Winners take All 1972

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2024.
Odpovědět
Jarin212
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned 26. kvě 2019 10:46:56

Winners take All 1972

Příspěvek od Jarin212 »

Je to sice cca rok nazpět, ale chci se podělit o zážitek. Od kamaráda se mi podařilo získat dosud nerozbalený box WTA 1972 (sbírá i nerozbalené boxy). Je to moje absolutně nejvíc oblíbená série, nádherné karty fantastických hráčů. Navíc je tam spousta krásných karet mé oblíbené jihlavské lajny Holík, Holík, Klapáč. Obsah boxu nebyl nakonec úplná raketa (medaili mám již v podepsané verzi, takže tato šla hned ke kamaradovi), ale rozbalování bylo úplně úžasným zážitkem. Tímto Honzovi ještě jednu moc děkuji.
Obsah byl následující:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

No a proč to sem z nostalgie píšu - pořád sháním několik karet z této série, konkrétně Dufex /10 Jardy Holíka (i poškozenou, vím, že se rozlepují) a pak jakékoli Letters of Heroes Jardy Holíka, Jirky Holíka a Jana Klapáče. Mám finance i mraky karet z této série na výměnu. Zde odkaz, co mohu mj. nabídnout: https://www.rajce.idnes.cz/tommyangelo/ ... -of-heroes

Budu moc vděčný za jakoukoli pomoc. Odměním se i kdybych od někoho dostal tip, kdo tyto mnou poptávané karty vlastní. Moc prosím o pomoc, zde pár fotek, co jsem již nasbíral.
Jarda

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2024“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host