3 + 1 paklík

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

3 + 1 paklík

Příspěvek od Dampa17 »

Po delší době Vás všechny zdravím. Už dlouho jsem do téhle sekce ničím nepřispěl, i když příležitost by se asi našla. Hlavně mám velký pocit dluhu vůči pánům Hrbkovi a Vláďovi Mrňkovi, neb mě každý z nich obdařil jedním boxíkem OFS. V případě Vládi to byl na míru sestavený olomoucký + jeden hobby letošní II. série a v případě pana Hrbka jeden collector taktéž z druhé série. Ale bohužel jsem se od brněnské burzy nedostal k tomu, abych karty naskenoval a dal sem, za což se velice omlouvám a alespoň touto cestou jim děkuji ... no a než jsem se dostal k tomu, abych to napravil, tak mě potkala dnešní malá nevinná otvíračka tří objednaných balíčků od Pavla ...

a protože tady někteří máte rádi ty "šoutely", tak to vezmu trošku ze široka ...

... začalo to asi před 14 dny, když se na oslavě tchánových narozenin švagrová se švagrem vytasili s přáním k mým dávno prachem pokrytým červnovým narozeninám a předali mi obálku s přáním nějakého pěkného přírůstku do sbírky. Moc jsem obálce nevěnoval pozornost, přeci jen to nebyla moje oslava. Předpokládal jsem, že je v ní nějaký ten peníz a že si mám třeba za něj pořídit nějakou pěknou kartu. Když jsem obálku večer otevřel, tak jsem ke svému velkému překvapení vytáhl ne peníz, ale přímo Dárkový voucher z Pavlova shopíku, což mě velice překvapilo a samozřejmě i potěšilo. A tak jsem se těch 14 dní rozhodoval, co si pořídím. Variant bylo mnoho, ale nakonec to vyhrály karty, které uvidíte níže a 3 paklíky na nějaké to "domácí žvýkání". No a dnes jsem si pro ně přes oběd zaskočil do blízké Zásilkovny ...

... už když jsem od pány balíček přebíral, tak jsem byl překvapen jeho velikostí a váhou. Přeci jen bych čekal, vzhledem k objednanému, jen obálku. Proto jsem krabičku hned v práci rozbalil a vykoukla na mě plechovka The Cup 14-15. Samozřejmě rozbalená, ale i tak mě tohle nadstandartní balení překvapilo a potěšilo a říkal jsem si, že večer Pavlovi písnu a za tu plechovečku poděkuju, protože sám si ji asi neotevřu a takhle mám pěknou krabičku na pár pěkných karet, které si do ní dám. No a když už jsem byl v tom, tak jsem ji hned otevřel ...

... nejprve jsem zkouknul vybrané kusovky

Obrázek

... a potom přišly na řadu paklíky, nebyly tři, ale čtyři ... ten 15/16 UD Portfolio tam byl navíc, asi se tam nějak zatoulal při balení a věděl, že mi udělá radost :D

Obrázek

... jako první přišly na řadu 96/97 Pinnacle Hobby - tady asi nejvíc potěšil Larionov a Žiggy taky není špatný

Obrázek

... následovaly Omegy 99/00 Hobby - tady kromě Bondry je dobrá trefa Leclair 5-Star Talent Multi-Tiered Variation Tier 2 - Red v limitaci 14/75

Obrázek

... no a asi nejvíc jsem byl zvědavý na BTP 02/03 (kde jsou ty časy, kdy ITG mělo licenci)- sice se nekonala žádná lepší karta, ale i tak spokojenost, karty krásné

Obrázek

... a na závěr ještě poděkování *thks* Pavlovi za milý bonus k tomu dárkovému voucheru v podobě Portfolií 15/16 - tady třeba ten Broďas potěšil

Obrázek


... tak děkuji za pozornost a třeba zase někdy ...


... i když možná někdo namítne, že v těch Portfoliích by mělo být těch karet víc (na balíčku je uvedeno 8), ale přece si nebudu stěžovat na dárek, to není můj styl ...



... 8 jich tam fakt nebylo ...



... ale jedna se tam přeci jen ještě ukrývala ...



... a to doslova a do písmene ...









... opravdu jenom jedna ...









... z jedné





MASTERPIECE PORTRAITS Artist Signed - Vladimír Tarasenko 1/1


Obrázek

Obrázek


... sice je vidět, že levý horní rožek a povrch karty u písmene T není úplně ok, ale takhle jsem kartu vytáhl a protože je 1of1, tak to opravdu nemá cenu řešit. A opravdu jsem maximálně s touto otvíračkou spokojený a za ten "zatoulaný" balíček Pavlovi ještě jednou moc děkuju *thks* *thks*

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 3 + 1 paklík

Příspěvek od deiv14 »

Nádherný šoutel Patriku s parádní třešničkou na konci *cheer* posílám velkou gratulaci a mám z toho všeho upřímnou radost *ano*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 + 1 paklík

Příspěvek od DaveBrownsound »

To se hodne povedlo, moc hezky *gp*
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 + 1 paklík

Příspěvek od Lukyn55 »

maximální gratulace kámo .. tobě to nejde nepřát *cheer*
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
paliza
Opora
Opora
Příspěvky: 222
Registrován: pon 08. zář 2014 18:09:13

Re: 3 + 1 paklík

Příspěvek od paliza »

Tohle je až neuvěřitelnéééé :shock: ... krásné, krásné a ještě jednou krásné :thumbup:

GRATULUJI *cheer*

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 3 + 1 paklík

Příspěvek od leebour »

Gratulujem a tlieskam kamaráde *cheer* *cheer* *cheer*

Kwell
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 617
Registrován: stř 02. dub 2014 9:03:16
Bydliště: Bratislava

Re: 3 + 1 paklík

Příspěvek od Kwell »

Pecka, gratulujem. *gc*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3 + 1 paklík

Příspěvek od pavelbart »

Dampo, velká gratulace. Normálně bych kolegům vynadal, že posílají takové bonusové balíčky :D , ale u tebe... to je můžu jen pochválit:-)). Krabičku si měl dostat jinou, ale komunikace trochu uvadla, no nevadí. Ale ten Taras... to je neskutečný. Rozbalovali jsme více casů a podobnou kartu jsme měli jen jednou, ale ne 1/1 tuším a ne tak dobré jméno. Jak ale píší ostatní, tobě to nejde nepřát. Štěstí zase jednou padlo kam mělo!!! Mám z toho velkou radost.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 3 + 1 paklík

Příspěvek od mapko »

gratulujem, je to naozaj velka trefa
a teraz si rychlo vsad este euromiliony, je tam 1,5 miliardy :)
ta pravdepodobnost, ze taku kartu vytiahnes z Portfolio balicka je asi velmi podobna :)

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 + 1 paklík

Příspěvek od Dampa17 »

Moc děkuju všem za gratulace a přeju, ať se vám taky zadaří pododobně *drink*

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: 3 + 1 paklík

Příspěvek od Jirzik-ACS »

paráda, si říkám, že v tom balíčku nikdy nic neni a pak bum takovej maqsakar *what*
velká gratulace *h-s*
dík za brejk
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 3 + 1 paklík

Příspěvek od DJjandy »

Přidávám se ke gratulantům, vytáhnout tohle z jednoho paklíku se rovná zázraku na poli sběratelství karet. Paráda! :clap:
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 3 + 1 paklík

Příspěvek od lastik »

Dampoooo!!!! Mooooc veliká paráda, tohle se fakt povedlo!! Obří gratulace!! *cheer* *cheer* *cheer*

Uživatelský avatar
Ceris
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 635
Registrován: úte 21. dub 2015 17:52:28
Bydliště: Pardubice

Re: 3 + 1 paklík

Příspěvek od Ceris »

Velká paráda :thumbup: a velká gratulace k tomu. *what* *what*
Sbírám:

Marc Denis - 790/852


K 8. 9. 2019 ukončuji svůj sběratelský příběh i svoji aktivitu zde.


Tradelist - http://ceris1.rajce.idnes.cz/
- http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=9548

Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: 3 + 1 paklík

Příspěvek od Zdenek1968 »

Taky se připojuji k zástupu gratulantů. Jen houšť a větší kapky :-)

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2470
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: 3 + 1 paklík

Příspěvek od Vasil »

Tak to je veliká krása, moc gratuluju! Určitě za to taky trochu můžu :) Jel jsem před týdnem vlakem do Jeseníků přes Lukavici/Zábřeh a myslel jsem na tebe co asi zrovna děláš. A už vím, tys zrovna otvíral nejlepší balíček v životě *cheer*
Sháním řadovky - 91/92UD#557Thomlinson, 94/95Flair#13Riendeau, 96/97Score#220Reid, 97/98C.Choice#18Stumpel, 99/00ToppsPrem.Plus#100Grahame, 01/02MVP#14Samsonov, 01/02Stad.Club#7Allison, 07/08Victory#263Fernandez, 08/09B.Diamond#88Savard, 08/09C.Choice#184Thomas.

Uživatelský avatar
Maurice Richard 9
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1077
Registrován: ned 16. čer 2013 14:40:45
Bydliště: Brno

Re: 3 + 1 paklík

Příspěvek od Maurice Richard 9 »

Gratulace a moc hezky napsaný příběh.O tomhle je to naše sbírání. *tytyty*
Obrázek

Jean Beliveau autograph karty
Connor McDavid autograph
David Pastrňák memorabilia cards

Uživatelský avatar
tom_182
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 609
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:25:14
Bydliště: Zilina, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 + 1 paklík

Příspěvek od tom_182 »

Gratulujem!!! *cheer* *cheer* *cheer*

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti