2011/12 ITG Captain-C

Žhavé novinky týkající se sezóny 11 / 12
Uživatelský avatar
Joffrey_15
Veterán
Veterán
Příspěvky: 974
Registrován: úte 31. kvě 2011 15:30:13
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od Joffrey_15 »

Mě se tedy dosti líbí Complete Jersey a tou Letter Niedermayera bych taky nepohrdnul *rfl* doufám Hans, že to v příslušné sekci uvidíme co nejdřív *cl*
Obrázek

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od DzEjDy »

Já ještě dost dobře nerozumím proč jsou podpisovky rozdělený na silver a gold. Kdyby gold byly SP, tak ok, ale takhle to evidentně není. :?:

Jinak aby nedošlo k nějaký mejlce, celkově se mně tenhle produkt graficky a myšlenkově líbí, jenom mám obavu aby se ITG nevydalo cestou těchto miniboxů, což by byla škoda. Jak už zde bylo řečeno, trh je totálně přesycený jersey kartama a chtělo by to spíš nějaký super inserty alá 1990s.
Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od Hans »

Jo no. Ty podpisovky mě taky zaskočily. Mě by zajímalo jestli mají silver a gold nějakej limit. Hlavně dělat u SP podpisovek gold a silver verzi mi přijde trošku uhozený. Goldka bude mít limit /1 a silver /3 ??!! :lol:

Jinak se ještě vrátím k debatě. Já ITG pocitově vnímám jako nejlepší kartičkářskou firmu. Myslím, že do toho dávají nejvíce srdíčka. Co se týče designu, tak určitě nejlepší není. Líbí se mi i karty od ostatních. Každá firma má své super věci a své propadáky. Taky se bojím, aby se v ITG nevydali směrem nějaké přehnané komerce. Decades, Canada vs. The World, Enforces a teď Captain-C jdou v duchu stejného stylu. Na jednu stranu jsem rád, že se něco takového objeví, protože poslední roky to bylo většinou jen Heroes and Prospects, Between The Pipes, Superlative, ITG UM a šlus. Takže současné série jsou takovým oživením. Ale nejsem si jistej, jestli měly vyjít takhle rychle po sobě. Kdyby se to lépe rozvrhlo, tak na nějakých věcech mohli víc zapracovat a ty série by byly ještě lepší.

No upřímně jsem zvědavej, jaké nápady má ještě pan Price v rukávu, ale trošku se obávám, aby se nám rychle nevyčerpal.

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od Tony Lapacka »

Tyhle karty vypadají dost zajímavě. Silnější kafe než Enforcers! A vydáno jenom 4000 boxů po 10 kartičkách...:-)
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od mapko »

viete prosim niekto aky limit maju autographs SP?
napriklad mam Jagra kartu A-JJ
je to silver verzia ale SP ale limit neviem nikde najst, dakujem

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od DzEjDy »

Pochybuji že bys někde našel konkrétní oficiální čísla k týhle sérii.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2011 / 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti