2022-23 Upper Deck Series 1 Hockey TIN Box - aneb Pozdní sběr

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2023.
Odpovědět
Marek P
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 94
Registrován: stř 08. bře 2023 17:25:17

2022-23 Upper Deck Series 1 Hockey TIN Box - aneb Pozdní sběr

Příspěvek od Marek P »

Jelikož nová sběratelská sezóna klepe na dveře a protože moje snaha o zkompletování base setů série 1 a 2 + Extended dospěla do fáze, kdy zbývá už jen několik posledních jednotlivých karet, došel jsem k názoru, že kupovat další boxy ani balíčky se už nevyplatí. Tudíž co se týče sezóny 2022/23 přestávám být sběračem a stávám se lovcem-stopařem, který pátrá na internetu popř. burzách po konkrétní kořisti. Možná to není taková zábava, jako rozbalování, ale je to účinnější a, co si budeme povídat, i levnější 8-) . Nicméně nějaké přebytky již ukončené sezóny tu ještě mám. Tím hlavním je tato „krabička sardinek“, kterou jsem koupil jednak proto, že se mi jednoduše líbí, hlavně ale proto, že jsem při vší snaze v klasických boxech a balíčcích prostě nemohl narazit na posledních několik karet ze Serie 1 :eh: a tohle bylo poslední balení, které jsem ještě nevyzkoušel. Asi nepřekvapí, že těsně po jejím obdržení jsem těch pár chybějících vytáhnul odjinud :roll: . Takže základní set Serie 1 mám pohromadě (samozřejmě kromě YoungGuns – ten mrzák Beniers ne a ne přijít :lol: !) a můžu se soustředit jen na inzerty. Tak pojďme na to:
1.JPG
Jako bonus k osmi Retail balíčkům je přiložen jeden balíček extra lesklých O-Pee-Chee...
2.JPG
... a v něm, kdo by to řekl, samozřejmě Matty Beniers :D !
3.JPG
Mimochodem já letošní OPC nesbírám, takže pokud má někdo o některou z nich zájem...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Marek P dne ned 22. říj 2023 14:55:39, celkem upraveno 3 x.

Marek P
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 94
Registrován: stř 08. bře 2023 17:25:17

Re: 2022-23 Upper Deck Series 1 Hockey TIN Box

Příspěvek od Marek P »

Co se týče balíčků Serie One, výsledek byl, jak jinak, dvojího druhu. Tedy ty, které jsem vytáhl poprvé a tudíž obohatily mou sbírku:
4.JPG
Tak ty, co už mám :roll: a jsou tedy volné k dispozici:
5.JPG
Shodou okolností to vyšlo 50/50! :P
Samozřejmě, že mé celosezónní úsilí mělo za následek nezáměrné shromáždění spousty "druhotného materiálu", čili pokud by někdo potřeboval nějaké řadovky ze Série One, Two a Extended, jsem váš člověk!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host