Stránka 1 z 1

Blaster + 2 hobby balíčky nových OPC

Napsal: stř 07. úno 2024 19:47:35
od Vasil
Za mě parádní obsah na jména. Limit byl v hobby balíčku. Škoda, že tam byly jen celý dvě řadovky Bruins. Takže pokud by se někomu něco hodilo, budu rád za výměnu. Nechávám si gólmany a Kelemena. Menší zklamání, že UD pořád nezareagovalo s fotkama. P. Kane na řadovce pořád v dresu Blackhawks, i když vzadu už má statistiky z Rangers a už dost dlouho hraje za RedWings.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Re: Blaster + 2 hobby balíčky nových OPC

Napsal: čtv 08. úno 2024 7:57:30
od Chrostik
Vasil píše:
stř 07. úno 2024 19:47:35
Menší zklamání, že UD pořád nezareagovalo s fotkama. P. Kane na řadovce pořád v dresu Blackhawks, i když vzadu už má statistiky z Rangers a už dost dlouho hraje za RedWings.
Pripadne Quick, ktory je tam v drese Kings, na karte vidim logo Kings... a medzitym uz stihol Vegas a tuto sezonu uz celu hra za Rangers... klasicke UDcko, ma to na haku, kym budu ludia kupovat ich produkty, dovtedy nebudu na tom nic menit... zisla by sa im nejaka schopna konkurencia (Leaf neratam), aby sa konecne uvedomili a zacali robit karty poriadne

Re: Blaster + 2 hobby balíčky nových OPC

Napsal: čtv 08. úno 2024 10:34:42
od Vasil
Jo, Quick je ten samej případ. Jen jsem si u něj nebyl jistej, že za Vegas skutečně nastoupil. Ale za mě pořád lepší, než tam hodit starou fotku a logo novýho týmu.