Marec/Březen 2023

Boxy otevřené sběrateli v měsíci březnu 2023.
Odpovědět
eazyi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned 03. říj 2021 17:12:53

Marec/Březen 2023

Příspěvek od eazyi »

Otvaram po mesacnej odmlke (vo februari zda sa nikto nemal chut podelit sa s obsahom otvorenych krabic) temu "box breaks". Nenasiel som sekciu pre epack, takze to davam sem. Ide teda o krabicu otvorenu na tejto platforme (epack), nie osobne. Nic to ale nemeni na tom, ze karty normalne fyzicky existuju, len su zatial ulozene u panov od UD tam u nich v depe. Teraz uz k samotnemu otvaraniu.

Dlho som na epacku statocne odolaval, a okrem kazdotyzdennych Game Dated Moments kariet som uz dlhe mesiace nekupil krabicu, dokonca ani len balicek. Vynimkou su tie GDM karty, kde davam dokopy set, takze ich pocas celeho priebehu sezony vzdy v piatok ked vychadzaju kupujem po balicku. S fiaskom okolo novych Cupiek, kde sa teda UDom nechystam prispiet ani centom, som sa pozeral na nove Metalky. Ani tam sa vsetko nepodarilo tvorcom, no mnohe ano, a ja som clovek cestny, ked je za co pochvalim. Po tom, co vo svojom novacikovskom rocniku 2020/21 Kirill chybal na niektorych paradnych inzertoch mu uz v tomto vydani vysli karty aj Jambalaya, aj Platinum Portraits (a mnohe ine pekne inzerty). Okrem toho tradicne su sucastou paralelky bejs setu, Precious Metal Gems, zelene (prvych 10) a cervene (zvysnych 90 do 100-ky), ako aj zlate 1/1. Skratka produkt ovela lacnejsi nez Cupky ci Premier, Ultimate a pod., dokonca aj ako take OPC Platinum ci dokonca UD serie. A je v nom co najst, ked ma clovek stastie tak dokonca sa da vytiahnut aj karta porovnatelna s tym najlepsim co ponukaju tie produkty najvyssieho radu.

V sobotu som bol u kamosa pozerat Oktagon, a medzi zapasmi sme si spestrili vecer, kupil som na epacku 1 krabicu 2021/22 Metal Universe. Nezacalo sa to zle, na par inzertoch sa podaril sam McDavid, takze asi to najlepsie meno (okrem Kirilla samozrejme :D ) ake chces vidiet ked uvidis v balicku inzert.

Obrázek
Obrázek

Ako sa blizil koniec otvaracky hovorim si, ze tu este musi byt nejaka pecka. Nejaky ten kejs hitik by bodol, myslim si neskromne :joker2
No a vo stvrtom balicku od konca to prislo. Neuveritelne stastie, a trefa. Uz to, ze som chytil PMG kartu je skvele, no zo vsetkych mien to nemohlo byt lepsie meno. A nie, ani McDavid by na tom nic nezmenil, pri vsetkej ucte :D
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Obrázek

2021-22 Skybox Metal Universe Hockey Precious Metal Gems Red - Alternate Jersey 074/100
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/

Odpovědět

Zpět na „Březen/March 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host