Mix balíčků

Odpovědět
Uživatelský avatar
standish
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1306
Registrován: pát 15. črc 2011 8:36:03

Mix balíčků

Příspěvek od standish »

Téměř rok jsem nerozbaloval žádný balíček, ale vzhledem k tomu, že alespoň na narozeniny si má člověk udělat nějakou tu radost, tak jsem zase zkusil něco otevřít.

Jak vidno, padla mi do oka nová velice populární serie plná legendárních hráčů, pak nějaké ty O-Pee-Che a na závěr trochu toho Metalu.
Obrázek

Výsledek:
Obrázek Obrázek
Série O-Pee-Chee je taková sběratelská pohodička, hodně karet, rozmanité možnosti inzertů a barev, prostě pohoda. Největší radost udělala hrací karta Igora, docela rád bych seskládal celý hrací balíček. :)

Obrázek
U Metalek jsem, při mém štěstí, nečekal žádné zázraky, ale nakonec se povedla karta, která je vkládána v poměru 1:240 Metal-X a jelikož je karta pěkně tlustá, tak se do balíčku vlezly pouze tři karty ze sedmi. Vzhledem ke jménu na kartě bych byl asi radši, kdyby tam bylo těch 7 karet. :)

Obrázek
Tyto balíčky se nesly v Bostonském duchu a ještě ke všemu v brankářském Bostonském duchu, rozhodně spokojenost, jak s Canvaskou, tak zejména s podpisem (1:226)

S tím co se podařilo rozbalit jsem velice spokojený, krásné různorodé karty s třešnčkou v podobě podpisu. Doufám, že si zase něco rozbalím dříve než za rok. Kdyby měl někdo o něco zájem, tak dejte vědět.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mix balíčků

Příspěvek od Maurice Richard »

Tak SP Signature si vybral parádně!!! Podpis, Canvas.... super. Gratulace *h-s*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Re: Mix balíčků

Příspěvek od zbynekf7 »

Fantazie, moc gratuluji, ta Canvas karta je super záběr a Cheevers má v sobě obojí. na počet balíčků úžasné :clap: *ano*
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů