2012-13 Panini Prime

Žhavé novinky týkající se sezóny 12 / 13
Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od Tie »

Přesně tak! Tohle je určitě o těch high endech s kusy memorabilií. Mimochodem Panini dělají parádní inserty, nápadité, různé typy materiálů a efektů, stačí otevřít korunky nebo donrussky, série, kde mají takové karty svůj význam a místo.

Uživatelský avatar
mixo
Opora
Opora
Příspěvky: 362
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:30:58
Bydliště: Žilina, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od mixo »

Sugar,ja nehovorim ze tento box je zly lebo su tam neni inserty. je to praveze paradny box a mat nejake peniaze nazvys,tak si ho jednoznacne kupim. myslel som to skor tak vseobecne, asi som to mohol napisat do ineho topicu :D
na panini a ich inserty som nejako pozabudol, moc tie nove serie nesledujem tak preto neviem kde su ake karty. ale pravdou je ze nebyt panini tak uz mozno mame len base a memorabilia karty. ITG snad inserty uz ani nerobi (tie ich farebne variacie base kariet neratam) a pri UD mi pripadaju viac menej stale rovnake, take nezaujimave. aspon teda mne to tak pripada ze ak na karte nie je patch alebo podpis tak to uz pre mnohych ani nestoji za rec.
Bondra - 1183 kariet

Obrázek

https://bondra.webnode.sk/

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od Maurice Richard »

Hoši, kolik tedy tahle sranda stoji?
Jinak už se asi opravdu blíží doba kdy budeme hledat karty s kousky game used chráničů zubů, suspensorů a kdoví čeho ještě bláznivého! *lgh* ... MR
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od corfix »

Když už jsme u Panini, jediný co mě v poslední době štve jsou ty paralelky, kde jedna karta mám snad 15 paralelek :crazy: Ale zpět k tématu *rfl*
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od DzEjDy »

Maurice Richard píše:Hoši, kolik tedy tahle sranda stoji?
Na Dacardu v předprodeji $218. Sedm karet v boxu, z čehož je garantováno 5 auto nebo mem karet.
Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od Maurice Richard »

Díky za info *h-s* ! Je to hodně, nebo málo :think: ??????? MR *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
DZOU12
Opora
Opora
Příspěvky: 239
Registrován: pon 03. zář 2012 9:24:06

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od DZOU12 »

Karty vyzeraju naprosto uzasne,len som zvedavy na to plnenie do boxov.
Bo nerad by som bol aby to najlepsie z tychto kariet sme uz videli na promo obrazkoch.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od SugarRay »

Podle mě Panini dělaj nejlepší inserty od dob Pacificu , nejlepší inserty od výluky 04 / 05 v takovejch Contenders třeba , v těch prvních i další serie jak zmiňoval Tie . UD to už nedělaj a ITG to je hnus co se týče designu .
Paralelky taky super , UD maj sice super design u těch Cupek ale od výluky nic nepřinesly , ty Evolution cards to byla největší chujovina všech dob , jestli to tam daj zase letos tak to už je blázinec mimo blázinec .
Proto mám rád Panini že tady to dělaj a v těch Primech takový zajímavý memorabilie a design , lepší plnění a cena než u Cup ikdyž vim že lidi budou pořád kupovat boxy a nejvíc ochotný platit za Cup ikdyž to budou plnit tak blbě jako doteď a s takovym množstvim redemption .
Prime a Dominion mi přijdou zajímavější .
Obrázek

Uživatelský avatar
DZOU12
Opora
Opora
Příspěvky: 239
Registrován: pon 03. zář 2012 9:24:06

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od DZOU12 »


Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od SugarRay »

Jsem projel celou tu galerii a je to nářez , zajímavý jsou ty podepsaný jména nebo čísla na dresu , je tam jedna karta a nebo když je ten podpis velkej tak je to i na čtyrech kartách- podepsanej patch , pěkný . Myslel jsem už loni když vyšly že tam jsou kousky helmy ale tam píšou že to jsou jenom samolepky - loga týmů a čísla který vzaly a daly do karet .
Ty velký kousky rukavic a bruslí jsou asi nejlepší , nebo ty tkaničky do kříže , to vypadá dobře .
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od Lukyn55 »

karty úžasné a řekl bych, že v porovnání s Cupkami hezčí, lepší a hlavně levnější .. ale musím říct, že nápad s rozděleným podpisem na 2-3 části mi přijde na nic .. to akorát požene nějaké psychopaty, že budou chtít mít doma všechny, aby to měli komplet ..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od SugarRay »

Tak to záleží jak to ten hráč podepíše s tim nic neudělaj , všechny ty dresy asi nejsou na zákazku pro Panini jak se jim to hodí do karet . a to doslova :angel: Já jsem zvědavej na ten checklist , na rc hlavně .
Obrázek

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od ma-me »

SugarRay píše:Tak to záleží jak to ten hráč podepíše s tim nic neudělaj , všechny ty dresy asi nejsou na zákazku pro Panini jak se jim to hodí do karet . a to doslova :angel: Já jsem zvědavej na ten checklist , na rc hlavně .
RC checklist nebude nic moc, je to ročník 12-13, to je asi jedna z mála vad na kráse.
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od SugarRay »

Někde jsem četl , myslim na HI že udájně ( moc tomu nevěřim ) dokázaly skoro všechny nováčky narvat do týhle serie aspoň na jedný rc kartě kdo nastoupil aspoň do jednoho zápasu , já jenom kvůli těm našim , Pánik , Palát , Gudas , Šustr jestli tam bude tak klobouk dolu . Ten pičmunda J T Brown má jeden zápas odehranej a stopadesát karet , Šustr má dva mače v sezoně 12 / 13 .... Pak Alex Killorn ten je jasnej , ten bude mít nejvíc karet asi zaslouženě .
Obrázek

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od DzEjDy »

No třeba ty loga a čísla vypadají takhle dohromady fantasticky, ale když to pak "rozstřelí" po jednotlivých kusech, tak to může dopadnou i takhle a to je s prominutím pěknej kekel:
http://www.ebay.com/itm/2011-12-Panini- ... 3384c1b987

A s těma RC, nebyl tam zákaz od NHLPA na nějaký datum do kdy jim nesmí být vydána karta než na ročník dané série? Takže by tam klidně letošní nováčci mohli být. Ale nevím, pouhá spekulace...
Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od Maurice Richard »

Ty složené podpisy, nebo jak to nazvat, to je divná věc !!! Získám, nebo vytáhnu část a při těch cenách si na další budu dělat jen s těží nárok.. Tohle bych asi vytáhnout nechtěl..... Ale jinak super! MR
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od SugarRay »

V každym boxu Prime bude balíček navíc s dvouma kartama ze serie Dominion 12 / 13 která nevyjde letos samostatně jako taková .
Obrázek

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2708
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od gonzzzales »

Case break. Karty fakt pěkný, mě by se asi nejvíc líbil balíček Dominion.

Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od ma-me »

Viděl jsem několik kejsů a zatím ani jedna redemption, hmmm tady šel někdo do sebe.
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
tom_182
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 609
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:25:14
Bydliště: Zilina, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Panini Prime

Příspěvek od tom_182 »

vobec som si nevsimol, ze Vanbiesovi, vysli nove karty, az ked som narazil na base Prime Panini na ebayi. A tak sa pozeram na checklist a idu sa mi vyvalit oci :shock: minimalne tu dual Patch Roy/beezer musim vychytat :twisted: a inak krasna seria, celkovo :thumbup: :thumbup: :thumbup:

len tak na okraj, Panini aj v ramici ostatnych serii (Score nevynimajuc) robi renesanciu medzi kartami

Odpovědět

Zpět na „2012 / 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů