Představení

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
forrest
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: pon 25. čer 2018 10:34:54

Představení

Příspěvek od forrest »

Ahoj,

jmenuji se Pavel. Karty jsem začal sbírat na Základní škole v 90. letech. Pamatuju si, že k narozeninám a vánocům jsem nechtěl nic jiného, než balíčky karet... :-) Co si pamatuju, tak první hit z balíčku byl nějaký Mario Lemieux na nějaké Scorce (ročník 1992, 1993). Postupně jsem pak kupoval další série a měnil se spolužáky. To bylo všechno na 1. stupni ZŠ, pak přišla pauza, vrátil jsem se k tomu zpět někdy na konci základní školy/začátku střední školy.

Kdysi jsem sbíral Paula Kariyu, měl jsem krásnou sbírku několika insertů z 90. let, ale spolužák mi tyto karty ukradnul, následně prodal. Potom, co jsem ho donutil se přiznat před třídou a učitelkou, tak se rozbrečel a od rodičů mi poslal 200 Kč jako náhradu... :-)

Aktuálně se snažím dosbírat některé sbírky, které jsem právě okolo roku 2000 načal. Sbírek jednotlivých hráčů mám více, ale tak kolem 30-40 kusů (např. Lemieux, Hasek, Jagr). Chci se zaměřit na nějakého aktuálně hrajícího hráče a pak nějakou legendu. O jménech se ještě rozhoduji.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Představení

Příspěvek od Bianconero »

Skvělé představení, vítej mezi "blázny" :D. Jsem zvědavý, koho nakonec zvolíš. Přeju šťastný výběr. ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení

Příspěvek od DaveBrownsound »

forrest píše:...

Kdysi jsem sbíral Paula Kariyu, měl jsem krásnou sbírku několika insertů z 90. let, ale spolužák mi tyto karty ukradnul, následně prodal. Potom, co jsem ho donutil se přiznat před třídou a učitelkou, tak se rozbrečel a od rodičů mi poslal 200 Kč jako náhradu... :-)
....
*lgh* To jsme tu ještě neměli, vítej :-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Re: Představení

Příspěvek od Jenda42 »

Vítej, Tak snad tady na toho tvého spolužáka nenarazíš! :think: :lol: při nějaké výměně
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti