UD MVP 18/19 a BLACK DIAMOND 18/19

Boxy otevřené sběrateli v měsíci březnu 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dzarin2
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 76
Registrován: sob 17. lis 2018 19:52:09

UD MVP 18/19 a BLACK DIAMOND 18/19

Příspěvek od dzarin2 »

Ahoj všem,
přestože sbírám "zatím" jen karty OFS a k tomu ještě jen tým HC Vítkovice, rozhodl jsem se koupit nějaké boxy NHL. V posledním půl roce jsem se účastnil asi 10ti Group breaků na hokej-karty.cz. Koupil jsem si nějaký tým a bavilo mě sledovat videa, jestli nebudu mít nějakou parádní trefu. Bohužel nic.(I když...viz níže) Vždycky mě mrzelo(asi jako všechny), že z těch nejdražších boxů není nic z mého vybraného týmu. Asi před třemi měsíci, jsem si u pana Vrkoče (OFS) objednal nějaké boxy a k tomu přiobědnal můj první NHL box (Upper deck 15/16 serie 2) . Výsledek byl snad ještě horší než v předešlých GB. Řekl jsem si teda, že zkusím nějaký dražší box a vybral jsem si UD MVP 18/19. No a k tomu si přiobjednám nějaký bonusek. "Jubilejní" třetí box bude teda nějaký lepší. Dražší. Nastal problém který. The Cupy jsem předem vyloučil. Zas tak jubilejní ta trojka není. I Spendlery, jedna karta...
Trvalo mi týden, než jsem se rozhodl. Sledoval jsem GB na Hokej-karty, na Youtubu a všemožně. První jsem chtěl vybírat podle toho, co je možné najít, resp. podle checklistu. To jsem po nějaké době zavrhl. Náhoda v tomhle hraje obrovskou roli. Nakonec jsem teda vybral Black Diamond 18/19. Karty vypadaly nádherně a mě naprosto uchvátily. (Naživo jsou ještě lepší.) Boxy přišly hooodně rychle a tak sem moh hned po dvou dnech od objednání rozbalovat.
Nemyslím si že to byly moje poslední Diamanty. Box který mi vybrali asi nebyl nejlepší, ale určitě né nejhorší, nakonec posuďte sami.




Začněme zmiňovanám GB. Ten poslední se celkem povedl. Karty mi ještě nepřišly (GB byl včera) tak aspoň ilustrační foto jedné karty, kterou jsem si vypůjčil ze stránek pana Bartka (Pavla, jestli se neurazí). Zbytek už si moc nepamutuju, i když tam bylo hodně isertů a nějaké podpisy.

.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Jarda Jágr s Patchem a podpisem na Emerald Artifacts 17/18 v limitu x/10


Obrázek

Takže tady foto před rozbalovačkou. Musím říct, že jsem se fakt moc těšil a tep sem měl o dost zrychlený. Na příště jsem si slíbil, že si nasadím hodinky s měřákem tepovky. :D
Obrázek


Samotná rozbalovačka začla bonusovým balíčkem, který byl přilepený k Diamondům. Tim Hortons 17/18.

Obrázek

Na řadu přišlo MVP. Takže pár řadovek:
Obrázek

Češi:
Obrázek

Skládačky:
Obrázek


Vzpomínkové:
Obrázek


Šichtovnice:
Obrázek

Mladé pušky:
Obrázek


Natisklé čmáranice:
Obrázek


No a nakonec, box hit, teda aspoň doufám, zas tak se v těch kartách nevyznám...
tečka
tečka
tečka
tečka
tečka
tečka
tečka
dvě tečky

Saša Ovečkynů v limitu x/25
Obrázek



No a na záver jsem vzal do ruky boxík Diamondů (teď už jsem si jist, že si příště vezmu ty hodinky s tepovkou). Box mi připadal hodně malinký (věděl jsem kolik je tam karet :think: ), ale ty videa asi zkreslovaly.
Původně jsem chtěl natočit video, ale než bych to nachystal, zvědavost vyhrála. Nevydržel jsem ani chvilku na to koukat. Nemám takovou vůli jako lastik. Vlastně i u něj jsem byl tak trochu naštvaný, že vždycky musím čekat jeden den (nemluvě o tom, že si někam odjel na víkend a byla delší pauza) , snad se neurazil *mrk*

Původně jsem to chtěl dát tady tak jak jsem postupně vytahoval (aspoň tady sem šel pomalu a trvalo mi to asi 10 min, karty jsem si opravdu pořádně prohlížel a jsou vážně nádherný).
Takže tady jsou, tak jak si jich cením.

Obrázek
Obrázek



6.místo (z šesti *mrk* )
řadovka Andersena v limitu 249 (nějak se mi to v malování neotočilo)


Obrázek



5. místo
Ed Belfour s prstýnkem



Obrázek


4. místo
dresík Donata v limitu 299


Obrázek



3.místo
podpis stříbrný na černém , nováček Gaudette v limitu 249



Obrázek




2.místo
Exquisite Collection 2003-04 Retro Rookies Sikura v limitu 25




Obrázek






no a na úúúplný závěr teda 1. místo





něco tady chybí a to ten veliký patch přes celou kartu







takové mladé blonďaté ucho






které vypadá na třináct






ale asi je dobrej







Obrázek






takže díky za sledování mé rozbalovačky a doufám že jste si ji užili stejně jako já (i když ty karty mám já doma) :D



jinak vše krom diamatů a jardy je volné. tam se rozhoduju jestli si nechám, či propadnu nějaké dobré nabídce
Roberto Luongo 600/xxxx

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: UD MVP 18/19 a BLACK DIAMOND 18/19

Příspěvek od martymcfly1 »

To "ucho" bych Ti vymenil za par tech parkhurstek jak si chtel:-):-) kdyz ho teda nechces:-)

Pekna trefa!!

Uživatelský avatar
dzarin2
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 76
Registrován: sob 17. lis 2018 19:52:09

Re: UD MVP 18/19 a BLACK DIAMOND 18/19

Příspěvek od dzarin2 »

martymcfly1 píše:To "ucho" bych Ti vymenil za par tech parkhurstek jak si chtel:-):-) kdyz ho teda nechces:-)

Pekna trefa!!
Budu o tom uvažovat :think:
Roberto Luongo 600/xxxx

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: UD MVP 18/19 a BLACK DIAMOND 18/19

Příspěvek od SteveRogers92 »

“Šichtovnice„ Synek ty mě zabniješ *lgh* A MacKinnon mezi Čechy mě taky pobavil. Jágr super kousek a Mrazič s Rinnem na Retru super. A BD super a Elias taky luxusní karta. *gc*
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: UD MVP 18/19 a BLACK DIAMOND 18/19

Příspěvek od Jirzik-ACS »

Ahoj, pekne jsem si pocetl a jeste lip pokoukal. Osobne bych teda toho belfoura dal na vyrazne vejs/niz:) ale kazdej ma rad neci jinyho. Ten Elias je luxusni jmeno, karta me osobne sice moc nebere, ale cena bude asi dosti vysoka. Takze ti moc dekuju za brejk a gratuluju ke vsem trefam samozrejmne vcetne jardy *gc* *gc* *gp* a ta /25 ovce je taky top trefa z tech mvp
At se i nadale dari v dalsich rozbalovackach...
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: UD MVP 18/19 a BLACK DIAMOND 18/19

Příspěvek od deiv14 »

V prvé řadě díky za super prezentaci, pěkně jsem si početl a za mě mnohem lepší než jen naházet fotky a nic *ano* v druhé řadě - MVP se povedly, je to jeden z low-end produktů, takže vytáhnout Super Script v limitu /25 je velká paráda a pokud je to ke všemu Ovie, tak není co řešit, parádní záležitost :clap: ve třetí řadě - není tajemstvím, že BD neuznávám, některy karty jsou tam sice nádherny, ale jako celkovej produkt je to pro mě jeden z největších podrazů na sběratele...ale všeobecně je dost oblíbenej, takže to je spíš můj problém...já bych se jen zeptal, ten Elias je game-used nebo manufactured patch?
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
dzarin2
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 76
Registrován: sob 17. lis 2018 19:52:09

Re: UD MVP 18/19 a BLACK DIAMOND 18/19

Příspěvek od dzarin2 »

deiv14 píše:V prvé řadě díky za super prezentaci, pěkně jsem si početl a za mě mnohem lepší než jen naházet fotky a nic *ano* v druhé řadě - MVP se povedly, je to jeden z low-end produktů, takže vytáhnout Super Script v limitu /25 je velká paráda a pokud je to ke všemu Ovie, tak není co řešit, parádní záležitost :clap: ve třetí řadě - není tajemstvím, že BD neuznávám, některy karty jsou tam sice nádherny, ale jako celkovej produkt je to pro mě jeden z největších podrazů na sběratele...ale všeobecně je dost oblíbenej, takže to je spíš můj problém...já bych se jen zeptal, ten Elias je game-used nebo manufactured patch?
Stejne jako vsechny jumbo patche v tehle serii, je to bohužel manufaktura. Přesto je to krásná karta.
Roberto Luongo 600/xxxx

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: UD MVP 18/19 a BLACK DIAMOND 18/19

Příspěvek od humajz »

To sis to pěkně užil... gratulačka k hitům a zejména ke kudrnáčovi z breaku *mrk*

Jinak BD takovej průměrnější, kterej z průměru vyzdvihl ten manufactured patch (mě osobně se taky moc nelíbí teda, ale jméno ho vylepšilo)... jinak to je taková klasika u boxů kde je 4-6 karet, je to prostě miss/hit záležitost... ty jsi měl něco mezi tím si myslím...
San Jose Sharks Hertl
Češi

Uživatelský avatar
dzarin2
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 76
Registrován: sob 17. lis 2018 19:52:09

Re: UD MVP 18/19 a BLACK DIAMOND 18/19

Příspěvek od dzarin2 »

humajz píše:To sis to pěkně užil... gratulačka k hitům a zejména ke kudrnáčovi z breaku *mrk*

Jinak BD takovej průměrnější, kterej z průměru vyzdvihl ten manufactured patch (mě osobně se taky moc nelíbí teda, ale jméno ho vylepšilo)... jinak to je taková klasika u boxů kde je 4-6 karet, je to prostě miss/hit záležitost... ty jsi měl něco mezi tím si myslím...
Myslím si taky že to byl střed box. Karta je krásná, ale taky si myslím, že za ty peníze by tam nemusela být ta manufaktura.
Roberto Luongo 600/xxxx

Uživatelský avatar
dzarin2
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 76
Registrován: sob 17. lis 2018 19:52:09

Re: UD MVP 18/19 a BLACK DIAMOND 18/19

Příspěvek od dzarin2 »

deiv14 píše:V prvé řadě díky za super prezentaci, pěkně jsem si početl a za mě mnohem lepší než jen naházet fotky a nic *ano* v druhé řadě - MVP se povedly, je to jeden z low-end produktů, takže vytáhnout Super Script v limitu /25 je velká paráda a pokud je to ke všemu Ovie, tak není co řešit, parádní záležitost :clap: ve třetí řadě - není tajemstvím, že BD neuznávám, některy karty jsou tam sice nádherny, ale jako celkovej produkt je to pro mě jeden z největších podrazů na sběratele...ale všeobecně je dost oblíbenej, takže to je spíš můj problém...já bych se jen zeptal, ten Elias je game-used nebo manufactured patch?
Proč myslíš, že je to jeden z největších podrazů na sběratele?
Který box by si mi na příště třeba doporučil , místo tohoto. V přibližně stejné cenové kategorie a množstvím karet.
Roberto Luongo 600/xxxx

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: UD MVP 18/19 a BLACK DIAMOND 18/19

Příspěvek od deiv14 »

dzarin2 píše:Proč myslíš, že je to jeden z největších podrazů na sběratele?
Který box by si mi na příště třeba doporučil , místo tohoto. V přibližně stejné cenové kategorie a množstvím karet.
No, já celkově high-end boxy nemusím, takže ti asi moc neporadím. Napadají mě třeba UD Premier, ty jsou tady celkem oblíbené a odhadem by mohly být v podobné cenové relaci, ale to spíš tipuju. Podraz vidím v enormním množství manufactured patchů, pro mě to jsou úplně bezcenné karty. Tento break to jen potvrzuje, když hlavní hit je taky manufactured. Na druhou stranu, lidem se to asi líbí, jinak by to nekupovali a Black Diamond jsou všeobecně celkem oblíbený produkt, takže je problém spíš u mě *mrk*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: UD MVP 18/19 a BLACK DIAMOND 18/19

Příspěvek od humajz »

dzarin2 píše:
deiv14 píše:V prvé řadě díky za super prezentaci, pěkně jsem si početl a za mě mnohem lepší než jen naházet fotky a nic *ano* v druhé řadě - MVP se povedly, je to jeden z low-end produktů, takže vytáhnout Super Script v limitu /25 je velká paráda a pokud je to ke všemu Ovie, tak není co řešit, parádní záležitost :clap: ve třetí řadě - není tajemstvím, že BD neuznávám, některy karty jsou tam sice nádherny, ale jako celkovej produkt je to pro mě jeden z největších podrazů na sběratele...ale všeobecně je dost oblíbenej, takže to je spíš můj problém...já bych se jen zeptal, ten Elias je game-used nebo manufactured patch?
Proč myslíš, že je to jeden z největších podrazů na sběratele?
Který box by si mi na příště třeba doporučil , místo tohoto. V přibližně stejné cenové kategorie a množstvím karet.

Mě se hodně líbí karty 16-17 UD Black... měl jsem sice zatím 1 boxík, ale zhlédl jsem spousty breaků a jsou tam parády ..ikdyž to možná říkám i proto, že jsem tam měl zrovna pěknej hitík Laineho na rookie podpis v limitu 35... *iwm* Nicméně karty jsou tam parádní, i design supr...
San Jose Sharks Hertl
Češi

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: UD MVP 18/19 a BLACK DIAMOND 18/19

Příspěvek od deiv14 »

humajz píše:Mě se hodně líbí karty 16-17 UD Black... měl jsem sice zatím 1 boxík, ale zhlédl jsem spousty breaků a jsou tam parády ..ikdyž to možná říkám i proto, že jsem tam měl zrovna pěknej hitík Laineho na rookie podpis v limitu 35... *iwm* Nicméně karty jsou tam parádní, i design supr...
UD Black jsou asi fajn, designově top. Když už bych přemýšlel o high-end boxu, Black by asi připadaly v úvahu. Problém je, že 16/17 je poslední ročník - od 17/18 už Blacky jako samostatný produkt nevychází...
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: UD MVP 18/19 a BLACK DIAMOND 18/19

Příspěvek od humajz »

deiv14 píše:
humajz píše:Mě se hodně líbí karty 16-17 UD Black... měl jsem sice zatím 1 boxík, ale zhlédl jsem spousty breaků a jsou tam parády ..ikdyž to možná říkám i proto, že jsem tam měl zrovna pěknej hitík Laineho na rookie podpis v limitu 35... *iwm* Nicméně karty jsou tam parádní, i design supr...
UD Black jsou asi fajn, designově top. Když už bych přemýšlel o high-end boxu, Black by asi připadaly v úvahu. Problém je, že 16/17 je poslední ročník - od 17/18 už Blacky jako samostatný produkt nevychází...
To jo.. ale zas 16/17 je možnost získat mnohem větší petelice v rookies než 17-18 (Matthews, Marner, Laine ...).. alespoň dle mého názoru ..
San Jose Sharks Hertl
Češi

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: UD MVP 18/19 a BLACK DIAMOND 18/19

Příspěvek od deiv14 »

humajz píše:To jo.. ale zas 16/17 je možnost získat mnohem větší petelice v rookies než 17-18 (Matthews, Marner, Laine ...).. alespoň dle mého názoru ..
Určitě, to nerozporuju. 16/17 je na nováčky hodně silný ročník. Ale pokud by někdo chtěl např. vyloženě aktuální produkt, tak už Black na výběr nebudou...
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: UD MVP 18/19 a BLACK DIAMOND 18/19

Příspěvek od lastik »

Jarda z GB masakr!! Ovce na Super Scriptu jakbysmet!!

S BD mam uplne stejny problem jako Deiv, nemam je rad kvuli manu patchum, sice to hezky vypada, ale to mi muze vysit i moje mama, je svadlena :D, jindy co se mi libi jsou ty Diamond Relics to jsou paradni karty, jinak BD nemam rad a ani bych si je nekoupil, ale to je jen muj nazor, sto lidi, sto chuti

Odpovědět

Zpět na „Březen/March 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů