Mix balíčkov z burzy v Košiciach

Odpovědět
Uživatelský avatar
darren91
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: čtv 20. čer 2013 13:00:25
Bydliště: Nitra, Košice

Mix balíčkov z burzy v Košiciach

Příspěvek od darren91 »

Ísť na burzu a nekúpiť si aspoň jeden balíček je ako dívať sa na telku a nezapnúť ju.
Na košickej burze som odolal novinkám a siahol po čomsi staršom za dobrý peníz.
Trošku sme tam aj pofrflali, že karty Tipsport ligy nestihli vyjsť ani do 14. decembra, moje balíčky však napokon predstavovali zaujímavý "odkaz" na najvyššiu slovenskú súťaž. A to aj napriek tomu, že boli zo zámorských líg. Veď posúďte sami:
Ako prvé som skúsil Champs. Úplne prvý na mňa vyskočil Versteeg. Asi nikomu nemusím pripomínať, že je to súčasný hráč ligovej Nitry :D
Obrázek

Potom som opäť raz neodolal starším HaP... a v nich okrem iného Kyle Beach, súčasný hráč Miškovca:
Obrázek

Skúsil som aj staršie Upper Decky, zaujímavé karty a opäť odkaz na najvyššiu domácu súťaž, dokonca dvojnásobný. Miro Šatan ju hral ix rokov a Popradčania vedia, že si v nej zahral aj Kanaďan Kyle Wanvig :)
Obrázek

Aj ITG patria k mojim obľúbeným, tak som skúsil. A o odkaz na najvyššiu domácu súťaž sa tentoraz postaral Lubo Sekeráš:)
Obrázek

Viacero kariet ma potešilo, aj keď žiadny veľký hit tam nebol. Všetko je voľné v prípade záujmu
Organizátor KExpo - burzy hokejových kartičiek v Košiciach:
https://www.facebook.com/kexpokosice

Zbieram: Dominik Hašek (cca 1110 kariet), Andrej Sekera (92 - k 9. 11. 2023) a všetko čo ma zaujme :) Budem rád za akékoľvek ponuky do SZ.

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů