Vanguard - na tento box jsem se opravdu těšil (moc se mi líbí vzhled řadovek) - překvapila 2x karta Premiere date a nejvíc potěšily inserty Haška a dvojičky Brodeur a Hedgerg (1 ku 97 balíčkům) a double jersey Koivu-Selanne
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


02-03 UD Foundantions - moc jsem si přál hard podpisovku nějaké legendy, bohužel se nekonala, i tak mě velmi potěšila RC karta Aleše Píši, spousta karet legend + limitovaná karta Gretzkyho a Gordieho a samozřejmě i jersey karta St. Patricka
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


17-18 UD Premier - box dle mého názoru takový průměr, takže spokojenost, protože se nejednalo o provar - určitě nejvíc potěšil Nico a musím uznat, že booklets Joela Erikssona Eka je naživo naprosto parádní karta
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Celkově jsem si rozbalovačku jako vždy pořádně užil. *prty*
Díky za pozornost *thks*

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: 3 boxíky a 5 balíčků k 35 narozkám

Příspěvek od Jirzik-ACS »

ahoj, předně všechno nejlepší k narozeninám... boxy super, ale co mě nadchlo je 02-03 UD Foundantions *slintak* , to je pecka pecek, musim se odhodlat k tomu si to taky otevřít, ty karty jsou super a jména uplně TOP!!!!
dík za brejk a at se daří
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 3 boxíky a 5 balíčků k 35 narozkám

Příspěvek od lastik »

Vsechno nejlepsi!!! *cheer* Myslim, ze s breakem muzes byt spokojen, me se moc libi ty Foundations!! *thks*

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů