Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Uživatelský avatar
Theriak
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 68
Registrován: úte 11. zář 2012 7:48:52

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Theriak »

Jednalo se o Josefa Mikoláše.Byly to ty brankářské trenýrky a stulpny,bohužel zub myší a času nemilosrdně zaúřadoval.Padesát let je padesát let.Osobně,kdybych nějakou relikvii vlastnil,asi by mi nedělalo problém to věnovat na karty.Alespoň bych měl jistotu,že to je autentický.Ale na druhou stranu chápu lidi,který svý artefakty hýčkají někde ve vitríně,protože za ně dali nemálo peněz.Nemusí jít zrovna o karty,lidi sbírají kdeco.Jeden kámoš měl takhle knihu fotografií s věnováním autora ,a div že při jejím prohlížení neprováděl velkou autoerotickou show :lol:
HC Vítkovice -712 ks (OFS+DS+APS ) ,26 ks (Legendy CS)
Jakub Štěpánek- 16ks

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Maurice Richard »

tak určitě :-)! Tohle se dá pochopit, pokud je člověk sběratel a zajímá se o to tak to z rukou asi jen tak nedá! Ale pokud by to někdo našel, nebo po někom zdědil tak lepší to někomu věnovat, nebo prodat k dalšímu užitku. Ted mluvím obecně, není to na tvé příbuzné! Někdo to má doma a něco máme v té naší slavné síni slávy! Kam se obyčejný člověk nedostane.....
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od 33mc »

Maurice Richard píše:Někdo to má doma a něco máme v té naší slavné síni slávy! Kam se obyčejný člověk nedostane.....
Bohužel v privátních sbírkách po ČR je toho stokrát víc, co se týče kvantity ale i kvality !!!! *bang* :sick: *bang*

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od zizomil »

prijde mi ze pokud se na tech vecech podepsal zub casu a vselijaka ta pudni havet tak tim spis by to mohl dotycny venovat do karet... pokud se z toho jeste neco da pouzit a nevyhodil to... tot pouze muj nazor :-)

hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od hokej399 »

Asi to bylo hodne ponicene,ale tento rok se objevil napr. na aukci dres (vlastne svetr co se pouzival drive nez dnesni dresy)Chicaga Blackhawks a byl od pasu az tak do pulky bricha take otrhany a asi rozezrany od nejake haveti,ale nasel se kupec a vysplhalo se to docela vysoko na to jaka to byla "kvalita".Ja se priznam,ze bych koupil i ty okousane trenky od mysi.To myslim vazne.Zadne jine dochovane asi nebudou.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Maurice Richard »

ale kousek musíš věnovat na karty :-):-):-)! Ok? Bylo by to fajn! Třeba i karty nechat pak podepsat! Auto memo by bylo super! Co vím tak pan Mikoláš je hodně vstřícný, tak by nemusel být problém! Dokud to jde tak bych toho využil!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Theriak
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 68
Registrován: úte 11. zář 2012 7:48:52

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Theriak »

Bohužel to,co z toho zbylo se vyhodilo.Nezasvěcený by nebyl schopný určit ,co to vlastně kdysi bylo.Ty stulpny se rozpadaly,když to člověk vzal do ruky.Je to škoda. :thumbdown:Mně to hned napoprvé nenapadlo,ale při další návštěvě jsem se pídil,co s tím udělali a zřejmě to vyletělo komínem s dalším harampádím.
HC Vítkovice -712 ks (OFS+DS+APS ) ,26 ks (Legendy CS)
Jakub Štěpánek- 16ks

Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Zdenek1968 »

Já si pamatuji, že otec měl doma nějaký starý hraný dres "Zetor" Brno. Ani nevím, od koho to bylo, ale myslím, že číslo 15. To by teď byla docela pecka, bohužel si matně pamatuji, že se to při nějaké debordelizaci vyhodilo. Tenkrát mi bylo nějakých 8 nebo 9 let, takže to už bude téměř 40 let. Byl to asi jeden z prvních dresů "Zetoru". Možná to bylo sehnané od Josefa Černého, proti kterému můj táta kdysi jako kluk hrával. Od p. Černého se mi dochovala pouze hraná hokejka "Alpač" , kterou mi zmiňovaný minulý rok podepsal, když se byl podívat v Příbrami na republikovém turnaji mlaďasů. Za Kometu tam hrál jeho vnuk. Možná, že bych tuto hokejku mohl poskytnout na výrobu karet "Game used stick" .
Mám také doma hokejku od E.Tikkanena, se kterou hrál jako 18-ti letý mlaďas za repre Finska v přáteláku proti repre ČR před MS v Praze. Tu mi Esa podepisoval, když se v Praze účastnil exhibice světových hvězd proti našim zlatým chlapcům z Nagana. Koukal na ní jako puk, že takový "klacek" (Cooper)ještě někdo schovává.
Pro účely výroby "game used puck" mám doma hrané puky z MS 72 v Praze a z utkání Světového poháru 96 CZE - SWE. Byl to ten mač, který naši projeli 4:0 a před koncem zápasu lidi zaházeli led bordelem. :-)

Uživatelský avatar
Theriak
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 68
Registrován: úte 11. zář 2012 7:48:52

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Theriak »

Krásné relikvie.Já osobně toho moc neměl-vím,že doma byla hokejka s tištěnými podpisy hráčů z MS 1972,odznaky z toho šampionátu a nějaký bulletin podepsaný Holečkem a Pospíšilem,z MS 1985 pak maskot,odznaky,opět něco podepsaného a nějaký puk.To si vzpomínám jako malej kluk.Pak přišlo nějaké stěhování,na všechno tohle se zapomnělo,nikomu to nechybělo :D Před časem jsem tahal ze sklepa poprvé sáňky pro malou a vypadla na mě ta hokejka,našel jsem i pixlu s odznaky a dokonce porcelánového sněhuláka,maskota turnaje Izvestije,o němž nemám absolutně tušení,kde se doma vzal :lol:
HC Vítkovice -712 ks (OFS+DS+APS ) ,26 ks (Legendy CS)
Jakub Štěpánek- 16ks

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od xmkrejci »

Kdyz uz sme u tech artefaktu... Ja mam "smutnou" historku. Kdyz jsem byl maly a hral hokej, tata delal vedouciho druzstva. A pri letni brigade jsem uklizeli a vyklizeli kabiny na stadionu. Z kabiny A tymu Pardubic jsme vyklizeli i mj. stare dresy. Tak jsem si jeden z nich nechal. Cislo 9, jmenovka HASEK (jeste byly k dispozici 10- Sejba, 12- Janecky, 24- Kovarik). Presne takovy ten stary design, jak se rozstrihal do karet HSHW. Mama ho vyprala, protoze strasne smrdel zatuchlinou z satny. Cervena barva pustila a cisla misto bile byla ruzova. A protoze jsem nevedel co s nim, tak jsem v casopise Stadion dal inzerat a prodal jsem ho kdysi davno za celych 150Kc. Tenkrat pro me neskutecny penize.
Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Maurice Richard »

kdoví kolik by si dostal za ten dres dnes? I když byl takhle různě barevný :-)! Ani radši nemyslet že? Koukám že ochota poskytnout nějaké ty věci pro karty tu je což je super! Otázka je kolik by ty karty pak měli stát a jestli by byl zájem? Ale osobně myslím že určitě!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od hokej399 »

Pokud se budou vyrabet hokejove karty venovane Naganu mohu poskytnout hranou rukavici KOHO Petra Svobody(bohuzel jenom z PHI),ale hrana a z certifikatem a vstupenku ze zapasu z USA.Z te by byla pekna karta jako napr.puzzle.Rozstrihana na 9-12 kousku a treba by to dal nekdo nakonec dohromady. *rfl* Veci mohu poskytnout samozrejmne zadarmo.
Naposledy upravil(a) hokej399 dne sob 23. bře 2013 1:43:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od sabres911 »

hokej399 píše:Pokud se budou vyrabet hokejove karty venovane Naganu mohu poskytnout hranou rukavici KOHO Petra Svobody(bohuzel jenom z PHI),ale hrana a z certifikatem a vstupenku ze zapasu z USA.Z te by byla pekna karta jako napr.puzzle.rozstrihana na 9-12 kousku a treba by to dal nekdo nakonec dohromady. *rfl* Veci mohu poskytnout amozrejmne zadarmo.
panečku to by bylo něco na způsob inzertní memorabilia série, kterou vydali kdysi BAP http://www.ebay.com/itm/00-01-BAP-All-S ... 335801a85a

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od zette »

Snad by ale ta karta dopadla lepe:-), hnus...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů