2x platinum tin hokej-karty

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2022.
Odpovědět
Miropp1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 24. pro 2020 17:28:13

2x platinum tin hokej-karty

Příspěvek od Miropp1 »

Zdravim vsetkych tak neodolal som a kupil dva boxy od hokej-karty platinum tiny.Ocakavania boli take najst nejaku peknu kartu idealne slovaka do zbierky a najidealnejsie patch auto.Samozrejme tri hlavne tahaky boli super najviac sa mi pacili tie dva hardp odpisy Brodeur/Hasek to bola krasna karta a Jarda by tiez neurazil.Makar nebol pre mna lakadlom nie som jeho velky fanusik.Asi tak k ocakavaniam tak podme na obsah:

1.box
HIT cislo 1:
Obrázek

HIT cislo 2:
Obrázek

HIT cislo 3:
Obrázek

2.box
HIT cislo 1:
Obrázek

HIT cislo 2:
Obrázek

HIT cislo 3:
Obrázek

Hodnotenie:
Bohuzial z MOJHO POHLADU som vychytal asi dva najhorsie boxy v kolekcii.Teda box cislo 1 urcite.

BOX 1:Viem ze Klostin je 1/1 bohuzial pre mna hrac total mimo cohokolvek co by sa mi pacilo.Radsej by som zobral podobnu kartu 1/1 bez podpisu s trosku lepsim menom pre mna.Ale tak to uz padlo no.Druha karta by bola super ak by tam tie dresy neboli take tuctovo "lacne".Ak by to bolo trosku farebnejsie urcite by som si kartu nechal do zbierky koli Marianovi takto ma ta karta bohuzial vobec neoslovila.A ten treti hit Vanecek nedavno som ho vytiahol z clearcutu a pre mna tiez total mimo.Tento box by som podla seba hodnotil asi tak ze si neviem predstavit dostat horsi box ako som dostal.

BOX cislo 2:Tento box hodnotim lepsie:Zacali sme super legendou Mikea Gartnera a navyse hard podpis.Sice ho nezbieram ale meno urcite potesilo na vymenu bude super.Druhy hit z mojho pohladu uplne najlepsia karta z celej sestice kariet samozrejme kvoli Zdendovi ktory nedavno skoncil a nemam ziadnu jeho kartu cize tato karta ma potesila a uplne od idealu ju deli iba to ze by som ho rad skor na samostatnej karte a najlepsie aj s podpisom.Kazdopadne karta ostava u mna urcite jej bude fajn vo vitrine.No a treti hit ako inak zase Vanecek k tejto karte by som asi napisal k tej co vyssie.

Celkovo ak by som bol zberatel Vanecka bol by som asi spokojnejsi aj ked tie dve karty nemaju taku hodnotu aby som si kvoli tomu kupoval dva takto cenene boxy.Za mna som vychytal urcite tie horsie boxy zo 6tich jedna ostava u mna zvysok bude na predaj/vymenu za nejake karty Slovakov ak by mal niekto zaujem.Aj ked som mal asi to najhorsie co sa dalo chytit zase plakat nebudem skusil som stastie a aj ked som cakal viac od tohto produktu otvoril som asi aj horsie boxy od ud hlavne teda...Cize cele to hodnotenie prosim berte len ako moj nazor.Pre niekoho moze byt kostin cennejsi ja to chapem ale boli to moje boxy a preto aj hodnotenie cisto z mojej perspektivy.Dakujem za docitanie *h-s*

A este by som vlastne zabudol to co ma z tej otvaracky uplne ale totalne najviac potesilo viac ako vsetko ostatne *rfl*

Obrázek

Casak o nhl som nemal sto rokov v ruke cize velmi sa tesim na zaujimave citanie a toto je urcite vec ktora mi po tej otvaracke znovu dvihla naladu *prty*

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host