Burza Praha

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Burza Praha

Příspěvek od superman66 »

Diego píše:Tak taky zhodnotim burzu. Jako vždy se povedla! Teď bylo i hodně lidí. Jen mi někdo odcizil kartu jednalo se o young guns Max Domi. Už se mi to stalo potrati doufám že nového majitele jednou dozenou boží mlyny. Je to zklamání že jsou mezi námi takoví "sběratele" ale celkový dobry dojem z burzy mi to nepokazilo. :thumbup:
No tak to mě mrzí, to vypadá, že se někteří neoprostili od školních let základky, kde si lidi kartičky běžně kradli :( :thumbdown:
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

SugarRay píše:Mě se to taky líbí naposled jsem byl v květnu ještě u Zábranských tady jsem byl poprvé , je to velký , je tam vidět :angel: , je to o dost lepší ve všem , kdo mě překvapil tak byl Shark , to jsem čekal že bude buď nějakej starší bohatej chlápek , nebo nějakej zabiják , kus chlapa a on je to takovej mladej prcík .
Zklamal Bianco že nepřijel a díky Pavlovi a McDavidovi že mě vzaly .
Tak ten McDavid... *lgh* To mu jdu hned říct:-)))
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: Burza Praha

Příspěvek od xmkrejci »

Mar123 píše: Nové prostory jsou super, jen zaparkovat nebylo tak lehký
Tos prijel vlastnim autobusem? Ja dorazil v 9,15 a stal jsem hned kousek od vchodu. Vsude (i ve dvou prilehlych ulicich) bylo mista dost.
Obrázek

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od shark »

tak jsem byl prvne v hotelu

nejdriv klady, prostor hezci, nekouri se, super pristup, obcerstveni taky dobry, i kdyz by to chtelo spis snidanovy menu :D
parkovani no nic moc, opodal ale parkoviste takze se da

chapu hodne lidi ze musel betj nekdo na "hanbe" to se neda nic delat, byt cena stejna

ale co me dostalo byly "stoly", stolky v zakladu fakt pidi a "dvojitej" stul za 2x prachy me trochu zarazilo
plnou palku za 2 stoly ne vedle sebe! ale za sebou tj stejne se tam vesel malej pocet lidi!!! me trochu mrzelo, chapu ze tam vetsi stoly nejsou a mistnost neni nafukovaci ale dat je za sebou a prohlasit to za 2 stoly docela divny, priste tedy 2 vedle sebe nebo jen "jeden"

fakt by to chtelo nejakou skolu s normlanima "velkejma" stolama ci neco jak byl krakov ;-)

tak cest a zase nekdy na jare.........

ps: fakt tam stihate jezdit kazdej mesic? nebylo by nas tam takhle vic jak ted pred vanocema kdyby to bylo kazdej druhej mesic? nejlepe sude mesice? krasne unor duben cerven rijen prosinec?
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Burza Praha

Příspěvek od superman66 »

shark píše:..

ps: fakt tam stihate jezdit kazdej mesic? nebylo by nas tam takhle vic jak ted pred vanocema kdyby to bylo kazdej druhej mesic? nejlepe sude mesice? krasne unor duben cerven rijen prosinec?
Tak si to udělej jednou za dva měsíce.. a neber těm, co chtějí jezdit každý měsíc tu možnost ne? :roll: Já to taky nestíhám pokaždý, ale pak nebudu moct jednu sobotu, a bude tedy podle tebe čekat další dva? Zájemců je tam přece každou sobotu dost... *cl*
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Burza Praha

Příspěvek od 33mc »

shark píše:tak jsem byl prvne v hotelu

nejdriv klady, prostor hezci, nekouri se, super pristup, obcerstveni taky dobry, i kdyz by to chtelo spis snidanovy menu :D
parkovani no nic moc, opodal ale parkoviste takze se da

chapu hodne lidi ze musel betj nekdo na "hanbe" to se neda nic delat, byt cena stejna

ale co me dostalo byly "stoly", stolky v zakladu fakt pidi a "dvojitej" stul za 2x prachy me trochu zarazilo
plnou palku za 2 stoly ne vedle sebe! ale za sebou tj stejne se tam vesel malej pocet lidi!!! me trochu mrzelo, chapu ze tam vetsi stoly nejsou a mistnost neni nafukovaci ale dat je za sebou a prohlasit to za 2 stoly docela divny, priste tedy 2 vedle sebe nebo jen "jeden"

fakt by to chtelo nejakou skolu s normlanima "velkejma" stolama ci neco jak byl krakov ;-)

tak cest a zase nekdy na jare.........

ps: fakt tam stihate jezdit kazdej mesic? nebylo by nas tam takhle vic jak ted pred vanocema kdyby to bylo kazdej druhej mesic? nejlepe sude mesice? krasne unor duben cerven rijen prosinec?
Alane, já snesu kritiku, ale tyhle výtvory stupidity ????
Vezmu to hezky popořádku :
Jestli jseš zvyklý snídat namísto čaje, kávy a koláče kaviárový tousty, tak budeš muset asi změnit podnik.. Nebo si snad myslíš, že
se ti tam bude někdo míchat s vajíčkama ? Mimochodem, kdybys chodil na burzu pravidelně, mohl jsi svoje přání vyjádřit v
zářijové anketě...A taky bys věděl, že by tvoje choutky uspokojila hotelová restaurace přímo v hlavní budově...

Parkování se tady řešilo pár příspěvků před tímhle, takže jen na dokreslení - kdo nemá problém dojít 50 metrů, ten zaparkuje i s kamiónem - je to jen o tvojí lenosti...

To, že jsme otevřeli i zadní místnost vyplynulo z rozhodnutí neodmítat žádné žádosti o rezervaci stolu.
Což určitě burze prospělo, protože díky tomu se tam vešlo o 10 prodejců navíc....

Co mě ale úplně rozsekalo, je tvoje námitka vůči stolům...
Ty si třeba někde dáváš dvojitej řízek nebo dvojitýho panáka za cenu jednoho ???
A jakej je rozdíl, jestli máš stoly za sebou, nebo vedle sebe ? Ať počítám, jak počítám - ta plocha mi vychází pořád stejně...
Hlavně ale - osobně jsem ti dal na výběr, jestli chceš single stůl za 100,- nebo double za 200,-. Ty sis vybral double a teď tady
brečíš, že je to drahý a že stoly za sebou jsou pořád jen jeden stůl ???

A na tvojí závěrečnou stupiditu ti odpověděl Superman v předchozím příspěvku...
Nutí tě snad někdo, abys jezdil každý měsíc ???

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od smiesek »

já jsem s novými prostory burzy zcela spokojena, hlavně že jsou NEKUŘÁCKÉ :) , avšak i kdyby tomu tak nebylo, moje rozhodnutí chodit na burzu by to neovlivnilo - jdu hlavně za kartičkami nikoliv zdali si tam budu moci zakouřit či nikoliv.

Vím, jaké byly starosti při hledání nových prostor a že dokonce hrozilo že by vše utichlo a začínalo by se zcela od základu a tak jsem i ráda, že dostupnost zůstala/se podařilo zachována - pohoda se dostat metrem a nebo tramvají. A taky že burzu má stále pod křídly celou organizaci tady pan Martin. Přece jen, kdyby byl někdo nový, tak by hrozily sliby-chyby.

Počet sběratelů na burze mě mile překvapil a za tu dobu po několika let, co navštěvuju burzu v Praze, ji řadím ze svého pohledu mezi tu nejúspěšnější!

Těším se tak už nyní na leden. :wave:
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Burza Praha

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Jestli se na to pořadatelství burzy náhodou netřásl někdo jiný ;)

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od shark »

s tou snidani bylo mysleno s nadsazkou

vim ze jsi mi dal vybrat, ja jen tvrdim ze ke 2 stolum by se melo vejit 2x tolik lidi, zkratka se mi ten system moc nezamlouval, priste si rezervuju vcas 2 stoly vedle sebe a budem oba spokojeny...... :-)
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

Martine, já bych to neřešil, jsou lidi, kterým se to prostě líbit nebude.
Už jsem to psal po první burze.
Perfektní parking. Pro mě celkem důležitý, když taháme dost těžký krabice...:-)
Občerstvení - super. Domácí koláč... co chtít víc.
Nekuřácký. Super.
Jo, jsou menší stoly, taky nám to extra nevyhovuje, ale tak to prostě je a protože mám všech 5 pohromadě, tak vím, že Martine nebude nikde shánět větší stoly a měnit je na 4 hodiny za ty, co tam jsou...

Já osobně uvažuji, zda také nejezdit jen 1x za 2 měsíce. Ale ne proto, že by tam bylo něco špatně. Na druhou stranu, nenapadlo by mě chtít po ostatních, aby to dělali 1x za měsíc kvůli mojí lenosti nebo neochotě. ;)

Změnu prostoru hodnotím celkově jako pozitivní. Jinak burzu může přece zkusit uspořádat každý. Kdekoliv, kdykoliv. A uvidí, jak se mu bude dařit to naplnit...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od shark »

tak to jsme pavle skoro za jedno

ja po nikom nevyzaduju aby to delal podle me, jen jsem to nadhodil jako navrh s tim ze by to mohlo pak asi snaze byti jako ted, tj hodne lidi, vedlo by to k lepsi motivaci lidi dorazit kdyz dalsi burza je "az" za 2 mesice....

ale to musite lepe vedet vy jenz jezdite kazdy mesic, ja jsem se o tom baliv jen s nekolika lidmi a meli podobny nazor, chapu ze kdyz nekdo nema co delat moh by tam bejt klidne kazdou sobotu

a nevim kde si vzal lenost a neochotu, proste se radeji vetsinou venuji rodine (nebot prave jsou tam kazdej mesic skoro stejny lidi a novejch karet pomalu, takze pro me ma vyznam vyrazit na takoveto "Vetsi" burzy), imho jsem dostal velkyho zjebaka za to ze jsem kuli burze kde jsem byl dyl nez jsem puvodne myslel nestihl vanocni vecirek s malou.......
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

Ta lenost a neochota byla myšlena obecně, i na mě:-). Právě proto, že jsem raději s rodinou...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od shark »

jeste k parkovani, prijel jsem pred vchod kam me vedla navigace, ted koukam na mapu ze primo za salem je velky parkoviste, to ale fakt neni nikde pred videt a tam parkovali auta kde se dalo snad i pres sebe i v druhy rade, z toho vyplynulo fakt malo mista a zadny v nedohlednu........ neznalost prvni ucasti, tak prise uz vim ;-)

ps: mi bylo divny kam bys dal ten kamion, a parkoviste jsem videl cestou pred golfistem, coz nebylo hned zarohem
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od Staal »

Jako ja nevím, ale já vidím na téhle burze, mistu, jen same pozitiva oproti Zabranskym. I kdyz jsem kurak, nezakouřené prostory super. Hodně světla - super. Parkovani je 1000x lepší jak driv. Kdykoliv přijedu, neparkuju dal jak par desítek metrů. Vlastně to se stalo jen jednou, jinak i ted, kdy bylo plno jsem parkoval přímo naproti. Za me tohle místo velké +.

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od dj4u »

Taky přidám své hodnocení, řeknu to takhle, to že se dělali burzy u Zábranských a že tam byly tak dlouho byla ta největší chyba :-) děkujte, že to tam skončilo, už dávno se měli najít jiné prostory, tohle je naprosto ideální a super místo! Takhle by měla burza vypadat, připomnělo mi to staré dobré Bohnice asi 15 let zpět, jen s tím že tohle je na mnohem dostupnějším místě, kousíček od centra :thumbup:
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
grande
Veterán
Veterán
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. dub 2013 21:26:33
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od grande »

Staal píše:Jako ja nevím, ale já vidím na téhle burze, mistu, jen same pozitiva oproti Zabranskym. I kdyz jsem kurak, nezakouřené prostory super. Hodně světla - super. Parkovani je 1000x lepší jak driv. Kdykoliv přijedu, neparkuju dal jak par desítek metrů. Vlastně to se stalo jen jednou, jinak i ted, kdy bylo plno jsem parkoval přímo naproti. Za me tohle místo velké +.

Tohle klidně podepíšu!

Já jsem byl na první burze v nových prostorech a musím říct že jsem přijel až lehce po 9 a v klidu jsem zaparkoval přímo před vchodem.
Co se týče prostor, taky si rád dám cigaretku a co... tak jsme se se Staalem a Worklikem sebrali a šli si ven popovídat :) Co se týče občerstvení tak za mě rozhodně super. Čaj za 15,- je v pohodě, lepší jak U Zábranskejch... a rozhodně největší PLUS vidím v tom, že je tam světlo a všude je krásně vidět. To že jsou stoly o fous menší nevidím jako zásadní problém. Naopak jsem rád, že se vejde víc lidí.
Jediný co teda... chybí salonek s pohovkou :D :D :D
Obrázek

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Burza Praha

Příspěvek od zizomil »

dj4u píše:Taky přidám své hodnocení, řeknu to takhle, to že se dělali burzy u Zábranských a že tam byly tak dlouho byla ta největší chyba :-) děkujte, že to tam skončilo, už dávno se měli najít jiné prostory
nevim co se ti tam nelibilo... ano jedina vec ...SVĚTLO :-) jinak to bylo super stejne jako je ted a navic se svetlem :-) jen je tam pro me minus (ne)kouření ale to jsem asi jedinej... ale i to se da zvladnout

Misa015
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 433
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:19:54
Bydliště: Jičín/Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od Misa015 »

Burza je teď v jiných prostorách?
Sbírám Tomáše Kaberleho: 268/?, Lukáše Mensatora: 31/?, Anže Kopitara 5/? a Václava Nedomanského 6/?
Obrázek

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Misa015 píše:Burza je teď v jiných prostorách?
jojo, koukni na začátek tématu :D

Misa015
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 433
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:19:54
Bydliště: Jičín/Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od Misa015 »

Steven Hockey Cards píše:
Misa015 píše:Burza je teď v jiných prostorách?
jojo, koukni na začátek tématu :D
Už jsem tady dlouho nebyla. Tak to nevím a nevšimla jsem si. ;)
Sbírám Tomáše Kaberleho: 268/?, Lukáše Mensatora: 31/?, Anže Kopitara 5/? a Václava Nedomanského 6/?
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů