Panini EURO 2020 Adrenalyn XL - Fatpack, balíčky, krabičky

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Panini EURO 2020 Adrenalyn XL - Fatpack, balíčky, krabičky

Příspěvek od Bianconero »

Pro další video jsem si pozval hosta. S kamarádem Tomášem, který sbírá zejména fotbalové karty, jsme rozbalovali balíčky a plechovky z poměrně čerstvého produktu od firmy Panini - EURO 2020 Adrenalyn XL. Pořádný nášup karet, limitované karty, zahraniční hvězdy a samozřejmě i hráči české fotbalové reprezentace. Tomáš ukázal i to nejlepší ze své dosavadní sbírky Ikera Casillase.

1x Fatpack Panini EURO 2020 Adrenalyn XL
2x Balíček Panini EURO 2020 Adrenalyn XL Premium
3x Krabička Panini EURO 2020 Adrenalyn XL pocket Nordic

PS: Na YouTube pod videem máte i časovou osu, kde jakou část "povídání/rozbalování" najdete.

Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: Panini EURO 2020 Adrenalyn XL - Fatpack, balíčky, krabič

Příspěvek od elektrikar »

Tak musím říci pěkná sbírka Ikera,
představení produktu taky na výbornou, i když já tyhle karty moc nemusím, s těmi číslami na přední straně

jinak když už jste u fotbalových karet tak se divím že u nás žádná sérii nevychází, repre či liga, podle potenciál tam je

ps: příště zesílit zvuk, je to nějaké potichu
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Panini EURO 2020 Adrenalyn XL - Fatpack, balíčky, krabič

Příspěvek od DzEjDy »

Jj, pěkný karty. Trošku mně tam ruší ty statistiky do karetní hry (nebo k čemu je to přesně určený), ale celkově paráda. Existuje i nějaká middle-east verze s větším výskytem cz hráčů jako jste otevírali tu Nordic pro sever?

Btw. souhlas s elektirkarem. Intro do videa je zvukově oproti zbytku hodně přeboostěný, ale jinak super edit toho intra!
Obrázek

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: Panini EURO 2020 Adrenalyn XL - Fatpack, balíčky, krabič

Příspěvek od HogoFogo »

Mám podobný názor jako kluci přede mnou, ty čísla na nějakou (pro mě nesmyslnou) PC hru ty karty dost kazí, ale PANINI to takhle praktikuje už hodně dlouho, včetně série Road to Euro nebo i na světové šampionáty a patrně úspěšně. Proto jsem se vždy raději zaměřoval na samolepky. I když jsem se zařekl, že toto EURO vynechám, protože to je takovej paskvil, od začátku (losu kvalifikace) až do konce (baráže, turnaj roztahaný po všech čertech) ... Letos mně ale můj syn nadhodil, že karty viděl v trafice, že se mu líbí, že by chtěl sbírat ... tak jsem dvakrát zvítězil, potřetí už jsme koupili Starter pack a sbíráme *what* *mrk*

Takže pokud by někdo také sbíral, popřípadě chtěl něco konkrétního, klidně si napište, komplet zdaleka nemáme a na výměnu mraky. I nějaké čecháčky.

Jinak díky za video a brejk :thumbup:

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Panini EURO 2020 Adrenalyn XL - Fatpack, balíčky, krabič

Příspěvek od Veteran fans hcs »

V Čechách vydávat fotbalové karty nejde, příslušné orgány chtějí za práva nesmyslné částky :(

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Panini EURO 2020 Adrenalyn XL - Fatpack, balíčky, krabič

Příspěvek od deiv14 »

Mně osobně ty herní prvky vůbec nebaví, prostě to beru jako fakt. Karty jsou většinou v pěkném designu, na druhou stranu jsou na hodně tenkém papíru a třeba rožky nejsou úplně dokonale ostré, jak u klasických karet. Ale jak říkám, beru to tak, jak to je. Něco podobného vydává i firma Topps, u nic se tyto herní karty nazývají Match Ataxx a jsou taky moc pěkné. Je to pro mě takový low-end fotbalových karet a pěkné doplnění k seriózním kartám, které jsou ale podstatně dražší. Řekl bych, že jsou tyto herní karty ideální pro děti, což vyplývá z toho, co jsem výše psal. A já jsem vlastně takové přerostlé dítě, takže pro mě ideální *ano* *rfl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: Panini EURO 2020 Adrenalyn XL - Fatpack, balíčky, krabič

Příspěvek od HogoFogo »

Přesně tak, člověk jak je zvyklý na ostré rožky u většiny karet, u těchto to vypadá, že jsou poničené, ale opak je pravda. Ale je to asi účel, přeci jenom produkt cílí především na mladší ročníky (nechci se nikoho dotknout ;) ) a tak je uzpůsobena i výroba těchto karet.

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: Panini EURO 2020 Adrenalyn XL - Fatpack, balíčky, krabič

Příspěvek od Buri 26 »

Ahoj, už jsem ti to psal pod video za mě paráda, super prezentace a představení pro mě náramně hezkého a i pro mě finančně dostupného produktu. A jak píše Dejv asi jsem taky přerostlé dítě a vůbec mi to nevadí *lgh*
Prostě si to sesbírám *cheer*
Díky a budu se těšit na další video. *thks*

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Panini EURO 2020 Adrenalyn XL - Fatpack, balíčky, krabič

Příspěvek od Bianconero »

elektrikar: Díky za chválu na sbírku, Tomáš má opravdu super kousky a jako řada zdejších hokejových příznivců má rád duhy a ta jeho podpisová je fakt super. Když mi ji poprvé ukázal, tak jsem čumel.

Rozhodně díky za postřeh se zvukem, od příště zesílím. Do budoucna mám v plánu zvuk obecně vylepšit, tak snad se zadaří.

Dzejdy: Pokud vím, tak žádná taková verze není. Jsou de facto tři, Nordická, Britská a pak ta klasická. Ta klasická má navíc jazykové mutace, resp. jsou pro ni dělané mutace té příručky, kterou má člověk ve starter packu, teď si nejsem úplně jistý, jestli i album.

Jak píšu elektrikarovi, zvuk určitě poladím, vnímám to jako jeden ze zásadních nedostatků a už na tom, aspoň v rovině teorie a hledání, pracuju. Díky za chválu na intro, hodně dělá to, že se mi povedlo video sladit s mou tradiční intro hudbou.

Deiv14: Deive, přesně vystihuješ moje pocity z karet. Jsem za ně rád a ten low-end charakter pro děti je super. :thumbup:

HogoFogo: Pepo, tvůj kluk na to jde chytře, a ty vlastně taky, výchova budoucích generací sběratelů se nesmí podcenit. :D A právě se mi taky líbí, že ten produkt cílí hodně na mladší ročníky. Škoda, že v hokeji tímto směrem někdo taky nejde. Ale asi tě vezmu za slovo a ozvu se ti kvůli duplikátům Italů, chci si je dát dohromady. ;)

Buri26: Díky Marku, už jsem ti odepsal. Ta dostupnost karet je skvělá. Musím se k vám přidat s Deivem do party, to už jsme tři přerostlé děti. *lgh*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů